Fight in this online game   [ Dark shadows and demons have taken over the country of Aris... ]
Відвідуваність нашої церкви! - Парафія - Життя парафії - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Життя парафії » Парафія » Відвідуваність нашої церкви!
Відвідуваність нашої церкви!
Дельфініус Дата: Середа, 29.10.2008, 15:39 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я от так помітив, що останнім часом, та й навіть не останнім часом, а вже і давніше, багато людей, постійних наших парафіян перестали ходити до нашої церкви (принаймні в неділю). Тепер в неділю на першій службі ще є трохи люду, а от на другій буває практично пуста церква. Що спричинило таку "відчуженість" наших парафіян від нашої церкви. Можливо хтось просто перестав ходити до церкви, хоча я в таке не вірю(хіба старенькі немічні люди), може комусь подобається як відправляють в іншій церкві, чи наприклад не підходить графік відправ в нашій церкві... Тож що може бути причиною?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Дельфініус Дата: Неділя, 09.11.2008, 14:48 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Сьогодні був на другій службі(тобто на 11:00), і знову церква була практично напівпорожньою. Куди діваються всі люди, що приходять на Великдень, на Різдво. Тоді в церкві є купа народу, аж на подвір'ї стоять! Чому люди такі байдужі до своєї душі, що залишають її напризволяще практично на цілий рік. Але мене сьогодні дуже обрадувало, що на службі було дуже багато малих дітей smile . Це дуже хороший признак того, що всетаки деякі люди є небайдужі, і що привчають своїх дітей до Божого храму вже змалку. Будемо надіятися, що нове покоління буде більш духовніше, ніж ми, і буде приносити Богові більше радості своїм служінням!

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Vova Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 12:55 | Повідомлення # 3
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
На мою думку на те, що до нас стало ходити менше людей вплинули такі фактори:
1. Відносно недавно з'явились нові парафії на Сихові (церква Івана Хрестителя на вул. Морозій, та і церква Різдва Богородиці не так давно функціонує на повну силу);
2. Важко добратись до нашої церкви з Сихова, тобто немає нормально облаштованого переходу через залізничну колію, і деколи переходу заважає поїзд;
3. А дехто може дійсно перестав ходити до церкви.
От такі мої думки з цього приводу.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
DNatiM Дата: Неділя, 30.11.2008, 16:17 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Скажу по собі . Я останніх пару місяців працювала в неділю і так получалось що мені на роботу на 11 год і в нас в церкві ніяк не получалось бути . Оскільки пташка я рання то ходила на 7 год в Різдва , бо вечером валилась з ніг , щоб іти на 6 год вечора smile

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Наталька Дата: Вівторок, 02.12.2008, 16:55 | Повідомлення # 5
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Погоджуюсь із тим, що серйозною проблемою став той перехід через залізну дорогу, якого нажаль нема. Але й так, багато старших людей, які ходили до нашої церкви, зараз вже не можуть, а молодь у нас, нажаль, дуже пасивна. Така-от невтішна статистика cry
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 02.12.2008, 18:10 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (Наталька)
а молодь у нас, нажаль, дуже пасивна

Я теж це помітив,адже на службу ходить більшіст старших людей cry

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: Вівторок, 02.12.2008, 18:16 | Повідомлення # 7
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Та, нажаль так і є. Колись нашим батькам і дідусям та бабусям не давали можливості ходити до церкви, забороняли, а вони все-одно ходили. А ми сьогодні маємо "зелене світло" і не хочемо. Сумно...
 
Андрійко:) Дата: Четвер, 04.12.2008, 14:01 | Повідомлення # 8
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Ось сьогодні був на другій службі (11:00)У церкві було багато людей яких я незнав і мабуть вперше бачив.Дуже надіюсь що це нові парафіяни нашої церкви.Або ж так звані «святкові християни»,які ходять лише на свята.Хотілося щоб це було не так. sad

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Владик Дата: Понеділок, 22.12.2008, 23:30 | Повідомлення # 9
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Якщо чесно,то я навіть і не помічав:десь прийде менше людей,десь більше...Але погоджуюсь з вище сказаним,що залізнична колія явно або трохі мішає.Вот вже майже місяць,а то й більше стоять вагони,а пам'ятаю,що якось отець домовлявся,шо вони їх ставити не будуть. surprised Та ладно,мені молодому не проблема троха сі зігнути,а старшим людям?

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
xarizmat Дата: Понеділок, 10.10.2011, 11:44 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Хотів би додати такий момент.
В нас в церкві читаються списки людей за яких моляться. Читаються на Службі Божій, на молебнях.

Багато з наших парафіян ( навіть представників двадцятки ) між іншим серед тижня можна
побачити в храмі Свв. Ольги і Єлизавети, де тих списків поіменно не читають.
Людей між іншим там набагато більше ходить до храму. І замість довгого нудного читання списків
потребуючих, їх священники більше мають навчити вірних жити на основі Святого Письма.

На моє глибоке переконання, така практика читання списку потребуючих, є просто демонстрацією браку Віри.
Адже Господь Бог, знає про наші потреби, ще тоді коли ми думаємо взяти ручку в руки.

А так получається наприклад, щоб сходити після роботи на третю Службу Божу і слухати перелік вірних
30 хв в травні і червні, то простіше сходити в іншу церкву.
З цих же міркувань волію дати читати в іншій церкві, де вголос не читається.

Між іншим в ранішній церкві богослужіння складалися з читання Святого Письма і Євхаристії і тепер наскільки
в мене є інформації Апостольська Столиця радила скоротити час служб.
 
Форум » Життя парафії » Парафія » Відвідуваність нашої церкви!
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі