Fight in the fantasy world   [ A shadow has been cast over the wonderful land: The influence of the Metin Stones has brought about fear, turmoil and war. ]
Хабарництво! - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3 1 2 3 »
Форум » Інше » Про все на світі » Хабарництво!
Хабарництво!
Дельфініус Дата: Вівторок, 11.11.2008, 18:04 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Корупція і хабарництво є надзвичайно сильно розвинені в нашій країні. Хабарництво починається вже можна сказати від шкільних років людини, коли батьки "хлопочуть" за своїх діток перед вчителями за кращу оцінку, добрі відносини до них, і т. д. Дитина і дорослі вже змалку привикають до того, що потрібно щось "давати". А потім ситуація повторюється і в вузах, тільки вже в більш крупніших масштабах, і так далі, аж до верхівки влади. Чому ми вже так до цього звикли, що навіть не зважаємо на можливі наслідки(наприклад лікар, який вивчився "на грошах", як він потім буде лікувати людей, не маючи знань). Як можливо викорінювати це?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Vova Дата: Четвер, 13.11.2008, 13:49 | Повідомлення # 2
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
На мою думку викоренити хабарництво в нашій країні демократичним способом вже нереально, настільки воно вже є звичним і, можна сказати, навіть буденним явищем. Тому я за жосткіші чи, в деякій мірі, навіть жорстокіші методи. Наприклад відрубування руки як того, хто вимагає, так і того, хто дає хабар. Один раз таке зробити і всі решта будуть просто боятись.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
musia_79 Дата: Четвер, 13.11.2008, 14:36 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Ого, Vova, ти вже як з Старого Завіту мислиш. Може, краще в тюрму садити? wink
Я думаю, що з хабарництвом не може боротися та влада, яка сама дає і бере хабарі. А в нас вона саме така sad І поки у нас не поміняються люди при владі на чесних і порядних, доти ми не викорінимо з суспільства хабарництво. Я маю на увазі, що побороти хабарництво в нашому суспільстві настільки неможливо, як і докорінно змінити тих, хто при владі. Хіба що чекати на якесь чудо від Бога... Це в глобальних масштабах.
А в меншій мірі, ми навіть самі з себе викорінити хабарництва до кінця не можемо (навіть якщо і хочемо), бо так однозначно набагато важче жити в нашому світі. Що вже тут говорити про загальнодержавний рівень?..

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Дельфініус Дата: Четвер, 13.11.2008, 23:22 | Повідомлення # 4
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Vova)
Наприклад відрубування руки як того, хто вимагає, так і того, хто дає хабар. Один раз таке зробити і всі решта будуть просто боятись.

biggrin Жостко!!! Шось в тому є, і результат воно б дало то точно, кількість хабарів би відчутно зменшилася, але сам хабар би залишився, то б робилося набагато обережніше, тай сам розмір хабарів зріс би на порядок як мінімум.

Quote (musia_79)
поки у нас не поміняються люди при владі на чесних і порядних, доти ми не викорінимо з суспільства хабарництво. Я маю на увазі, що побороти хабарництво в нашому суспільстві настільки неможливо, як і докорінно змінити тих, хто при владі.

Це 100%! Мені здається дуже, дуже малоймовірним те, що до влади прийдуть справді чесні люди, які будуть пробувати щось змінити. Всякі хабарі, взятки, відкати, закати справді стали чимось природним, це можна сказати наш менталітет, який дуже важко поміняти. Але не хочу бути песимістом smile , і хочу вірити, що всетаки настане такий час, коли хабарництво щезне з нашої країни. Це треба, щоб кожен задумався над цим smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 13:46 | Повідомлення # 5
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Якщо би в нас почали рубати руки, то першими постраждали б ті, хто менше всього заплатив biggrin

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Дельфініус Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 14:00 | Повідомлення # 6
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (musia_79)
Якщо би в нас почали рубати руки, то першими постраждали б ті, хто менше всього заплатив

От-от, і я про те. Зникли б хабарі дрібних розмірів, а крупні би залишилися

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: Вівторок, 18.11.2008, 00:52 | Повідомлення # 7
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
А починати треба якраз навпаки - з самих крупних, бо вони тягнуть за собою всі менші. А хто ж наважиться?

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 18.11.2008, 23:42 | Повідомлення # 8
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (musia_79)
А починати треба якраз навпаки - з самих крупних, бо вони тягнуть за собою всі менші. А хто ж наважиться?

Я собі уявляю, скільки б то було одноруких чиновників, депутатів, і всяких людей, які при владі biggrin biggrin biggrin

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Майкл Дата: Середа, 19.11.2008, 17:19 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Ну і В тут спілкуєтесь я Вам скажу. Зібралось кілька чоловік та думають, як змінити Україну smile Це приємно, що є такі люди яких це болить і які за це переживають.
Ті люди які видаються насправді чесними та справедливими добравшись до влади страшно псуються та десь ті всі їхні добрі чесноти пропадають, на жаль, але це гірка правда. Думаю кожному треба починати якось з себе, подаючи приклад іншим. Ну, а те шо діється при владі, це виправити важко - така вже ментальність керівництва, проте кожен з нас може докластися своїми молитвами за тих хто чинить це зло!!!

Не осуджуй інших, бо хто зна, чи ти сам не впадеш у ще гірше! (Тома Кемпійський)


Істинна велич людини знаходиться у її серці, а не в голові.
 
musia_79 Дата: Середа, 19.11.2008, 20:50 | Повідомлення # 10
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Quote (Майкл)
проте кожен з нас може докластися своїми молитвами за тих хто чинить це зло!!!

Це найкраще вирішення проблеми хабарництва ok Це може кожен з нас!!!


Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Владик Дата: Четвер, 27.11.2008, 16:20 | Повідомлення # 11
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Хабарництво-це дуже погана річ,я не"за",але в мене є одне "але":
Я вас усіх розумію:дехто з вас одружений,ще інший не вчиться бо закінчив навчання,ще інший навчаєтся у Духовній Семінарії-вам тріжки легше боротися з хабарництвом.А що порадите мені робити,коли я простий студент і змушений "плисти" за течією як і всі інші студенти?Я хочу отримати диплом з двома руками,а не з однією biggrin Бо я бачу тут зібралися майже самі "руковідрубувачі" cry Як же я без рук буду на гітарі грати і в туалет ходити? tongue
Тоді просто молітся за мене smile

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...

Повідомлення відредагував Владик - Четвер, 27.11.2008, 18:34
 
Андрійко:) Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 00:01 | Повідомлення # 12
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я визнаю що я є "співучасником"хабарництва,але тому що я по-іншому не можу sad (хоч це і не виправдовує мене).Просто не завжди виходить здати той чи інший іспит самому,без допомоги викладача.І розуміється, що не безплатно biggrin

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 11:34 | Повідомлення # 13
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Владик)
Хабарництво-це дуже погана річ,я не"за",але в мене є одне "але": Я вас усіх розумію:дехто з вас одружений,ще інший не вчиться бо закінчив навчання,ще інший навчаєтся у Духовній Семінарії-вам тріжки легше боротися з хабарництвом.А що порадите мені робити,коли я простий студент і змушений "плисти" за течією як і всі інші студенти?Я хочу отримати диплом з двома руками,а не з однією Бо я бачу тут зібралися майже самі "руковідрубувачі" Як же я без рук буду на гітарі грати і в туалет ходити?

Це так! Але треба розрізняти різні сторони отого "плисти за течією". Тобто ти можеш "давати", бо тобі ліньки вчитися, і інше: ти "даєш", бо немає іншого виходу(якшо всі мусять "дати" smile ), і нічого з тим не вдієш, така в нас система, і не хочеться бути відрахованим з ВУЗу через це smile

Quote (Владик)
Тоді просто молітся за мене

Ну а то звичайно, будем старатися wink

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 15:14 | Повідомлення # 14
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Коли не буде викладачів, які вимагають гроші, тоді і суттєво зменшиться кількість студентів, що дають хабаря - все так просто. А кількість викладачів, що вимагають хабаря суттєво зменшиться тоді, коди їм почнуть давати достойну зарплату - і знову ми приходимо до державної верхівки, яку треба кардинально міняти...

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Наталька Дата: Середа, 03.12.2008, 18:28 | Повідомлення # 15
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Хочу приєднатися до вашої дискусії, і сказати, що якби там не було, на сьогодні ми вже і самі звикли до того, що хабаря дати зручніше, ніж мордуватися над навчанням чи ще якоюсь проблемою. Не заперечую, є й справді такі викладачі, які тебе "не пропустять", поки ти не виявиш свої "знання" в грошовому еквіваленті. Але багато викладачів досить лояльні з того приводу і "візьмуть" тільки тоді, коли ти сам запропонуєш. В мене самої були випадки, коли йшла і платила, бо тре було здати курсову, а писати її - то стільки часу і мороки. Викладач сам просив, шоб ми постаралися і не вирішували все таким способом. То хіба ж це не самий прямий хабар через лінивство? І цікаво чи є серед нас тут хтось, хто б міг сказати, не кривлячи душею, що давав хабаря завжди тільки з примусу??? Бо напевно,таких, хто не давав зовсім нема. Чи я помиляюсь? А з приводу влади, думаю що в майбутньому влада - це саме наше покоління і дійсно, якщо кожен почне зараз із себе, то в майбутньому надія ще є...
 
Форум » Інше » Про все на світі » Хабарництво!
Сторінка 1 з 3 1 2 3 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі