Fight in the fantasy world   [ A shadow has been cast over the wonderful land: The influence of the Metin Stones has brought about fear, turmoil and war. ]
Брехня - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Інше » Про все на світі » Брехня
Брехня
Дельфініус Дата: Вівторок, 30.12.2008, 12:03 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Князем цього світу є диявол, а він як відомо є батьком всякої неправди і брехні. Зараз брехня є дуже поширена у світі, вона проникає у всі закутки нашого життя!
А як Ви відноситеся до брехні, чи може бути вона якось оправдана?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Середа, 31.12.2008, 12:15 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я десь прочитав,що брехня немає винятків(у Святому Письмі помоєму)Ну незнаю,навіть шо сказати smile Звичайно брехня-це зло.І багато людей знаходять в ній різні вигоди.Думають,що краще збрехати ніж сказати правду і ніхто про це не дізнається.Але Бог знає...Зрештою через брехню Сатана спокусив Єву. sad

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Владик Дата: Субота, 17.01.2009, 15:04 | Повідомлення # 3
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Не знаю чи то так є, але я думаю, що не треба завжди тупо в очі смалити правду.Наприклад: хтось страждає через зайву вагу, то йому треба в очі казати - Ти грубий! Що? Але ж це правда! Але ж ти це йому не сказав - то значить ти брешеш? Тоді краще взагалі ніц не говорити...
То всо якось так складно...вроді правда є одна, але з багатьма нюансами...

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
falcon Дата: Субота, 17.01.2009, 20:46 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Не знаю чи то так є, але я думаю, що не треба завжди тупо в очі смалити правду.Наприклад: хтось страждає через зайву вагу, то йому треба в очі казати - Ти грубий! Що? Але ж це правда! Але ж ти це йому не сказав - то значить ти брешеш? Тоді краще взагалі ніц не говорити...
То всо якось так складно...вроді правда є одна, але з багатьма нюансами...

В приницпі не сказати правду, коли тебе про щось запитують-це брехня, а в даному випадку це звучить більше як образа, бо тут ніхто нічого не запитує.Але я думаю що всеж таки Як гіркі ліки оздоровлюють тіло, так колюча правда лікує душу.


Живи так, ніби маєш померти завтра,вчися так, ніби маєш жити вічно.
 
DNatiM Дата: Неділя, 18.01.2009, 16:30 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Колись давненько , як мене мама питала щось то я пробувала збрехати , але вона все знала коли я брешу і через це я для себе на ціле життя вирішила ніколи не брехати . Кажуть , що найкраща брехня - це правда , а це так і є . А ось те що написав Владик, Владик , то тут а абсолютно підтримую думку falcon, . Одна річ коли тебе запитують а ти бреши , а інша річ коли ти сам говориш те що і може нікому ніколи не потрібне . Але у всіх випадках мовчання - це золото і це не дурні слова .

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Наталька Дата: Вівторок, 24.02.2009, 20:44 | Повідомлення # 6
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Я також думаю, що не можна брехати ніколи. Але це так тяжко... Інколи легше сказати якусь брехню, бо правда часом така гірка... Але однозначно, що брехня не має виправдань. Інша справа, коли ти тримаєш язик за зубами, не бажаючи когось образити...
 
Дельфініус Дата: Середа, 25.02.2009, 10:57 | Повідомлення # 7
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
А в мене таке питання: якшо б від брехні залежало життя людини? Ну і до прикладу, невинної. Ну всяке може бути. Тоді як з цим бути?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Vova Дата: Середа, 25.02.2009, 11:05 | Повідомлення # 8
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
А в мене таке питання: якшо б від брехні залежало життя людини? Ну і до прикладу, невинної. Ну всяке може бути. Тоді як з цим бути?

Дельфініус, а для цього достатньо згадати визначення, що таке гріх. Гріх - це СВІДОМЕ і ДОБРОВІЛЬНЕ переступлення Божого Закону. Тоді в цьому випадку ти говориш брехню не зовсім добровільно, бо на тебе впливає обставина загрози життя, і життя людини в даній ситуації є набагато важливішим. От і вся відповідь на твоє питання.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Flower Дата: Середа, 25.02.2009, 12:39 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Небрехати це дуже важко! Але я теж думаю що неварто говорити всієї правди ну навіть про ту саму вагу чи що! Я розумію це правда але ніхто нзадумується наскільки цій людині може бути обідно ніхто ж невинен шо вона така є це Бог її створив і палити в очі ............я вважаю непотрібно брехати,але і правди всієї теж неварто казати!

Люби ближнього свого як самого себе!
 
benedikta Дата: Вівторок, 01.11.2011, 20:00 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 346
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Брехня - це зброя диявола. У будь-якому випадку потрібно завжди говорити правду.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Форум » Інше » Про все на світі » Брехня
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі