New progressive Site Creator   [ build your own site with powerful CMS for FREE... ]
Милостиня - Спільнота Милосердя - Життя парафії - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Життя парафії » Спільнота Милосердя » Милостиня
Милостиня
Дельфініус Дата: Понеділок, 15.12.2008, 21:14 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Чи варто давати милостиню? Відповідь є очевидною, так звичайно, треба! Але якою та милостиня має виглядати? Наприклад є такі жебраки, які жебрають гроші не для того, щоб купити шматок хліба, а для того, щоб купити і нюхати клей, купити сигарети, чи випивку! Мені здається, шо не завжди варто давати гроші, думаю краще дати якусь річ, чи якийсь продукт-хліб, ковбасу... А як Ви думаєте?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Понеділок, 15.12.2008, 21:36 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Незнаю,я наприклад вважаю своїм обов'язком дати людині гоші,а вже як використає людина ці гроші я не знаю.Надіюсь на щось справді вартісне і корисне smile

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
musia_79 Дата: Четвер, 18.12.2008, 03:36 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Головне давати милостиню, а Бог знає наші наміри.
Думок людини, яка отримує милостиню, ми не можемо знати.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Оля Дата: Четвер, 18.12.2008, 17:22 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Але даючи милостиню, хочеться насправді допомогти людині. Якщо хтось просить гроші на хліб, а витрачає на щось інше?
А ці гроші могли б допомогти дійсно потребуючим.
 
Дельфініус Дата: Четвер, 18.12.2008, 20:24 | Повідомлення # 5
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (musia_79)
Головне давати милостиню, а Бог знає наші наміри.
Думок людини, яка отримує милостиню, ми не можемо знати.

Доню моя, ти права звичайно, і я з тобою згоден, але часом, мені здається, замість грошей можна дати шось інше smile
Quote (Оля)
А ці гроші могли б допомогти дійсно потребуючим.

Гроші краще дати в церкву на діла милосердя. Ці гроші точно підуть на добру справу!

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Владик Дата: Понеділок, 22.12.2008, 23:33 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
Гроші краще дати в церкву на діла милосердя. Ці гроші точно підуть на добру справу!

Тут я згідний,але як бути з словами із Євангелії "Дай кожному,хто просить..."?
Напевно треба і трохи в церкву і трохи людям,які просять wink

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 23.12.2008, 15:47 | Повідомлення # 7
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Владик)
але як бути з словами із Євангелії "Дай кожному,хто просить..."? Напевно треба і трохи в церкву і трохи людям,які просять

Та ясно, я не маю ніц проти того smile , просто думаю, шо іноді може замість давати гроші, просто запитати, шо йому(жебраку) потрібно smile .
Чи може не ускладнювати так все, і просто кинути гроші? biggrin

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
DNatiM Дата: Середа, 14.01.2009, 00:46 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Одного разу коли я була в Страчі священник розказував історію зі свого життя . А було це одного разу він сидів в МакДональці і обідав коли до нього підійшов маленький хлопчик (це так клас 5-6) і просив грошей . Священник почав його розпитувати чого він тут сам і де його батьки , а хлопчик йому сказав , що батьки на заробітках і його виховує тільки бабуся і сам він з якогось села недалеко від Львова і , що прогулює школу з другом . Отець подивився на нього і каже а для чого тобі гроші , а він каже я хочу гамбургера . Священник каже а ти молитись вмієш той каже так і промовив дуже гарно молитву "Отче наш" і отець купив йому гамбургер . А потім ще додав , щоб він не прогулював школи і гарно вчився бабусі на радість . І після цієї історії священник сказав , що тій людині яка просить потрібно допомогти але не обов"язково грошима , інколи простим словом чи порадою чи просто купивши ту річ яка їй потрібна smile

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Наталька Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 18:07 | Повідомлення # 9
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Людей, що просять милостині, в наш час дуже багато. І звичайно всіх їх шкода. Але часом стоїть старенька бабця, яка зі сльозами на очах просить пару копійочок на кусок хліба, а часом досить молодий, але вже аж синій від горілки, чоловік - різниця відчувається. А зараз просити милостиню це взагалі дуже вигідний бізнес. На рахунок питання чи давати гроші чи скажімо продукти... навіть не знаю. Часом дійсно нам спокійніше, коли ми знаємо, що купили якусь їжу, але інколи гроші людині потрібні на щось інше (на ліки, на одяг). Мені здається, треба слухати свого сумління, воно завжди підкаже. А вже як були витрачені гроші.......
 
kristik Дата: Понеділок, 15.06.2009, 20:59 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Mene zavjdu mychulu putannia: yak pravulino davatu Mulostuny? Komy davatu? Navischo? Dovgo ya pro ce dymala i osi, sho nadymala : Idy sobi vylucey, bachy lyduny yaka prosuti i day groshi abo ne day v zalejnosti vid togo sho vidchyvay! Same cikave sho za takum pruncupom zaraz diy i pomichay take : ide lyduna na protu pidxoduti prosuti ( napruklad na bylochky, chu na avtobys ne vustachae...) i ya chasom zrazy vutiagay koshuliok (yakosi mexanichno ) i day yaksho v niomy shosi e smile , a byvae take, sho xolodno obxodjy ty lyduny - same duvne znaete sho? Idychu cherez deiakui chas po tii samii vyluci i ta sama jinka prosuti ( znovy motuvyychu zavchenoy frazoy, bycim to na avtobys ne vustachae!!!! )
Tobto ya dymay, sho nash Angel Xoronuteli yakumosi chunom nas " namovliae" tomy pomoju, a tomy ne mysush!!!
Moje ya zanadto fantazerka i to vse zovsim ne tak?! smile2 ale meni tak prostishe dymatu pro skladne smile

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
falcon Дата: Понеділок, 15.06.2009, 21:36 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
По телевізорі бачив як часто милосердя людей обертають проти них самих.Наприклад в провулку жебрак просить трохи грошей на хліб ,чолвік нахиляється щоб дати жебраку трохи грошей і тут на цього чоловіка навалюється ціла банда ,вони його збивають,забирають всі гроші і тікають.Все ж таки правду кажуть що диявол цар цього світу,але ж не правитель,справжній творець цього світу-Бог,і він дивним для нас чином випробовує нас самих,правда багато хто з нас не проходить цього випробування гідно....

Живи так, ніби маєш померти завтра,вчися так, ніби маєш жити вічно.
 
musia_79 Дата: Понеділок, 15.06.2009, 23:55 | Повідомлення # 12
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Наталька, kristik, повністю вас підтримую щодо внутрішнього голосу - він завжди скеровує у правильному напрямку.
Крім того, мені здається, що милостиня не завжди потрібна тільки тим, хто її просить. Навпаки, дуже багато людей є скромними і не хочуть просити, але по них видно, що їм потрібна милостиня... от таким-то мені здається і треба давати в першу чергу; бо ті, що просять на перехрестях можуть це робити за завченим сценарієм чи навіть просто на когось працювати - це зараз справді такий поширений бізнес. Але коли ти в супермаркеті бачиш бабцю, яка стоїть рахує копійки і не знає, чи взяти хліб чи молоко, бо на обидва продукти не вистарчить грошей - то тут вже нема ніяких сумнівів, що їй дійсно потрібна допомога.
Одного разу взимку я їхала в маршрутці додому і мала дві хлібини. Побачила жінку, яка тихенько сиділа в одній рукавичці, а другу руку гріла під курткою, бо другої рукавиці в неї не було; видно було зразу по ній, що вона дуже бідна. А в мене крім хліба нічого з собою не було. Я сіла біля неї і запропонувала їй хліб, вона взяла його, подякувала і каже: "Який Бог добрий! Я кожного дня ходжу в костел, там відкладають для мене буханку хліба, бо моєї пенсії не вистарчає навіть на ліки. А мені сказали, що в аптеці на другому кінці Львова моє лікарство дешевше на 6грн.20коп. і я поїхала по нього та й не встигла в костел по хліб..."

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
sella Дата: Середа, 24.06.2009, 14:47 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
ТРОЯНДА
Німецький поет Рільке якийсь час жив у Парижі. Щодня дорогою
до університету він разом зі своєю приятелькою француженкою
переходив дуже людну вулицю.
На розі цієї вулиці сиділа вже старша жінка і просила
милостиню у перехожих – завжди на тому самому місці, нерухомо,
як статуя, з простягнутою рукою й опущеними до землі очима.
Рільке ніколи не давав їй милостині, а його приятелька часто
знаходила для неї якийсь гріш.
Якось француженка спитала поета:
– Чому ти ніколи нічого не даєш цій бідолашній?
– Ми мали б їй дати щось для серця, а не лише для рук, –
відповів той.
Наступного дня Рільке прийшов з гарною трояндою, що лиш
почала розпускатися, і дав її убогій жінці. Раптом жебрачка
підняла очі, подивилася на поета і, жестом затримавши його, з
зусиллям підвелася, схопила його за руку й поцілувала її... І
пішла, притискаючи троянду до грудей.
Цілий тиждень ніхто її не бачив. А потім жінка знову сиділа
на тому самому місці – мовчазна, нерухома, як і раніше.
– Чим вона жила всі ці дні? – спитала молода француженка.
– Трояндою, – відповів поет.

Інколи потрібна лише "троянда" smile

Додатки: 6725434.jpg(23Kb)


Завдяки молитві сходить сонце.
 
Anarchy Дата: П'ятниця, 02.09.2011, 15:43 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
И еще. Меня просто потрясла одна программа на "Интере". там показали такой сюжет (в главных ролях - заранее подготовленные люди): мужчина украл ребенка и ведет ее по вокзалу в какое-то место. Тут ему звонят, он отвлекается, а девочка умудряется сбежать. Не просто сбежать, она обращается к прохожим с криком:"меня украл вот тот дядька! помогите!" Похититель догоняет ее и крепко хватает, пытается увести от людей. За два часа (!) таких экспериментов только одна девушка взяла девочку за руку и вызвала милицию. Остальные просто проходили мимо! Многие из них были с детьми! Пару раз люди останавливались, а когда похититель хватал девочку, спрашивали у НЕГО: "это ваш ребенок?"!!!! Он, конечно отвечал "ДА" и уводил ребенка! Меня это просто потрясло! В центре Киева, на людной улице украли ребенка, ребенок кричит о помощи, а все проходят мимо! Люди, во что мы превратились?!
Где же тот гражданский долг, о котором все говорят? Права мы свои хорошо выучили, а вот о долге забываем...
Вот та тема, которая подлежит обсуждению и которая нуждается в помощи! Ведь на месте этой девочки может оказаться любой ребенок!
Дивовижно влучна фраза неімовірно талановитого сучасного російського письменника Валерія Панюшкіна
С животными проще. Животные не умеют врать. Собаки никогда не притворяются голодными и больными. Собаки не врут, будто сами они не местные, будто приехали на лечение, будто у них украли документы. Собаки действительно голодны и действительно не могут ступить на перебитую лапу.
Поэтому бродячим собакам я сочувствую больше, чем бродячим людям. Правда, бродячим собакам тоже нельзя помочь. Они дичают. Озлобляются и не могут научиться вилять хвостом, ластиться к сапогу и лизать хозяина в нос.

Особисто я - не даю(прошу не брати за приклад, це особиста позиція). Це щодо циган, тих - хто під церквами стоять, бомжам. Просто рік чи два тому бачив спецпроект Констянтина Стогнія, саме про цих людей, і тих, хто за ними стоїть. А стоїть за ними криміналітет, який, прикриваючи цих людей, сам заробляє і їм дає заробити(це якщо просто їх не використовує). Чесно кажучи, шокувало трохи, коли репортер підійшов зранку до бабусі, що сиділа біля якогось собору Києва, і попросив розміняти 500 гривень і бабуся легко розміняла. А коли підставний "бомж" вів розмову з одним прохачем, то вияснив, що той вже всім дітям квартири купив на "зароблені" гроші. Вже тоді в Києві ті прохачі, що сиділи біля найбільших соборів, станцій метро заробляли таким чином не менше 1000 грн в день. Причому місця - строго розподілені, нехай хтось "лівий" спробує підійти і собі там попросити - його відразу "попросять" піти, а як не послухає, то під"їдуть хлопці в шкіряних куртках і "попросять" наполегливіше. Або "мадонни", які ходять з маленькими дітьми на руках(найчастіше не з своїми навіть). Чи чув хтось, щоб ця дитина плакала чи кричала? Я не чув, а все тому, що дітям алкоголь в пляшечку додають, або снодійне. І так з дня на день. Скільки ж та дитинка проживе, і якщо проживе, то якою виросте?
Тим більше не варто давати пиякам, бо цим самим допомагаєш йому самого себе вбивати.

Хоч коли людина просить купити їй поїсти(зрідка), то вже зовсім інша справа, тут вже і треба дати,

Все таки ще добавлю-
ДИТИНА, ЩО СПИТЬ НА РУКАХ ЖЕБРАКА
Експлуатація дітей для зборів милостині!
ЧОМУ ДИТИНА СПИТЬ?! - Чи задавали Ви собі таке питання, коли бачили жебрачку з дитиною на руках?
Дитина – дуже активне створіння, яке потребує піклування, їжі і постійної рухливості. Якщо у Вас є діти, пригадайте, як довго вони спали у віці 1-2-3 років? У «мадонни», що просить милостиню, дитина спить весь день. Чому?
Тому що дитина у нормальному стані ЗАВАЖАЄ «ПРАЦЮВАТИ» професійним жебракам.
Страшна правда - дитину використовують задля заробляння грошей! Використовують допоки дитина жива, а потім її місце займає інший малюк. Часто діти таких «мадонн» ГИНУТЬ просто на руках «матері».
Ваша милостиня ГОРЕ-МАТЕРІ не допоможете дитині вижити!
Ви скоротшуєте ій шлях до смерті!
Звідки ці нелюди беруть маленьких дітей?! Використовують своїх
! Купують та беруть напрокат у сімей алкоголіків
! Викрадають з колясок
Чи подавати милостиню жінці з маленькою дитиною? – НІ!
Подаючи гроші такій «МАТЕРІ», Ви не допоможете дитині вижити, Ви допоможете їй загинути! Бо навіть гривні з цих коштів не піде на їжу для неї – лише алкоголь та снодійні, щоб не заважали робити чорний бізнес!
Чому? Тому що збір милостині - це бізнес, і дитина – його інструмент, антураж робочого місця. Потрапити до лікарні дитині, що спить на руках жебрачки – шанс на життя.
Чи може бути, що жінка, яка жебракує з дитиною, насправді потребує допомоги і робить це задля своєї дитини? До роздумів: напевне Ви знаєте реальні історії про родини, в яких дуже важко з грошима. Проте чи чули Ви, щоб хоча б хтось з такої родини жебракував?! Напевне ні!
Жебрацтво – вид діяльності, що має свою організацію. Всі місця жебракування поділені і жорстко контролюються зацікавленими особами. Поява «чужинців» негайно викликає реакцію: або ти працюєш на нас, або не з’являйся більше.
ЩО РОБИТИ, КОЛИ ВИ БАЧИТЕ ЖІНКУ З ДИТИНОЮ, ЩО ПРОсИТЬ МИЛОСТИНЮ?
! Не подавайте!
! Звертайтесь до найближчого посту міліції, або дзвоніть 02!
!Якщо ви активний і ця проблема вас турбує, підійдіть до такої «мамаши», запитайте, чому дитина спить, чому вона втомлена, де на неї документи?

ПІДТРИМАЙТЕ РУХ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІД ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИМИ ЖЕБРАКАМИ
Факт! Жодна жінка-жебрачка, що отримала пропозицію про роботу та допомогу в реабілітаційному центрі, не з'явилась.
Втягнення неповнолітніх у заняття жебрацтвом карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Врятуйте хоча б одне життя!

Все єдине ціле.
 
mandrivnyk Дата: П'ятниця, 03.02.2012, 18:55 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Особисто стараюсь робити так: беру десятину від заробітку, з десятини дві третіх віддаю Церкві (як пожертву, чи на свічки), а третину роздаю жебракам. Нажаль я боягуз і ще не маю відваги запропонувати людині якусь окрему допомогу. Грошима легше.

Є ще благочинні організації, такі як Оселя, Мальтійський Орден, Крила Надії, Серце До Серця, Джерело і купа інших.

Продавайте достатки свої та милостиню подавайте. Робіть калитки собі нестаріючі, невичерпний скарб той у небі, куди не закрадається злодій, і міль де не точить. Бо де скарб ваш, там буде й серце ваше! (Лк 12:33,34).

Євангеліє від Марка 25:31-46:
31 Якже прийде Син Чоловічий у своїй славі, й ангели всі з ним, тоді він сяде на престолі своєї слави. 32 І зберуться перед ним усі народи, і він відлучить їх одних від одних, як пастух відлучує овець від козлів; 33 і поставить овець праворуч себе, а козлів ліворуч. 34 Тоді цар скаже тим, що праворуч нього: Прийдіть, благословенні Отця мого, візьміть у спадщину Царство, що було приготоване вам від створення світу. 35 Бо я голодував, і ви дали мені їсти; мав спрагу, і ви мене напоїли; чужинцем був, і ви мене прийняли; 36 нагий, і ви мене одягли; хворий, і ви навідались до мене; у тюрмі був, і ви прийшли до мене. 37 Тоді озвуться праведні до нього: Господи, коли ми бачили тебе голодним і нагодували, спрагненим і напоїли? 38 Коли ми бачили тебе чужинцем і прийняли, або нагим і одягнули? 39 Коли ми бачили тебе недужим чи в тюрмі й прийшли до тебе? 40 А цар, відповідаючи їм, скаже: Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили. 41 Тоді скаже й тим, що ліворуч: Ідіть від мене геть, прокляті, в вогонь вічний, приготований дияволові й ангелам його; 42 бо голодував я, і ви не дали мені їсти; мав спрагу, і ви мене не напоїли; 43 був чужинцем, і ви мене не прийняли; нагим, і ви мене не одягнули; недужим і в тюрмі, і не навідались до мене. 44 Тоді озвуться і ті, кажучи: Господи, коли ми бачили тебе голодним або спраглим, чужинцем або нагим, недужим або в тюрмі, і тобі не послужили? 45 А він відповість їм: Істинно кажу вам: те, чого ви не зробили одному з моїх братів найменших – мені також ви того не зробили. 46 І підуть ті на вічну кару, а праведники – на життя вічне.”

Ось це з катехизму:

Сім діл милосердя для душі
1. Грішника навернути
2. Невіжу навчити
3. У сумніві порадити
4. Сумного потішити
5. Кривду терпеливо зносити
6. Образу з серця прощати
7. За живих і померлих молитися

Сім діл милосердя для тіла
1. Голодного нагодувати
2. Спрагненого напоїти
3. Нагого зодягнути
4. Подорожнього в дім прийняти
5. Недужому послужити
6. В’язня відвідати
7. Померлого похоронити

І трохи критики попередніх дописів:

Quote (falcon)
По телевізорі бачив як часто милосердя людей обертають проти них самих.Наприклад в провулку жебрак просить трохи грошей на хліб ,чолвік нахиляється щоб дати жебраку трохи грошей і тут на цього чоловіка навалюється ціла банда ,вони його збивають,забирають всі гроші і тікають.

smile якийсь бандитський телеканал... Ви подзвонили в міліцію?

Quote (Anarchy)
Дивовижно влучна фраза неімовірно талановитого сучасного російського письменника Валерія Панюшкіна

Звісно, з тваринами простіше, великого таланту для таких роздумів не треба. Йдеться ж не про те, як просто і весело прожити своє життя, а як правильно допомагати ближнім.

Quote (Anarchy)
Чесно кажучи, шокувало трохи, коли репортер підійшов зранку до бабусі, що сиділа біля якогось собору Києва, і попросив розміняти 500 гривень і бабуся легко розміняла.

А цей телеканал без всякого сорому знущається над довірливими глядачами... Теж мені, любителі розігришів. "в главных ролях - заранее подготовленные люди". Яка бабка в здоровому глузді буде розмінювати 500 грн. якщо вона гроші просить? Їй же вигідніше сказати що таких грошей нема smile А так - ніякої вигоди. Ще й фальшиву купюру можуть підсунути, якщо звісно бабка без спеціальної апаратури для перевірки грошей lol

Quote (Anarchy)
Факт! Жодна жінка-жебрачка, що отримала пропозицію про роботу та допомогу в реабілітаційному центрі, не з'явилась.

Їх напевно особисто відслідковували, чи це десь також із сфери медіа?
 
Форум » Життя парафії » Спільнота Милосердя » Милостиня
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі