Чому ваше ім'я саме таке? - Про все на світі - Інше - Форум
[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Інше » Про все на світі » Чому ваше ім'я саме таке?
Чому ваше ім'я саме таке?
Vova Дата: П'ятниця, 24.07.2009, 09:37 | Повідомлення # 1
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 242
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
В кожного з нас є ім'я. Дуже хотілось би почути історії, чому вас саме так назвали. Впевнений, шо це будуть цікаві, а деколи, може, й кумедні розповіді. Пишіть wink

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
musia_79 Дата: П'ятниця, 24.07.2009, 17:45 | Повідомлення # 2
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Я - Марія, бо народилася 28 серпня. Тут нема навіть чого пояснювати, все ясно з самої дати. Хоча планували мене називати або Таня, або Роксолана biggrin

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
DNatiM Дата: Неділя, 26.07.2009, 21:39 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 270
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я так само як і musia_79 принесла сама собі ім"я . А тато хотів щоб я називалась Оля , мама на це сказала , що в неї є сестра Оля , а тато , що в нього - сестра Наталя ... Але ж я народилась на Наталії і бабуся внесла чіткість в спори батьків wink

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
kristik Дата: Понеділок, 27.07.2009, 19:28 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
А мое iм'я менi дала мама. Вона менi розказувала, що ще будучи дiвчиною знала, що якщо народиться дочка, то буде саме Христя - не Христина нi ше якось, а Христя. В дитинствi я дуже стидалась свого iменi хотiла бути Олею, Танею, Юлею...- так як всi дiвчатка-подруги, а тепер дуже вдячна мамi, бо мое iм'я е у всьому свiтi (як i Марiя ), що дуже важливо для мене зараз. Правда, тепер я Кристина, але то краще нiж маючи не дуже вiдоме iм'я потерпати вiд всяких там видозмiн, що аж вухо рiжуть.

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Татіка Дата: П'ятниця, 18.09.2009, 10:02 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
А я Тетяна, бо батьки не могли вирішити як назвати а дядько(старший за мене на 7 років) на той час товаришував з однокласницею Тетяною. Хоча він каже кращеб я тебе Агафіною чи Тракторіною назвав отоб тобі на все життя незвичностей було
 
Владик Дата: П'ятниця, 18.09.2009, 12:48 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 165
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (musia_79)
Я - Марія, бо народилася 28 серпня. Тут нема навіть чого пояснювати, все ясно з самої дати.

В мене таке саме, народився 28 липня, якраз на самого Влодка biggrin (Доречі в мого діда було тк само день народження 28 липня) Так шо я радий, бо мені сам Бозя дав ім' я! smile


Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...

Повідомлення відредагував Владик - П'ятниця, 18.09.2009, 12:51
 
Форум » Інше » Про все на світі » Чому ваше ім'я саме таке?
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі