Fight and conquer online   [ Return to the age of knights and castles: Grab the sceptre and lead your small civilisation into the glory! ]
Ялинки)))) - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Інше » Про все на світі » Ялинки))))
Ялинки))))
Андрійко:) Дата: Понеділок, 29.12.2008, 13:40 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Ось наблизився новий рік! І майже всі люди побігли купляти ялинки.Хто справжні,хто штучні.Але є багато людей,які проти того,щоб зрубували дерева,тому і купляють штучні ялинки.А як ви ставитесь до цього?Яка ялинка вам до вподоби?Справжня чи штучна? smile

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 30.12.2008, 11:47 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Ну мені звичайно більше подобається жива, і ми постійно ставили живу ялинку, але цього року(точніше на наступний smile ) в мене вже буде штучна, бо чесно кажучи, нормальна жива ялинка коштує трохи грошей, і ми вирішили , що за кілька років штучна ялинка окупиться

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Середа, 31.12.2008, 12:18 | Повідомлення # 3
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я також за те,щоб жва ялика була у хаті.Бо штучна,вона ж без запаху sad Навіть коли всі ялинки дорогі,краще купити якусь маленьку,дешевшу,але живу smile

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
musia_79 Дата: Четвер, 01.01.2009, 15:55 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
А я проти живої ялинки! Не те, щоб я не любила живих ялинок і їх запаху, але мені просто шкода, коли щороку їх масово вирубують і нищать наші ліси sad І не говоріть, що їх спеціально вирощують на продаж, бо таких є одиниці, а в основному люди просто вирубують ліси cry
Я за живу ялинку тільки тоді, якщо вона росте на вулиці і її там же прикрашають, не зрубуючи.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Endry Дата: Четвер, 01.01.2009, 19:50 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 92
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Гм.. Я думав, що штучна ялинка негарно буде дивитись в кімнаті, але цогорічний досвід показав, що і штучна лісова гостя дуже красива. До того ж вона може стояти хоть цілий рік (а що, прикольно). Тому я "голосую" за штучну. Бо шкода живих.

Пости, бо згрішив, і пости, щоб не згрішити.
 
Андрійко:) Дата: Четвер, 01.01.2009, 21:28 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Ну я також проти вирубки лісів,тим більше якщо це не легально.Бо в нас на Закарпатті є 100 пилорам з яких 95 підпільні і нелегальні sad Звичайно,якщо так далі піде,то ми взагалі без лісів залишемось...

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: П'ятниця, 02.01.2009, 10:19 | Повідомлення # 7
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Я цього року вже також поставила штучну ялинку. Звичайно - вона без запаху і вигляд не такий, як у живої, але мені дорожча моя совість, а вона чиста, коли я з наю, що не беру "участі" у вирубуванні наших лісів, яких вже й так дуже мало. Дуже люблю живі ялинки, але як справжньому екологові і просто свідомій людині мені їх шкода. Адже всім хочеться, приїхавши в Карпати чи ще кудись на відпочинок, подихати чистим повітрям і вдихнути аромат хвойного лісу. Ну то я думаю, що якихось 2-3 тижні на свята можна обійтися і штучною ялинкою (тим більше, що вона також дуже гарно виглядає, коли її прикрасити). Тому ШТУЧНА ЯЛИНКА ОДНОЗНАЧНО!!!
 
Владик Дата: Субота, 03.01.2009, 14:43 | Повідомлення # 8
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Наталька)
але мені дорожча моя совість

Тут моя совість мовчить,тому вдома є справжня ялинка smile
Але якщо чесно,то я навіть і не заглиблювався у таку проблему...

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
benedikta Дата: Вівторок, 22.11.2011, 22:22 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 384
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Мені до вподоби штучна ялинка, вона багаторічна. А от живі ялинки, коли їх зрубують - дуже шкода. Зрубати легко, а от скільки років їй доводиться рости.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Форум » Інше » Про все на світі » Ялинки))))
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі