Exciting adventures are waiting for you   [ NosTale’s fantasy lands give you the chance to experience exciting adventures along with your NosMates. ]
Мням-мням-мням!!! - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3 1 2 3 »
Форум » Інше » Про все на світі » Мням-мням-мням!!!
Мням-мням-мням!!!
Дельфініус Дата: Четвер, 30.10.2008, 13:54 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Чим вам найбільше подобається смакувати smile ?
Пиріжки, бублики, пельмені, квашені огірки...??? smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Дельфініус Дата: Неділя, 09.11.2008, 14:10 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Шось ви нарід дуже мовчазні cry ! Спробую я розпечатати цю тему wink . Люблю я смакувати свіжою молодою картоплею з свіженьким салатиком з свіженької капусти, огірочків чи помідорчиків(мням). А ще люблю зупу, але теж зі свіженьких овочів(жаль, шо то тільки влітку таке можна з'їсти). Ну і на десерт, полуниці з цукром і сметанкою tongue (смакота).

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: Четвер, 13.11.2008, 01:13 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Прямо аж слинки потекли. Дельфініус, ну хіба ж так можна?.. no
Я теж спробую, тримайтеся всі wink
Люблю картопельку-пюре з підливкою із свіжозібраних білих грибочків в сметані... (мням!!!) yu
Люблю теплі м'ягенькі пампушки з маком або вишнями, обов'язково щоб присипані цукром-пудрою і з тепленьким смачним чайочком... (мням!!!) yu
Люблю щавлевий борщик (і щоб обов'язково варених яєць побільше)... (мням!!!) yu
Люблю олів'є і шубу: зимові салатики, можна ними ласувати зараз досхочу... (мням!!!) yu
А на десерт фрукти, Рафаелло...

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Vova Дата: Четвер, 13.11.2008, 14:35 | Повідомлення # 4
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Тепер моя черга. Ковтайте слинки smile
Люблю картоплю фрі (таку гарно присмажену, шось типу як в Макдональдсі) з квашеним огірочком nyam
Люблю справжній борщ (з фасолькою і м'ясом) nyam
Морепродукти і гриби - в будь-якому вигляді nyam nyam
Quote (musia_79)
Люблю картопельку-пюре з підливкою із свіжозібраних білих грибочків в сметані...

І це теж дуже люблю!
Відносно десерту - фруктовий салат власного виробництва (береш всі фрукти, які є, нарізаєш і гарно все вимішуєш)
Ось так ohyes

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
musia_79 Дата: Четвер, 13.11.2008, 14:40 | Повідомлення # 5
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Quote (Vova)
Відносно десерту - фруктовий салат власного виробництва (береш всі фрукти, які є, нарізаєш і гарно все вимішуєш) Ось так

А ще це все полити йогуртом або гарячим шоколадом, або просто додати морозива nyam


Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Endry Дата: Четвер, 13.11.2008, 18:04 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 92
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Гм.. Смакує мені картопелька-пюре, з салатиком з капусти і відбивними.. Ах! Десерт: Дуже люблю морозиво, чеколяду(чорну, як негр), і сочок))
А тепер чомусь дуже смакує люба їжа з моєї їдальні після 3-х пар і довжелезної черги!

Пости, бо згрішив, і пости, щоб не згрішити.
 
musia_79 Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 10:51 | Повідомлення # 7
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
А я ще люблю тепленькі свіженьки деруни з тертої картоплі, щоб обов'язково хрустіли і з густою домашньою сметанкою.
Ще пам'ятаю, коли я була мала і мама або бабуся пекли щось на кухні, то завжди давали мені облизувати в'юнчик від міксера, після того, як взбивали креми - для мене це була вершина блаженства... nyam nyam nyam

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
DNatiM Дата: Субота, 15.11.2008, 00:07 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
О а я люблю стільки всього rolleyes rolleyes rolleyes rolleyes rolleyes rolleyes
Найбільше серед овочів люблю помідорчики в любому вигляді але найкраще свіжі я їх їм зі всім .
Люблю молочне абажаю , ясна річ молоденьку картопельку зварену на молочну ням ням з кропчиком wink
Люблю карасиків жарених , люблю різні кашки з помідорчиком або кефірчиком smile
Ну а ось що до солодкого то тут такого що не люблю немає happy

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Nafanja Дата: Понеділок, 17.11.2008, 23:05 | Повідомлення # 9
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Народ, ви шо здуріли таке пишете!!!!! Я поки це все прочитала, то НАЇЛАСЬ всяких смакотульок. Незнаю навіть, шо тут писати.... Ше ніхто вроді про морозиво не писав. От його я люблю гамкати в будь-яку пору року smile

Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
Дельфініус Дата: Понеділок, 17.11.2008, 23:20 | Повідомлення # 10
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Nafanja)
Народ, ви шо здуріли таке пишете!!!!! Я поки це все прочитала, то НАЇЛАСЬ всяких смакотульок. Незнаю навіть, шо тут писати.... Ше ніхто вроді про морозиво не писав. От його я люблю гамкати в будь-яку пору року

А крім морозива???
Напиши шось таке, шо ше ніхто не писав, шо ти любиш погамцяти, шоб і нам слинки потекли nyam

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Nafanja Дата: Вівторок, 25.11.2008, 15:00 | Повідомлення # 11
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Тільки для тебе Бодінька, ну пускай слинку... Я люблю цибульку (ням-ням), звичайно заїдаю часничком, а ше хрінчик, морську капусточку, зверху посолити, додати цукру, полити рибячим жиром, перець до смаку і то всьо заправити оцтом. Смакота... ммммм ням, нямочки tongue tongue tongue tongue tongue

Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
musia_79 Дата: Вівторок, 25.11.2008, 15:10 | Повідомлення # 12
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Quote (Nafanja)
Тільки для тебе Бодінька, ну пускай слинку... Я люблю цибульку (ням-ням), звичайно заїдаю часничком, а ше хрінчик, морську капусточку, зверху посолити, додати цукру, полити рибячим жиром, перець до смаку і то всьо заправити оцтом. Смакота... ммммм ням, нямочки

Ото придумала lol


Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Vova Дата: Середа, 26.11.2008, 12:18 | Повідомлення # 13
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Nafanja, Дельфініус, прошу писати повідомлення по темі!!!

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Stiopik Дата: Середа, 26.11.2008, 23:24 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Народ люблю попоїсти все... biggrin травички (свіжої зеленої), огірка (св. зеленого), ну і все свіже зелене. Люблю мед (тільки вкрадений в літаючих) loony Люблю свіжої риби ( особливо таранку), люблю салати (з свіжих зелених овочів), lol Люблю курку(щойно вбиту). Якщо серйоно люблю: все що плаває, літає, повзає, ховається, втікає, ходть, стрибає. biggrin biggrin biggrin biggrin
 
Nafanja Дата: Четвер, 27.11.2008, 15:53 | Повідомлення # 15
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Сорі, Вовчик. То всьо Дельфінчик :)))
Мене сьогодні пробило на таке... не смійтесь тільки. Я зараз сижу за комп''ютером і гамаю: квашений огірочок haha :haha: і згущене молоко, вже приблизно 1 годину таке смакую. А ше жую мандаринки, мама купила, такі добрі... Мене час від часу на таке пробиває. Чесно кажучи вже нудить, але мені ше хочеться lol :lol: lol :lol: lol :lol: haha :haha:

Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
Форум » Інше » Про все на світі » Мням-мням-мням!!!
Сторінка 1 з 3 1 2 3 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі