Fight evil creatures online   [ Wizard City and the Spiral Worlds are infested with evil creatures.Become a brave wizard student and take on exciting adventures ]
Гороскопи! - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Гороскопи!
Гороскопи!
Дельфініус Дата: Вівторок, 30.12.2008, 12:06 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Чи вірите ви в гороскопи? Чи можна в них вірити?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Четвер, 01.01.2009, 22:42 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я наприклад не вірю.Бо як можна сказати,який настрій чи день у тебе буде дивлячись на зорі? dry Просто то люди ше з давніх-давен попридумували і воно досі тягнеться smile

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: П'ятниця, 02.01.2009, 23:54 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Не вірю!!! Бо в що тут вірити? В те, що в кожній газеті чи журналі пишуть "О, вас завтра очікує неочікувана зустріч, на яку ви зовсім не чекали, а вона візьме і станеться!!!" або "Не варто робити покупки в понеділок, а в середу не треба їздити в машині, в суботу не варто бачитися ні з ким" або ше всякі дурості типу "масло масляне, бо вовно масло" spiteful Та ну, невже зірки можуть вказувати людям коли їм краще помитися або коли краще піти купити нову суконку. То повний брєд!!!
 
soldy Дата: Субота, 03.01.2009, 11:26 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Основою гороскопу є знак зодіаку,який, просто-напросто, перетворює людину в тварину, або в шось чи в когось іншого, ідентифікує людину з чимось іншим, ніж є та людина, звичайно ідентифікує за датою народження, але метою того всього є втирання людям теорій, чи радше вигадок про їхнє майбутнє. Таке втирання спирається на астрологічні прогнози, ну принаймі так говорять ті шо займаються вигадуванням гороскопів.
Признаюся чесно, я вірю в Бога, і не можу вірити в щось Йому противне, безглузде, неаргументоване і в таке що часто можна на практиці заперечити!
 
Дельфініус Дата: Неділя, 04.01.2009, 00:27 | Повідомлення # 5
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я колись читав гороскопи, і навіть шось трохи намагався в них вірити, але часто переконувався, шо то рідко коли шо збувається, а пізніше довідався, шо то є гріхом вірити в таке. Але як сказано, шо людині дається за її вірою, то дешо з пророцтв гороскопа, може і здійснюватися, але я б назвав це просто самонавіюванням, сильним переконанням, шо це так мало статися smile . Краще зовсім не заглядати в гороскопи!

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
soldy Дата: Неділя, 04.01.2009, 16:20 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
"Краще зовсім не заглядати в гороскопи! "

Погоджуюсь!!! Часом можна набагато краще розпорядитися smile

 
Андрійко:) Дата: Субота, 28.03.2009, 15:02 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А я деколи заглядаю,як газета під руку попадеться,але не вірю в то,бо там пише,що мені більше уваги треба приділити своїм дітям(яких я немаю biggrin )

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
kristik Дата: Вівторок, 16.06.2009, 18:02 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Читати гороскопи, думаю не грiх.Грiх вiрити в них. Я погоджуюсь з тим,що люди народженi в один мiсяць\рiк мають схожicть в характерaх ( i то не повнiстю -також впливають iншi фактори, такi як: iм'я, вихованя, навколишнiй вплив i т.п.).
Одна знайома раз розказувала,що ïï друг, який працював в однiй газетi i приходив кожен день на роботу жартуючи ну який прогноз напишем сьогоднi рибам, а водолiям? А давайте напишем ракам те, що овнам минулого тижня!!! haha
Отже нам вибирати чи вiрити в чужий маразм чи нi!!! umnik

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
falcon Дата: Середа, 17.06.2009, 11:30 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
але я б назвав це просто самонавіюванням, сильним переконанням, шо це так мало статися smile . Краще зовсім не заглядати в гороскопи!

Деякі люди мені здається вірять в гороскопи ,бо могло таке статися,що прочитавши гороскоп на завтра наприклад,щось не суттєве могло збутися(так само як сказати людині "ти сьогодні підеш спати"тут автору гороскопу неважко передбачити що може статися з людиною,бо такі самі дії виконують багато інших людей)тобто могло статися що гороскоп міг стати просто збігом з реальними подіями,і тут людина вже починає себе самонавіювати що сьогодні обов"язково має статися те,що написано в гороскопі,тобто вона вже живе ніби по готовому сценарію,саме це призводить до її беззаперечної віри в гороскопи

Живи так, ніби маєш померти завтра,вчися так, ніби маєш жити вічно.
 
benedikta Дата: Середа, 17.06.2009, 20:05 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 399
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Гороскопи - це цікава річ, але не можуть вони бути правдиві, бо не від Бога. Батьком брехні є диявол і все різними способами робить для того, щоб людину віддалити від Бога. Заповідь 1 "Не май інших Богів, крім Мене". Віра в гороскопи, сни, життя за Лунним календарем - відносяться до порушення 1 Заповіді Божої.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
sella Дата: П'ятниця, 19.06.2009, 12:41 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Коли людина не має віри-вона вірить у все...
І не варто читати,дивитись,слухати те,що може посіяти сумнів в твоє серце...

Завдяки молитві сходить сонце.
 
benedikta Дата: Неділя, 13.05.2012, 23:48 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 399
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Інтерв’ю з дивовижним католицьким священиком Яном Білецьким із Севастополя

Обережно: знаки зодіаку!

Опинившись в стінах редакції, о. Ян насамперед кинув погляд на великого металевого скорпіона, який мирно живе – точніше висить - в коридорі:

- Це треба зняти зі стіни і винести звідси. Поганий символ, він приносить в дім сварки і скандали!

Вмовляння, що це подарунок, зроблений хорошими людьми з найкращих міркувань не допомогли. Отець Ян був непохитний і навіть не дозволив заховати сувенір у шафку.

- У світі існує величезна кількість символів і знаків, які простим людям здаються нешкідливими, а сатаністи тим часом регулярно здійснюють над ними ритуали.
- А прикраси з якимось іншими знаками зодіаку можна носити?
- Не можна! Ви ж не знаєте, що вони означають. Той же знак Діви, наприклад, є символом розпусти.

Та й у безлічі інших знакових зображень таїться негативна енергія. Наприклад, прикраси у вигляді скарабеїв і нанесені на тканини черепа символізують смерть, а перевернуті зірки - темні сили.

- Але ж люди не спеціально подібними символами прикрашають себе і свої будинки ...
- Не спеціально. Але Люцифера притягують.

Я днями побачив у вас у продажу з вигляду нешкідливу книжечку про драконів, яку випустило для дітей одне шановне латвійське видання - це справжній практичний посібник з сатанізму, підручник чорної магії.
Гарні малюнки - а на останній сторінці у завуальованій формі дитині пропонують укласти пакт з темними силами. Для цього всього лише треба вписати в спеціальні графи прізвища батьків, своє ім'я і підписатися.
Гра, бачте, така. А насправді це заклик до страшного вчинку, наслідки якого позначаться на багатьох прийдешніх роках.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Гороскопи!
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі