Fight for your own empire   [ The universe is an endless ocean of space - but it is ready to be conquered! Create your empire through colonisation and war. ]
Література :-) - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 5 1 2 3 4 5 »
Форум » Інше » Про все на світі » Література :-)
Література :-)
Дельфініус Дата: Вівторок, 02.12.2008, 14:03 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Що Ви найбільше любите читати? Любовні романи, детективи, історичні книги, релігійні...? І також прошу тут ділитися враженнями, від прочитаних книжок wink

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 02.12.2008, 16:01 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я люблю релігійну літературу.Прочитав пару кних,але найбільше сподобались такі як "Пекло","Щоденник любові","Наслідування Христа"(ще читаю),"Потойбіччя".Дуже цікавою є книжка про пекло blink Заставляє задуматись про своє життя і ще більше старатись не грішити.А "Щоденник любові" також сильна книжка,адже в ній сам Ісус промовляє до нас через отця Піо.А от книжка "Потойбіччя" розповідає про кола чистилища,раю і пекла.Також дуже цікава.

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Endry Дата: Вівторок, 02.12.2008, 21:59 | Повідомлення # 3
Група: Радники
Повідомлень: 92
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Різні книжки читаю, але найбільше люблю читати творіння Бруно Ферреро.

Пости, бо згрішив, і пости, щоб не згрішити.
 
musia_79 Дата: Середа, 03.12.2008, 00:37 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
О, книжки - це дуже важлива складова мого життя, і їх асортимент дуже широкий. Крім Біблії (про неї тут говорити не буду, бо це взагалі окрема тема) люблю читати твори святих Отців Церкви, психологічні книги, релігійні книги сучасних авторів. Одна з найулюбленіших, яку всі знають - "Любове моя незнана" М.Куаста.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Наталька Дата: Середа, 03.12.2008, 17:35 | Повідомлення # 5
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Я також дуже люблю читати, але от тільки часу на це зараз зовсім нема. Коли я вчилася в школі, могла собі дозволити набагато більше читати і зовсім не шкодую про той час, який витрачала на читання. Саме в книжках, як нігде, можна набути багато досвіду, інформації і знань. Читаю майже все. Зараз намагаюсь читати найбільше Святе Письмо, але й вся решта релігійна література (зокрема "Свічадівська") не припадає пилюкою на моїх поличках. Зі "світського" страшенно люблю класику. Останнє, що залишило глибокі сліди це Теодор Драйзер (всі його твори, які прочитала) і "Сага про Форсайтів" Джона Голсуорсі. Доречі, якщо в когось є другий том цієї книжки, будь-будь-будь-ласочка дайте почитати yes . Поезія, це взагалі окрема тема. Тут звичайно переважно Тарас Шевченко і Ліна Костенко. ЇЇ (Ліну Костенко) взагалі люблю до неможливості (якщо так можна) smile
 
DNatiM Дата: Середа, 03.12.2008, 21:13 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Я читаю не так багато як усі , але однією з останніх книг була "Від Зарваниці до Гарабандалу" книга во , там розказуються про всі святі місця по цілому світу де Матінка Божа з"являлася і які чуда вона робила . Це дуже цікаво wink

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Vova Дата: Субота, 13.12.2008, 17:16 | Повідомлення # 7
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Дуже люблю читати релігійну літературу. "Свічадо" тут поза конкуренцією, люблю практично всі їхні видання. З світової літератури мені найбільш до вподоби детективний та пригодницький жанри. З детективних Артур Конан Дойль з "Шерлоком Холмсом" - це просто круто smile З пригодницьких авторів подобаються Майн Рід, Жюль Верн, Даніель Дефо і ще декілька інших.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Дельфініус Дата: Неділя, 14.12.2008, 23:42 | Повідомлення # 8
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Трохи з жалем згадую свої шкільні роки. Тоді я багато читав. Зараз якось дуже важко взятися шось почитати sad . Набільше мені подобається пригодницька література: Жюль Верн поза конкуренцією. А з релігійної літератури найбільше подобаються коротенькі повчальні історії: тут Бруно Ферреро smile . Думаю(та це так і є), шо читати менше став через комп'ютер і нет.

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Понеділок, 15.12.2008, 20:35 | Повідомлення # 9
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
О!Згадав я ще дуже люблю книжку Маріо П'юзо "Хрещений батько".Сильна книжка про мафію, vinsent раджу почитати

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Андрійко:) Дата: Понеділок, 15.12.2008, 20:39 | Повідомлення # 10
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А ще я прочитав книжку "Син полка".Про війну 1939-1945рр.Тоже класна.Про хлопчика якого батьки загинули.І він жив в лісі,доки його солдати радянські не знайшли dry

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Владик Дата: Понеділок, 15.12.2008, 21:25 | Повідомлення # 11
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
Трохи з жалем згадую свої шкільні роки. Тоді я багато читав.

В мене,Бодь,все навпаки:у школі я не дуже читав,тільки те,що задавали додому.А зараз трохи більше читаю:Святе Письмо,прочитав Щоденник любові о.Піо(рекомендую всім),Потойбічя,Послання Лаури(маленька книжечка,але дуже сильна) wink
Ше у школі прочитав книжку про Валерія Васильовича Лобановського.Теж хороша книжка у своєму стилі.
І чому такі талановиті люди так рано йдуть із життя? sad

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
kristik Дата: Четвер, 04.06.2009, 20:02 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Chutatu!!! Bez niogo juttia ne yiavliay. Bodai ypakovky z prodyktiv chu instrykciy po vukorustanni miksera wacko , golovne shob shosi chutatu. Ny to ya vje troxa zagnyla taunt . Ale chesno chutatu lybly - naibilishe istoruchni romanu!!!

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
benedikta Дата: Четвер, 04.06.2009, 22:12 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 384
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Найбільше подобається читати релігійну літературу, з якої отримую нові знання, духовно зростаю, беру приклади і настанови для праведного, християнського життя. Серед книг, які мені сподобались це: «Пекло», «Потойбіччя», «душі в чистилищі від блаженної Теодори» - про 20 чистилищ, які вона проходила після смерті, «Духовна подорож незрячої дівчинки (Сергії)», «Життя після смерті Клавдії Юстюжаниної», «Життя пустинних отців», «Чуда отця Піо», «На порозі апокаліпсису», «Екзорцизм, міф чи реальність», «Нове визнання екзорциста», «… але визволи від лукавого», «Той, хто розриває кайдани», «Місяць душ в чистилищі». Дуже хороші книжки для всіх, хто прагне вдосконалитись на дорозі до спасіння.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
benedikta Дата: Вівторок, 09.06.2009, 00:34 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 384
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Наприклад у книжках: «Пекло», «Потойбіччя», «Видіння Григорія про душі в чистилищі (блаженної Теодори)», «Духовна подорож незрячої дівчинки (Сергії)», «Життя після смерті Клавдії Юстюжаниної», «Місяць душ в чистилищі» - описано події, які відбуваються в загробному житті. Тобто всі митарства (чистилища), які після смерті проходить душа людини.
«Життя пустинних отців» - описується життя пустинних отців, які живучи в пустині, здобули багато дарів Божих, а також дару чудотворення.
«Чуда отця Піо» - описується життя отця Піо, який мар рани, такі, як в Ісуса Христа. При деяких обставинах стигми (рани)
виділяли запах фіалок та троянд. Описано детально життєвий шлях монаха.
«На порозі апокаліпсису» - описані факти і події, які будуть відбуватися перед приходом антихриста.
«Екзорцизм, міф чи реальність», «Нове визнання екзорциста», «… але визволи від лукавого», «Той, хто розриває кайдани» - описані методи боротьби з силами зла.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
benedikta Дата: Понеділок, 28.09.2009, 12:25 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 384
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Дуже цікаву і повчальну, пізнавальну книжку "Біла ворона" Миколи Горбатюка скачала з інтернету: http://www.prisoner.com.ua/?menu=1&page=1
Переглянула деякі статті з книги - дуже цікаві, у них багато описано того, чого ми не знали. Розглянуто питання духовності, політики і проблеми сьогодення.



І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Форум » Інше » Про все на світі » Література :-)
Сторінка 1 з 5 1 2 3 4 5 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі