[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Інше » Про все на світі » Як Ви ставитеся до політики?
Як Ви ставитеся до політики?
Дельфініус Дата: Вівторок, 13.01.2009, 09:32 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
От прийшла мені в голову така думка smile , чи є тут на форумі люди, які спостерігають за політичним становищем в Україні, чи цікавляться тим, що там "зверху" змінилося, а що ні? Чи це марна трата часу, спостерігати за їхньою балаканиною?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
soldy Дата: Вівторок, 13.01.2009, 16:48 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Політика брудна справа, я не вважаю за доцільне спостерігати за політичною ситуацією.
А шо твориться там?! Та президент вперто хоче залишитись на другий строк і обрав політику заважати іншим робити шось путнє, хоч те що я хотів шоб він за період свого правління зробив, він таки зробив - відновив, живу пам'ять про істинну українську історію, він молодець в цьому, прем'єрка цим би і не стала займатись, якби була на його місці...як еономіст вона мені зовсім не подобається, вона або не вчила елементарної економ теорії, або взагалі забула, шо прем'єр повинен дбати не лише про власні амбіції, про власні бізне-інтереси, а й трошки про смертних людей! Намахувати російський флот - то добре, але треба трохи і про своїх співгромадян подумати....
Якби вона була президентом, то за нашу церкву держава б зовім і не згадала, Ющенко хоч раз на Сихів приїхав, шоб зустрітись з Блаженішим....але і він не ідеал. Тягнибок взагалі унікум, якшо прийде в парламент - стане всім поперек горла і буде розказувати шо ідея націоналістів - то бити москалів, а не приймати життєвонеобхідні закони. Хоча бити москалів - це нацизм, у випадку, якшо вони нас не хочуть бити, а здачу їм віддати при поребі - це святе для кожного українця, але не першому бити!!! Націоналізм - це любов до національного, а не ненависть до чужого, та навіть ворожого, хоча я люблю гаслаСлава нації! Смерть ворога! Бий москалів! і т.д. - нехай бояться!!!
Короче хворих там повно, їх тре всіх лікувати, за них треба молитися!
 
Sjava Дата: Вівторок, 13.01.2009, 21:07 | Повідомлення # 3
Група: Радники
Повідомлень: 48
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Спостерігати за ними потрібно, щоб розуміти що твориться в державі. Якшо говорити чесно, то я не дивлюся на них, тому що вони не роблять щось такого щоб зацікавити мене. Якби перед засіданням Верховної Ради депутати молилися одне "Отче Наш", то ми б зараз говорили з гордістю про наш "верх" smile

Як думаєш, так і живеш
 
Владик Дата: Субота, 17.01.2009, 14:12 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 165
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Не так вже й давно я взнав, що на світі є й такі люди,які керують і Ющенком і Тимошенко (то тільки в нашій країні)
А в америці свої "люди", які в свою чергу керують тим же Обамою.Просто про тих людей ніхто ніколи не знав і вони ніколи не світилися в пресі чи в ЗМІ. dry
Мій висновок: А який толк вникати в політику,якщо там усе заздалегіть відомо наперед? Та то всьо - великий ляльковий театр!!! Але нічого, так завжди не буде, всьому є свій початок і кінець...

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
Наталька Дата: Неділя, 25.01.2009, 20:24 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 240
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Загальне уявлення про ситуацію у світі ну і, звичайно, в Україні я маю. Але щоб сказати, що дуже сильно за тим слідкую і переймаюся, то ні. Там кожен відстоює лише свої інтереси і важко сказати коли вже прийде той час, що "верхи" будуть думати і про простих людей. Зараз я там зовсім ніц не розумію, крім бажання кожного окремого депутата загребти якомога більше під себе... Тому за чим там слідкувати?! За всю нашу політику треба молитися, бо інакше навіть не знаю що їм може допомогти.
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 27.01.2009, 00:38 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А мені якось байдуже.Від того шо я буду собі там шось думати і мудрувати нічого не змінеться,бо і так все в руках Божих smile То чого мені ше за політику переживати smile

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 27.01.2009, 09:23 | Повідомлення # 7
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я чесно кажучи розчарувався в політиці і політиках ше після Помаранчевої революції. Вважаю, шо то марна трата часу, спостерігати, як вони там жеруться між собою, і обливаються брудом. Їм там добре чесати язиками, а потерпаємо від цього всі ми-прості люди.
Quote (Sjava)
Якби перед засіданням Верховної Ради депутати молилися одне "Отче Наш"

То би було взагалі прекрасно, і думаю, було би краще в країні

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Vova Дата: П'ятниця, 30.01.2009, 11:11 | Повідомлення # 8
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 242
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
А як до політиків можна ставитись, коли в них мета не добробут громадян, а в першу чергу свій добробут?
Я теж в політиці розчарувався після Помаранчевої революції, бо тоді справді народ показав, що він є, і що досить його гнобити, але завдяки невмілій політиці влади (яка знову ж таки чомусь думала про себе) все пішло коту під хвіст. А згадайте, які тоді були гасла під час революції: "Бандити сидітимуть у тюрмах", "5 мільйонів нових робочих місць"... А що ми маємо? Чому досі на волі ті, хто брали участь у фальсифікації тодішніх виборів? Чому при владі ті, хто зазіхають на суверенітет держави і на її конституцію? Невідомо... А з новими робочими місцями взагалі нонсенс, бо в нас замість 5 мільйонів нових робочих місць тепер є 5 мільйонів безробітних. Значить в країні з'явилась найпоширеніша робота - безробітний. А насправді це ми наймаємо політиків на роботу, і вони в нас мають бути в наймах, а в нашій "Країні Чудес" все навпаки.
Словом, в нашій країні демократія неможлива. І я бачу тут тільки один вихід: прихід до влади диктатора, який би скоренько почистив ряди хабарників, крадіїв і всіх, хто заважає розвиватись країні.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
kristik Дата: Субота, 19.09.2009, 19:56 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Я ніяк до неї не ставлюсь. По-перше її не розумію, а по- друге і не намагаюсь зрозуміти, щоб не розчаровувати себе ще більше. Марнота марнот це все - політика, влада, гроші!!! І справді нещасні ті, що цього не розуміють sad

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
benedikta Дата: Неділя, 20.09.2009, 23:22 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Дії політиків на наше суспільство призводять негативні наслідки, але причиною є не Ющенко, Тимошенко чи хтось інших з великих політиків. Це є таким собі покаранням нас. Який народ - така влада. Ми дивимось на верхівку, бо їх діяльність показують по телевізору в новинах, ми дізнаємось про них з преси. Ми знаємо, і наводимо факти про одного політика, що він продав певний об’єкт з метою власної вигоди, про другого, третього, бачимо, як у Верховні Раді б’ються депутати, один на другого зводять різні наклепи, ми говоримо, що нас обкрадає влада і т.д. А те, що робиться біля нас ми не бачимо. На превеликий жаль майже в кожному місті, селі, вулиці, дворі сусіди не можуть знайти між собою миру і згоди - ворогують, працівники різних посад, установ обкрадають свою роботу - повари несуть додому їжу, інженери чи завгоспи крадуть додому будматеріали, начальники беруть хабарі з працівників, яких приймають на роботу, викладачі у вищих навчальних закладах беруть хабарі за гарні оцінки, доктора за операції і перелік можна продовжити великий. Один заздрить іншому, що тому краще живеться, бо на одну машину має більше, або на один поверх вищу хату, або на одну соту землі має більше. У наших сім’ях, родинах чоловіки не знаходять взаєморозуміння з своїми дружинами, і навпаки, діти з батьками, а навіть гірше коли стають ворогами. То яким чином може бути порядок у верхівці, коли його немає серед нас. Є кілька гарних українських фільмів, про часи, як жили люди раніше і порівняти з нашими часами, то ми мали б оцінити той добробут сьогодення у порівнянні з минулим періодом життя наших попередніх поколінь і подякувати Богу за Його милосердя до нас, а не нарікати, так як ми звикли. «Жовтий князь», «Атентат – осіннє вбивство», «Владика Андрей (Шептицький)», «Нескорений», «Залізна сотня». Фільми про реальне життя наших предків, яке було жахом. Нашою участю у зміні політиків і влади можуть бути молитви до Бога, щоб їх врозумив, спам’ятав, навернув на дорогу правди. Ми не повинні давати оцінку їх діям, бо оцінювати потрібно найперше себе. Як написано: «Не шукай скалки в оці ближнього свого, найперше вийми колоду з власно ока».

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Форум » Інше » Про все на світі » Як Ви ставитеся до політики?
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі