New progressive Site Creator   [ build your own site with powerful CMS for FREE... ]
Добровільно-тимчасові емігранти! - Дошлюбні стосунки, подружжя, батьківство, сім'я, родина... - Духовність - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Духовність » Дошлюбні стосунки, подружжя, батьківство, сім'я, родина... » Добровільно-тимчасові емігранти!
Добровільно-тимчасові емігранти!
Дельфініус Дата: Вівторок, 09.12.2008, 13:18 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Багато українців вирушають за кордон на заробітки, залишаючи свої родини, своїх рідних, дітей... Ця розлука може дуже негативно впливати на стан подружжя наприклад. Довгий період перебування поза сім'єю може призвести до погіршення відносин, і навіть до розлучення. Як зарадити цьому? Невже Україна не може створити нормальних робочих місць, щоб забезпечити працею своїх громадян, щоб вони не їхали за кордон?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 09.12.2008, 16:50 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Незнаю,мабуть так вже в нас завелося.Погано тут-за кордон.Знаю багато людей яких батьки поїхали(і перебувають там) за кордон і рідко коли повертаються,тому що їм там краще і вони звикли до своєї роботи там.Але страждають від того діти sad

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: Вівторок, 09.12.2008, 17:50 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Я також зовсім не підтримую еміграцію. Але й не берусь осуджувати тих людей. Більшість з них їдуть туди не з доброї волі і не тікають від кращого життя. Просто кожному татові і мамі хочеться дати своїй дитині смачно поїсти, гарно вдягтися, освіту... А в нас в державі, погодьтеся, це зараз дуже важко зробити sad Так, сім'ї і справді розпадаються. Але я думаю, що вони точно так само розпалися і коли б людина залишалася на Україні. Розпадаються сім'ї в духовно слабких людей, які ще не мають віри. А навіть, коли б людина залишилася тут постійна нестача грошей, сварки і крики також би розбили родину і від цього все-одно страждали б діти. Тому доки в нас не буде нормальної роботи і оплати цієї роботи для кожної людини, то це питання, як на мене, - палка з двома кінцями.
 
Владик Дата: Понеділок, 22.12.2008, 19:25 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я погоджуюсь з Натальою,просто дійсно,я думаю,що таких людей саме життя заставляє виїжджати за кордон.А слабка віра і розуміння дійсного стану подружжя призводить до розпаду сімей... cry

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
Sjava Дата: Понеділок, 22.12.2008, 20:00 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Я також вважаю, що цю проблему створила держава. Чомусь із високорозвинених країн люди не виїжджають на заробітки. Не виїжджають тому, що держава піклується заних. Але вважаючи на сьогоднішню світову економічну кризу і вважаючи, що зараз є безробіття, можливо люди повернуться додому smile

Як думаєш, так і живеш
 
Наталька Дата: Четвер, 25.12.2008, 23:31 | Повідомлення # 6
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (Sjava)
Але вважаючи на сьогоднішню світову економічну кризу і вважаючи, що зараз є безробіття, можливо люди повернуться додому

А я чомусь думаю, що зважаючи на теперішню кризу, люди навпаки ще більш масово почнуть виїжджати закордон. Бо як би там не було, будь де в цивілізованому суспільстві кризи в таких масштабах, як у нас не відчувається. Люди там чують, що є криза економіки, але на собі цього в такій мірі, як ми не відчувають. І це я чула від багатьох людей, родичі чи друзі яких є закордоном.
 
Дельфініус Дата: Неділя, 04.01.2009, 08:04 | Повідомлення # 7
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Наталька)
А я чомусь думаю, що зважаючи на теперішню кризу, люди навпаки ще більш масово почнуть виїжджати закордон. Бо як би там не було, будь де в цивілізованому суспільстві кризи в таких масштабах, як у нас не відчувається. Люди там чують, що є криза економіки, але на собі цього в такій мірі, як ми не відчувають. І це я чула від багатьох людей, родичі чи друзі яких є закордоном.

На жаль, в твоїх словах є резон, люди справді думаю можуть активніше почати переїжджати, втікаючи від злиднів. Криза-це досить вагома і сильна причина цьому sad


Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
kristik Дата: Субота, 30.05.2009, 12:36 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Я як добровільно тимчасова емігрантка хочу розказати про мої враження від тої еміграції. І вже традиційно у віршах rtfm
бажаючих запрошую перейти сюди:Авторські вірші

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
xarizmat Дата: Четвер, 27.10.2011, 13:14 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Quote (Sjava)

Я також вважаю, що цю проблему створила держава. Чомусь із високорозвинених країн люди не виїжджають на заробітки. Не виїжджають тому, що держава піклується заних. Але вважаючи на сьогоднішню світову економічну кризу і вважаючи, що зараз є безробіття, можливо люди повернуться додом


За мовчазної згоди церкви.

Високорозвинуті країни мають в основі або протестанство або конфуціаство.
Ці релігії не вважають, що вони можуть бути відділені від держави і людей.
 
Форум » Духовність » Дошлюбні стосунки, подружжя, батьківство, сім'я, родина... » Добровільно-тимчасові емігранти!
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі