[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Інше » Про все на світі » Блакитний екран!
Блакитний екран!
Дельфініус Дата: Вівторок, 25.11.2008, 13:51 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Телевізор, чи комп'ютер в наш час це вже не рідкість, і не диковинка, вони є практично в кожній хаті(принаймні телевізор smile ). І ми любимо полежати на дивані, дивлячись якийсь серіал чи шоу по телевізору, чи втуплюємся в монітор комп'ютера, працюючи, чи бавлячись гру. Це вже настільки проникло в наше життя, шо ми не можемо без цих "апаратів", і тратимо на них досить часу.
А наскільки Ви є залежними від компа чи телевізора?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Nafanja Дата: Вівторок, 25.11.2008, 14:40 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Телевізор я дивлюсь рідко, а от комп'ютер... люблю фільми в онлайні дивитися. Трохи хвороблива штука той комп"ютер :))))

Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
Vova Дата: Середа, 26.11.2008, 15:32 | Повідомлення # 3
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 242
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Nafanja)
Телевізор я дивлюсь рідко

Я теж практично не дивлюсь. Єдине, що ще дивлюсь по ТБ так це футбол. А от від комп'ютера вже деколи відчуваю себе залежним smile Особливо від інтернету. Такі то в мене справи smile

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 02.12.2008, 16:38 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (Nafanja)
Телевізор я дивлюсь рідко

Приєднююсь до цієї відповіді.Але от за комп'ютер я частенько засідаю sad Хоч знаю що це погано.

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: Вівторок, 02.12.2008, 17:22 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 240
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
В мене зараз ні на комп'ютер, ні на телевізор нема багато часу. Але все-одно до них вже якось звиклося... Моя одногрупниця недавно одружилася і вони з чоловіком переїхали на нову квартиру. Зараз купують всякі меблі, там техніку побутову і т. д. Про те, щоб купувати телевізор навіть не думають. Кажуть, що краще присвятять цей час одне одному. І дісно, ніколи не задумувалась над тим як багато часу забирає ТБ. Адже час можна витратити набагато розумніше і корисніше... Наприклад, почитати, сходити разом у театр, це ж так файно!!!
 
Endry Дата: Вівторок, 02.12.2008, 21:54 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Якщо в процентах, то моя залежність від телика 20%, а від компа зовсім трошка більше -- 70% От.

Пости, бо згрішив, і пости, щоб не згрішити.
 
musia_79 Дата: Середа, 03.12.2008, 00:51 | Повідомлення # 7
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Телевізор у нас вдома включається рідко і тільки разом з DVD-плеєром. Любимо інколи влаштовувати вдома кінотеатр smile
З комп'ютером ситуація не така оптимістична, бо він в мене включений цілий день. Але я на ньому заробляю гроші для сім'ї, тому маю оправдання, хоча часто буває, що крім роботи даремно витрачаю час за комп'ютером... sad

Часто маю на думці одну гарну фразу (не пам'ятаю, на жаль, чия вона) - "Ми маємо над собою цілий небозвід, а дивимось в маленький телевізор."


Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...

Повідомлення відредагував musia_79 - Середа, 03.12.2008, 00:55
 
Дельфініус Дата: Неділя, 04.01.2009, 08:10 | Повідомлення # 8
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я телевізор дивлюся не часто, але якось воно так буває, шо не дивлюся-не дивлюся, а потім подивився якесь кіно чи шоу, і це подіяло як наркотик, після того тягне ше дивитися surprised . І шось подібне з компом, хоча я від нього набагато більше залежний. І це все через той нет biggrin

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Владик Дата: Субота, 17.01.2009, 14:58 | Повідомлення # 9
Група: Радники
Повідомлень: 165
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
І це все через той нет

Точно,особливо коли є безлімітка!
В мене така сама ситуація, як у всіх вище сказаних: мало телевізро, багато-комп! Але все-таки деколи заставляю себе відірватися від того і пограти троха на гітарі.Якби не гітара - то пропав би хлоп! biggrin

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
falcon Дата: Вівторок, 26.05.2009, 23:13 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
В мене ситуація від ваших всіх практично не відрізняється,правда більша частина часу йде на навчання і на спорт,а коли з"являється вільний час то все залежить від настрою,переважно я вмикаю телевізор і як нема нічого нормального(а там рідко коли шось нормальне показують)то сідаю за комп"ютер,а мама каже шо я як сідаю за комп, то мене відірвати від того не можна та і взагалі таке враження коли сидиш за комп"ютеромздається шо пройшло 5-10 хвилин,а насправді пройшла вже година.А ше деколи можу почитати

Живи так, ніби маєш померти завтра,вчися так, ніби маєш жити вічно.
 
kristik Дата: Вівторок, 06.10.2009, 17:41 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Я більше залежна від комп'ютера ніж від телевізора, останнього майже не дивлюсь зовсім. І взагалі вважаю, що телевізор має гірший вплив на людей ніж інтернет, бо по телевізорі дивимось те, що нав'язують і дуже часто це щось нікудишнє. А в інтернеті також купа хламу, але й багато доброго і то вже від кожного з нас залежить, що вибрати.

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Форум » Інше » Про все на світі » Блакитний екран!
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі