Free web-hosting with CMS   [ create your web-site within 10 minutes... ]
Після свят - Церква і суспільство - Духовність - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Після свят
Після свят
Андрійко:) Дата: Четвер, 01.01.2009, 22:47 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
От один священник говорив,що має знайомого лікаря,який казав,що найбільше до реанімації потрапляє людей після великих свят. Тобто люди переїдають і мають проблеми зі шлунком wacko Як цьому зарадити?Як зберегти "норму харчування"?

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: Неділя, 04.01.2009, 01:23 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Андрійко:))
От один священник говорив,що має знайомого лікаря,який казав,що найбільше до реанімації потрапляє людей після великих свят.

Не дивно, піст закінчується, багато хто з людей утримувався від м'ясної їжі, а тут на свята є купа всякої смакоти, от і напихаються нараз шинкам-ковбасами, і потім страждають.
Quote (Андрійко:))
Як цьому зарадити?Як зберегти "норму харчування"?

Ну не їсти на свята шинки чи ше чогось смачненького, це було б "блюзнірством biggrin " столу. Тільки всьому має бути міра. З'їсти трішки, і стримати себе від переїдання!

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Неділя, 04.01.2009, 01:34 | Повідомлення # 3
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
Ну не їсти на свята шинки чи ше чогось смачненького, це було б "блюзнірством " столу. Тільки всьому має бути міра. З'їсти трішки, і стримати себе від переїдання!

Так головне бути тут поміркованим і стриманим.Просто після посту наїстись так шоб погано було-це є трохи погано,так зразу різко переходити на "важкі страви"неможна.

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 19:25 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
А
Quote (Андрійко:))
головне бути тут поміркованим і стриманим.Просто після посту наїстись так шоб погано було-це є трохи погано,так зразу різко переходити на "важкі страви"неможна.

Але як то важко бути поміркованим, коли в холодильнику стільки смакоти! Приходиш кудись вгості, а там ще всяка смакота, яку так хочеться спробувати, ммммм-нннняяяяяямммммм nyam Синдром "тяжкого живота" після свят неминучий, принаймі для мене.
 
DNatiM Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 21:23 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Ось моя мама мусить випити 3 таблетки активованого вугілля перед вживанням їжі , а то потім реально все може закінчитись розстоєнням sad

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
kristik Дата: Вівторок, 16.06.2009, 19:08 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Переïдати - дуже важкий грiх (захланство). Вiн прирiвнюеться до алкоголiзму. А як на мене важчий, бо алкоголiзм то вже як хвороба, а при переïданi ми мислимо тверезо. Хоч я також не можу похвалитись помiркованiстю, навiть коли не йдеться про свята! meowth

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
xarizmat Дата: Неділя, 30.10.2011, 14:22 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Взагалі суть свята є духовна, а не харчова.

Мені наприклад подобається, що в багатьох протестанських церквах пастори переймаються
не тільки проблемами потойбічними своїх парафіян, а й реальним їх фізичним здоровям і життям.
 
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Після свят
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі