Free web-hosting with CMS   [ create your web-site within 10 minutes... ]
Рай - Духовне життя - Духовність - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Духовність » Духовне життя » Рай
Рай
Андрійко:) Дата: Неділя, 07.12.2008, 19:16 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Можливо це питання є трішки банальним,але...Яким ви собі уявляєте рай? Десь в Святому Письмі сказано,що це місце є таке,що око не бачило,вухо не чуло і що нам навіть на думку не приходило.Але напевно кожен з нас собі його якось уявляє по своєму.Отже,розповідайте biggrin

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Vova Дата: Понеділок, 08.12.2008, 12:04 | Повідомлення # 2
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
На мою думку рай - це не якесь визначене матеріальне місце, це особливий стан душі. Стан, коли ти відчуваєш постійну присутність Бога; стан, коли ти відчуваєш особливу легкість на душі, і коли в тебе чисті совість і сумління; стан, коли тобі дуже-дуже добре і ти по-справжньому щасливий. Ось як я собі уявляю рай.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Наталька Дата: Понеділок, 08.12.2008, 15:39 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Гм, навіть не знаю. Ну ясно, що я не увляю собі такого раю, як ото свідки малюють в своїх книжечках - все таке кольорове, гарне, люди з різним кольором шкіри дружать, маленька дівчинка обіймає тигра, а хлопчик - вовка і всі веселі!!! То аж смішно wacko Але як саме я собі уявляю рай, чесно не знаю. Я про це подумаю, і як уявлю, то обов'язково напишу wink
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 09.12.2008, 01:22 | Повідомлення # 4
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Vova)
На мою думку рай - це не якесь визначене матеріальне місце, це особливий стан душі. Стан, коли ти відчуваєш постійну присутність Бога; стан, коли ти відчуваєш особливу легкість на душі, і коли в тебе чисті совість і сумління; стан, коли тобі дуже-дуже добре і ти по-справжньому щасливий. Ось як я собі уявляю рай.

Я так само собі уявляю рай. Це дійсно є стан душі. І рай, мені здається, для нас може починатися вже на землі smile . Десь читав таку історію, як один монах, чи священик відповів одному воїну на запитання що таке рай і пекло. Спочатку він якось роздратував воїна, а потім заспокоїв, умиротворив. І оці два стани, в яких перебував воїн, він назвав пеклом і раєм smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Четвер, 18.12.2008, 00:06 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Ой,мабуть там така Благодать,що нічого крім Бога не хочеться smile і все в кольорах веселки biggrin

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
musia_79 Дата: Четвер, 18.12.2008, 02:21 | Повідомлення # 6
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Я думаю, що рай - це сам Бог smile Бути з Ним - це найбільше блаженство!!! І для святих людей рай починається ще тут на землі...

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Владик Дата: Понеділок, 22.12.2008, 15:27 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я собі уявляю Рай зі всім тм,що вище сказано.І добавлю,що напевно Рай безкінечно просторий і все є у гарних кольорах.І я думаю,якщо заслужу,то отримаю відповіді на всі свої питання,а їх є в мене ду-у-уже багато! biggrin

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
DNatiM Дата: Понеділок, 26.01.2009, 10:32 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Quote (Владик)
І я думаю,якщо заслужу,то отримаю відповіді на всі свої питання,а їх є в мене ду-у-уже багато!

мені здається там не потрібно буде ні питань , ні відповідей . Ми будемо споглядати Бога . Я собі це уявляю так : уявіть собі маленьку дитинку і маму , і як дитинка заворожено бивиться на маму і в таких моментах дитинці нічого не потрібно крім мами , ось так ми і Бог smile це таке моє уявлення wink

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
kristik Дата: Понеділок, 15.06.2009, 21:48 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Рай - стан душі! Я десь таке чула, що люди ще за життя вибирають і живуть або в раю, або в пеклі. Бо той Рай чи його антонім - це той стан у якому знаходиться наша душа!!! Я з тим погоджуюся!!!

А взагалі для мене, то місце де нема сліз, горя, страждань; там завжди легко, добре, спокійно!!! Там птахи співають, квіти милують око, аромати лоскочуть ніс!!! Там завжди радісно, бо не існує суму, завжди просто, бо нема непорозумінь, зависті, злості... А саме головне ми в Раю маєм привілегії споглядати Бога!!!

P.S. Ще я чула, що від нашого земного життя залежить наскільки близько ми будемо від Бога ( бо не всі, що потрарлять в цю "Оранжерею" Вічного Спокою заслужать собі одинакові привілегії!!!!)


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза


Повідомлення відредагував kristik - Вівторок, 16.06.2009, 15:14
 
falcon Дата: Понеділок, 15.06.2009, 22:00 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Багато історій чув які говорили люди,які пережили клінічну смерть,звичайно тунель,а потім яскраве біле світло,і потім тепло і спокій,звичайно це не був рай,бо якби ті люди туди попали то б вже звітам не повернулися і не розказали те чого бачили але я думаю,що рай це щось схоже на те що вони говорили тільки ще краще

Живи так, ніби маєш померти завтра,вчися так, ніби маєш жити вічно.
 
benedikta Дата: Четвер, 18.06.2009, 23:42 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 346
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Адам і Єва через гріх були прогнані з раю, а ми люди повинні досконалим і святим життям з допомогою Господа заслужити на те, щоб повернутися до раю. Як виглядає рай? Через гуглі можна дати запит: картини Маріо Дугуей. У цих картинах відображення раю, раджу подивитися. Хоча художник можливо якоїсь іншої релігійної течіі, може мусульманка, але на картинах намальований чудовий краєвид, а також Ісусик і біля нього овечка.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
benedikta Дата: Четвер, 26.05.2011, 20:58 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 346
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Рай - напевно має такий вигляд.



І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
benedikta Дата: Четвер, 26.05.2011, 20:59 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 346
Нагороди: 11
Статус: Офлайн


І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
benedikta Дата: Четвер, 26.05.2011, 21:01 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 346
Нагороди: 11
Статус: Офлайн


І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Anarchy Дата: П'ятниця, 27.05.2011, 19:02 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
ну якщо взяти суто земний рай-тоді виходить так-
Продовжуємо читати Біблію:
"і насадив господь бог рай у Едемі на сході;і там оселив людину,що її він створив....І річка з Едему виходила,щоб поїти рай;і потім розділялась на 4 річки.Імення однієї Фісон:обтікає вона всю землю Хавіла,де є золото.А золото тієї землі добре;там бдолах і камінь онікс.Імя ж другої річки Гіхон:вона оточує весь край Куш.Імя третьої річки Тігр:вона протікає перед Ассірією.А річка четверта-Єфрат.
Цими подробицями автор хотів точно визначити місце,де знаходиться земний рай.
Всі коментатори одностайно визнають що Фісон-це річка Фаз,яку згодом назвали Араксом.Протікає вона по Вірменії і бере свій початок в одній з найбільш неприступних ущелин Кавказу.Припустимо,що в цих місцях і зустрічаються золото і онікс,але вже ніхто не знає що таке бдолах(Згідно з словником до книг старого завіту О.Штейнберга- бдолах-це ароматична древесна смола.).
З другого боку,не може бути ніякої помилки щодо річок Тігру і Єфрату.Ясно що книга буття вважає що земний рай знаходиться на території між Вірменією і Іраком(Месопотамія)Хоч джерела Араксу,Тігру і Євфрату і знаходяться порівняно недалеко одне від одного,проте всі ці річки мають кожна своє джерело.Аракс-найбільша притока річки Кури-бере свій початок біля Бінгель-Дагу (в Туреччині)і тече до Каспійського моря.Щож до Тігру і Євфрату,то вони не тільки не мають спільних джерел,а й навпаки зливаються впадаючи у Песидську затоку.З приводу річки яку книга Буття називає Гіхоном,помилка священного автора просто таки фантастична.
"Це,-говорить він,-ріка,що обтікає землю Куш"(Хуш)
Проте за самою ж біблією,земля Хуш(сина Хама і батька Німрода)є не що інше як Ефіопія.Отже,Гіхон-це Ніл,що як відомо протікає не в Азії,а в Африці,і в напрямку зовсім протилежному Тігрові і Євфратові,тобто з півдня на північ.Якщо вважати що він бере свій початок у горах Екваторіальної Африки і в районі озера Вікторія-Ньяца,вийде що відстань між джерелами перших трьох річок і цієї річки становить 3000км.Книга буття зазначає що всі вони зрошують один сад Едемський.Правда дві з цих річок Тігр та Євфрат мають свої джерела,які знаходяться не більш як за 100 км одне від одного,але вже й цього забагато для саду.Щож це скажіть будь ласка за сад-така величезна територія,що лежить у горах і на прямовистих скелях,в одному з найнезручніших місць земної кулі?.

Все єдине ціле.
 
Форум » Духовність » Духовне життя » Рай
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі