[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Інше » Про все на світі » Хоббі!
Хоббі!
Дельфініус Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 14:30 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Розкажіть будь-ласка, чим ви найбільше любите займатися. Читати, співати, спати, збирати гриби, їсти кашу??? smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Nafanja Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 15:12 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
ОООо, я найбільше люблю валяти дурака, халявити, останнім часом люблю поспанькати, а ше люблю посміхатися, проводити час з друзями, люблю помагати людям, піднімати їм настрій; люблю дивитися на дитячий wink майданчик, бо дуже люблю дітей, так цікаво спостерігати за ними, вони такі безтурботні (не подумайте, шо я маньячка), а ше люблю спостерігати за людьми, особливо на вулиці. А ше... потім розкажу :)))))

Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
DNatiM Дата: Субота, 15.11.2008, 14:41 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 286
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
В мене багато захоплень , але нічого конкретного wink
Можу сказати колись мене дідусь навчив гарно з інтонацією розказувати вірші і таке маленьке захоплення переросло в те , що я інколи щоб звільнитись від думок пишу їх на папері , получаються такі собі думки в голос smile
А дуже дуже люблю виписувати мудрі вислови , записую все що почую і що зловить за серце wink
Люблю дивитись на небо , на дітей і бути маленькою і без захисною дитиною flirt
Звертаю увагу на всі дрібнички які є кругом нас , бо в них можна побачити маленькі чуда , які Ісусик робить для нас кожний день wink І ще певне багато всього і зразу нічого не згадаєш ...

Я забула розказати про головне хоббі : люблю розв"язувати цікаві задачі , головоломки ; саме через це хоббі я вчуся там де зараз вчуся wink


Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
musia_79 Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 16:52 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Моє головне хоббі - читання. Дуже люблю читати (особливо щось повчальне, релігійне чи психологічне), але мені катастрофічно бракує на це часу. А якби в мене була можливість, то я б пів-життя присвятила цій справі sad

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Андрійко:) Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 22:58 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А моє хоббі мабуть шопінг(хлопці дуже не критикуйте biggrin )а ще люблю музику,переважно студитів,релігійні пісні і рок)).А мабуть основне хоббі,яке на жаль не часто вдається реалізовувати-це знімання на камеру всяких безглуздих гонів crazy і тупих пріколів

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Владик Дата: Субота, 29.11.2008, 21:41 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
О-о-о!!! Нус почнем з футболу:чи то хоббі чи то робота-ось вже не пойму 12(!) років Займаюся(а може і займався dry ) на рівні найвищому,який є у Львівській області.
Але найкраще хоббі-це звичайно ж гітара Але дійсно,як написала Муся-бракує часу.То в універі штани протираю cool ,то за комп'ютером сиджуто ше шось...Всьо біжу до гітари!!! smile
А ще люблю трохі почитати релігійних книжок і послухати Студитів!

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...

Повідомлення відредагував Владик - Субота, 29.11.2008, 21:43
 
Дельфініус Дата: Субота, 29.11.2008, 23:17 | Повідомлення # 7
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
А я навіть не знаю, яке в мене хоббі tongue . Всього потрошки. Люблю почитати шось цікаве, пограти волейбол(ех, згадую Оселю, як ми там гасили smile ), дуже-дуже люблю ловити рибу(отримую від цього величезне задоволення tongue ). Також мені дуже подобається їздити машиною за кермом, люблю шось робити з дерева, часом люблю довше поспати зранку tongue (ох, який то солоденький сон зранку smile ). Ось такі в мене хоббі biggrin

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: Середа, 03.12.2008, 03:10 | Повідомлення # 8
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Помітила останнім часом за собою нові хоббі: люблю дивитися з синочком мультики і дути бульки, а ще люблю стріляти в чоловіка з водного пістолета; люблю малювати на стінах (зараз вимальовую шедеври в себе на кухні); люблю організовувати маленькі домашні свята без будь-якого приводу; люблю довго дивитись на жар після вогню і ще люблю інколи їсти китайськими паличками.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Endry Дата: Середа, 03.12.2008, 18:14 | Повідомлення # 9
Група: Радники
Повідомлень: 92
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Однозначно. Люблю майструвати, ремонтувати, переробляти, виготовляти всьо шо тіки можна розібрати і шось з того зробити! Це дійсно моє хоббі)) Я без того не можу! Яж тягне мене до інструментів! А коли появиться якийсь новий, то так тішусь!! happy

Пости, бо згрішив, і пости, щоб не згрішити.
 
Наталька Дата: Неділя, 07.12.2008, 16:41 | Повідомлення # 10
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Моє хоббі - це читання і музика. Музика - це і слухати і співати (дуже шкодую про те, що не маю ніякої музичної освіти. Дуже хотілося б, а зараз вже зовсім нема на це часу). Та й взагалі на хоббі зараз дуже мало часу, стільки всього треба встигнути за день, що на задоволення залишаються лічені хвилинки, нажаль... sad
 
Vova Дата: Субота, 13.12.2008, 17:39 | Повідомлення # 11
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 253
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
А я люблю все, що зв'язане з комп'ютерами. Ритись в комп'ютерному залізі - це просто супер для мене. Також, як і DNatiM люблю розв'язувати різноманітні головоломки і задачі. Так, що ще... Ага, люблю читати, грати в футбол-волейбол-настільний теніс і найголовніше і найулюбленіше моє заняття - це просто проводити весело час в колі найближчих найдорожчих друзів wink

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Soloveyko Дата: Середа, 21.01.2009, 05:18 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Верхова їзда!! yahoo і також люблю співати і малювати happy happy happy
 
BANDERA Дата: Середа, 21.01.2009, 22:35 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
моє хоббі це фото люблю фотографувати а так більше нічого через моє фоббі ммама каже що я дурний бо мрію про напів професійний фотік який коштує великі гроші і я ось ось його придбаю но боюсь реакції мами sad
 
bart Дата: Неділя, 30.08.2009, 11:24 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Саме найбільше я люблю риболовлю!! Не знаю але вона мені дуже подобається!! biggrin biggrin Люблю Збирати граби упс Гриби.
cool cool cool cool

bart
 
kristik Дата: Неділя, 30.08.2009, 17:41 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Моє головне хоббі - написання віршів. Також обожнюю квіти і вазонки і приділяю багато часу їхньому вирощуванню. А ще так само як і Муся люблю читати. Без читання взагалі життя собі не уявляю і так само не заржди на це є час, але всерівно я його стараюсь знаходити. smile

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Форум » Інше » Про все на світі » Хоббі!
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі