Exciting adventures are waiting for you   [ NosTale’s fantasy lands give you the chance to experience exciting adventures along with your NosMates. ]
Випадки у вівтарників! - Вівтарна дружина - Життя парафії - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Життя парафії » Вівтарна дружина » Випадки у вівтарників!
Випадки у вівтарників!
Дельфініус Дата: П'ятниця, 21.11.2008, 22:58 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Підчас прислуговування буває, часом трапляються різні цікаві ситуації, часом і кумедні tongue smile Пригадую одного разу, я здається був "на свічці", а ше один(Стьопа), "на кадилі", і йшла якраз панахида біля тетраподу. Стьопа виніс кадило, і вже як передавав отцю в руки, то взяв не за то кільце(а на кадилі є два кільця), і вугілля порозсипалося biggrin (і Стьопа якось руками мусив то всьо позбирати зразу smile ). Ось таке smile
Розказуйте, а що вам доводилося "пережити" tongue ?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 16:41 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А я раз чуть мікрофон на якусь бабцю не кинув biggrin Я так "вміло" аналой забирав,що шнур зачепив.Добре шо Озарків зреагував biggrin вчасно зловив

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 16:44 | Повідомлення # 3
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Пригадую, якось отець Володимир кадив навколо престолу, і то чи йому кадило вискользнуло, чи шось обірвалося, так шо вугілля з розгону порозліталося по святилищу biggrin

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 16:48 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
А в вівтарників кадило з розгону ніколи не попадало?

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Дельфініус Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 16:54 | Повідомлення # 5
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (musia_79)
А в вівтарників кадило з розгону ніколи не попадало?

biggrin Такого на щастя ше не було, але часто буває, шо отець як кадить, то махає кадилом дуже близько від голови. Трошки не розрахує і бац biggrin

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 16:56 | Повідомлення # 6
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Мені завжди смішно, коли отець кадить ікони на стінах, а вівтарники голови схиляють ("живі ікони" biggrin )

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Андрійко:) Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 21:35 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Ще пригадую один випадок ,як Олег Стасюник прислуговував.На кадилі він стояв.І шось в паламарні забарився,а треба було кадило в отця забрати.Так спішився,шо зашпортався за поріг і головою чуть не влетів в престіл biggrin

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: Субота, 29.11.2008, 10:42 | Повідомлення # 8
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Колись, ше як я тільки починав прислуговувати, то до кадила крім ладану ми додавали ше і подушений ялівець(для більшого диму). То я одного разу був на кадилі, і всипав стіки того ялівцю, шо можна було задихнутися biggrin , а то якраз було на вечірній здається, і там є вихід отця з кадилом, і він тримає кадило так досить близько від себе, і я ше з свічкою збоку стояв(то на "Світло тихе"), то ми чуть не кашляли biggrin

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Дельфініус Дата: Субота, 29.11.2008, 21:40 | Повідомлення # 9
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Ше згадав один прикол smile : коли має читатися Євангелія, то прислужник має подати аналой(підставка під Євангеліє). Аналой так стоїть в куті біля іконостасу, шо як прислужник бере його і ставить перед отцем, то воно стає нахиленою стороною до отця, шоб покласти Євангелію. А одного разу хтось поставив аналой в куті біля іконостасу не тою стороною. І от ми вийшли на Євангелію, і я вже не пам'ятаю хто подавав той аналой, але подав як звичайно і поставив перед отцем, навіть не задумуючись, але протилежною стороною biggrin . А то ше здається диякон мав читати Євангелію. Диякон стоїть з Євангелієм в руках, і йому самому вже смішно, шо аналой не тою стороною стоїть. І то ше пройшла секунда-дві, поки ми зрозуміли, шо шось не то, і не перекрутили аналой biggrin

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Endry Дата: Вівторок, 02.12.2008, 22:12 | Повідомлення # 10
Група: Радники
Повідомлень: 92
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
А мені дуже смішно, коли хтось виглядає з Святилища на церкву через дияконські двері через той отвір, і в той самий момент хтось через ті самі двері заходить до Святилища biggrin biggrin . А якщо то забігає о.Володимир, то то можна так получити дверима по носі! (з власного досвіду)

Пости, бо згрішив, і пости, щоб не згрішити.
 
Андрійко:) Дата: П'ятниця, 05.12.2008, 16:37 | Повідомлення # 11
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (Endry)
А мені дуже смішно, коли хтось виглядає з Святилища на церкву через дияконські двері через той отвір, і в той самий момент хтось через ті самі двері заходить до Святилища . А якщо то забігає о.Володимир, то то можна так получити дверима по носі! (з власного досвіду)

Знаю,знаю я так чуть панові Павлові не зацідив,але добре шо він зреагував трохи:D

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Андрійко:) Дата: Четвер, 01.01.2009, 22:40 | Повідомлення # 12
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
От в мене стався прикрий випадок,якраз на новий рік dry Я коли заходив з кадилом до святилища,то зачепив п'яткою кадило і все вугілля випало на килим і залишило багато чорних плям cry То ж треба ше таке на сам новий рік sad Я тепер боюсь заходити в святилище,бо таке враження шо пан Павло мене вирубить sad

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Андрійко:) Дата: Неділя, 01.03.2009, 12:17 | Повідомлення # 13
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А вот ше один випадок(ну може не дуже смішний)коли о.Володимир мав говорити проповідь,я якраз забрав аналой happy
Пам'ятаю мені ше було смішно коли Дельфініус потім сказав,шо я не хотів шоб отець проповідь давав,тому і забрав аналой:)

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
falcon Дата: Середа, 29.04.2009, 21:48 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Я пам"ятаю коли з Олегом Стасюником прислуговував то коли ми на церкву виходили,до причастя то він зашпортався і ледь не полетів з тою свічкою на людей:)

Живи так, ніби маєш померти завтра,вчися так, ніби маєш жити вічно.
 
falcon Дата: Середа, 29.04.2009, 21:52 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
О,а ше пам"ятаю як на молебень отець Андрій Пецух,коли читав Євангеліє на церкві,то сперся на аналой,настільки, шо той просто розлетівся,не знаю як там його скріпили,бо я не прислуговував,але чути було на всю церкву

Живи так, ніби маєш померти завтра,вчися так, ніби маєш жити вічно.
 
Форум » Життя парафії » Вівтарна дружина » Випадки у вівтарників!
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі