[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 3 « 1 2 3
Форум » Духовність » Святе Письмо » Роздуми над Святим Письмом
Роздуми над Святим Письмом
Андрійко:) Дата: Понеділок, 08.12.2008, 23:14 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Тут я пропоную (можливо це дивно?) записувати свої думки,щодо прочитаного уривка зі Святого Письма :).Наприклад хтось написав якийсь уривок і всі охочі пишуть свої відповіді,думки,розважання на рахунок прочитаного кусочка.Уривки треба викладати з певною періодичністю. Наприклад раз в тиждень. Тобто написали уривок - тиждень пишемо про цей уривок роздуми. Далі наступний уривок. І так далі.Надіюсь буде багато "писак"у цій темі smile Бо ж роздуми над Святим Письмом-це найкраща молитва,яка можливо допоможе кожному з нас приділити хвилинку Богові навіть і у інтернеті smile На роботі,вдома чи будь-де,це буде нам допомагати не розривати контакт з Ним smile Отже я почну:

"Раз якось,другої суботи,ввійшов він у синагогу й почав навчати.А був там чоловік з сухою правою рукою.От книжники та фарисеї почали за ним назирати,чи він оздоровить в суботу,щоб знайти яке-небудь оскарження на нього.Ісус же знав думки їхні і сказав до чоловіка,який мав суху руку:"Підведись і стань посередині!" Підвівся той і став.Тоді Ісус до них промовив:"Питаю вас:Чи годиться в суботу добро чинити чи зло робити?"І,поглянувши кругом на них всіх,сказав до нього:"Простягни свою руку!" Той зробив так,і його рука стала здорова.Вони ж наповнилися люті й змовлялися між собою,що їм Ісусові зробити б."(Лука 6,6-11)


In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
benedikta Дата: Вівторок, 02.06.2009, 19:59 | Повідомлення # 31
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Дуже доречний уривок для всіх людей. Світ і його спокуси намагаються людей прив’язати до матеріальних речей, нав’язуючи думку, прагнення і бажання людини отримати максимальне задоволення від земних і проминаючих речей, для того, щоб віддалити людину від Бога і служіння Йому.
Наведений уривок (Колосян 3:12-17) для кожного християнина мав би бути правилом для життя з Христом, у Христі і для Христа. Тільки через Ісуса Христа ми можемо осягнути спасіння своєї душі і здобути життя у Раю. І саме, в цьому уривку є наведені приклади поведінки, яким людина повинна користуватись у житті.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
kristik Дата: Четвер, 04.06.2009, 21:39 | Повідомлення # 32
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
“Не давайте священне собакам, ані не кидайте перел ваших перед свиньми, щоб не потоптали їх ногами й, обернувшись, вас не роздерли”
(Мт. 7, 6).

Ne dyje rozymiy cei yruvok. Moje xto roziasnuti. Bo ya tak rozymiy iogo, sho ne varto dovodutu shosi diisno vajluve lydiam yaki z tum ne pogodjyytisia. Ale j zatiati grishnuku maije nikolu ne pogodjyytisia z tum sho im rozkazyesh pro Boga i viry, to sho ne treba ix nastanovlyvatu na virnui shliax? Todi j ne zmojemo nikogo navernytu, sho e tak vajluvo!!!

Otoj moje xto rozymie inakshe cy frazy? Podilitisia byd-laska!!!! Napered diakyy!


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 09.06.2009, 21:21 | Повідомлення # 33
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (kristik)
Ne dyje rozymiy cei yruvok. Moje xto roziasnuti. Bo ya tak rozymiy iogo, sho ne varto dovodutu shosi diisno vajluve lydiam yaki z tum ne pogodjyytisia. Ale j zatiati grishnuku maije nikolu ne pogodjyytisia z tum sho im rozkazyesh pro Boga i viry, to sho ne treba ix nastanovlyvatu na virnui shliax? Todi j ne zmojemo nikogo navernytu, sho e tak vajluvo!!!

Otoj moje xto rozymie inakshe cy frazy? Podilitisia byd-laska!!!! Napered diakyy!


Я взагалі-то теж так думаю на рахунок вище сказаного.А щодо навернення грішників,то мабуть таки варто спробувати пояснювати їм "речі простіші",але якщо вони і цього не сприймуть то " не кидайте перел ваших перед свиньми".Ось так я думаю.

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
musia_79 Дата: Середа, 10.06.2009, 15:33 | Повідомлення # 34
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Якщо людина не хоче слухати того, що хтось каже, то ти хоч головою об стіну бийся - вона не почує. Про таких в Святому Письмі говориться: "Мають вуха, та не чують". Але це не привід махнути на них рукою - найбільше, що ми можемо зробити для таких людей - молитися за них. А в Бога все можливо... Він повертає слух.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
musia_79 Дата: Вівторок, 23.06.2009, 13:41 | Повідомлення # 35
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Пропоную уривок для роздумів:
"Любі, не кожному духові вірте, а випробовуйте духів, чи вони від Бога, - багато бо лжепророків прийшло на світ. З цього спізнавайте Божий дух: кожен дух, який визнає, що Ісус Христос прийшов у тілі, той від Бога. А кожен дух, що не визнає Ісуса, - той не від Бога, але антихриста, про якого ви чували, що він прийде, та й тепер уже в світі." (І Йо. 4, 1-3)

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Андрійко:) Дата: П'ятниця, 26.06.2009, 19:45 | Повідомлення # 36
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (musia_79)
Любі, не кожному духові вірте, а випробовуйте духів, чи вони від Бога...

Ну мені здається,що тут мова йде про людей з якими нам доводиться спілкуватися і можливо про наші думки.Тобто про що людина говорить-то такого вона духа.Кожен раз коли ми з кимось говоримо,то маємо справу не з людьми,а з духами.


In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
kristik Дата: Субота, 27.06.2009, 00:23 | Повідомлення # 37
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Я також так думаю, що мова йде про наше спілкування з іншими людьми. Є такі, які мають дар бути оратором і слухаючи їх розмову можна заслухатись, але якщо вникнути в суть сказаного то нема в тому нічого духовного і важливого, а є й такі, що можуть не вміти виразити своєї думки, але тими простими словами "на хлопський розум" донесуть нам більше ніж прикрашені і звабливі слова, найпрофесійниших прповідників!

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
kristik Дата: Неділя, 05.07.2009, 20:55 | Повідомлення # 38
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Дуже мені сподобалось сьогоднішнє Євангеліє нажаль не пам'ятаю ким написане sad . Мова йшла про сотника, в котрого захворів слуга і він звернувся до Ісуса, вразили його мужність, наполегливість і віра!!!!!
В мене наступне питання ( може й не по темі ) а чи кожної неділі того самого місяця, але різного року ( наприклад 5 липня 2007,2008,2009 ) одне й те саме Євангеліє? Чи можна Його змінювати щороку чи ні? І чи у всіх Церквах Воно одне й те саме? Дуже цікаво!!! Дякую всім хто знає і відповість!!!! wink

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
benedikta Дата: Четвер, 09.07.2009, 22:13 | Повідомлення # 39
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
В неділю 5 липня цього року на Євангелії читались цитати з Нового Завіту від св.Матея 8:5-13
"5. Коли Ісус увійшов у Капернаум, приступив до нього сотник, благаючи його словами:
6. “Господи, слуга мій лежить дома розслаблений і мучиться тяжко.”
7. Ісус каже до нього: “Я прийду й оздоровлю його.”
8. Тоді сотник у відповідь мовив: “Господи, я недостойний, щоб ти ввійшов під мою покрівлю, але скажи лише слово і слуга мій видужає.
9. Бо і я теж підвладний чоловік, маю вояків під собою, і кажу цьому: Іди, – і йде, а тому: Ходи, – і приходить; і слузі моєму: Зроби це, – і він робить.”
10. Почувши це Ісус, здивувався і сказав тим, що за ним ішли: “Істинно кажу вам: Ні в кого в Ізраїлі я не знайшов такої віри.
11. Кажу вам, що багато прийде зо сходу й заходу, і засядуть з Авраамом, Ісааком та Яковом у Царстві Небеснім,
12. а сини царства будуть викинуті геть у темряву кромішню, де буде плач і скрегіт зубів.”
13. І сказав Ісус сотникові: “Йди, хай тобі станеться за твоєю вірою!” І видужав слуга тієї ж години."

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
benedikta Дата: Четвер, 09.07.2009, 22:24 | Повідомлення # 40
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Думаю, що кожної неділі наступного місяця Євангелії не повторюються. Тобто 5 липня кожного наступного року Євангеліє не повторюватиметься.
Початок нового Церковного року відбувається 1 (14) вересня. Наприклад римо-католики святкують Різдво Ісуса Христа 25 грудня, а православні і греко-католики - 7 січня. Різниця у Юліанському і григоріанському Церковних календарях (за новим чи за старим стилем).

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Форум » Духовність » Святе Письмо » Роздуми над Святим Письмом
Сторінка 3 з 3 « 1 2 3
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі