[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Духовність » Духовне життя » Монаші чини та згромадження (для дівчат!)
Монаші чини та згромадження (для дівчат!)
Які Монаші чини та згромадження мені найбільше подобаються? І чому? (для дівчат!)
1. Сестри чину святого Василія Великого (ЧСВВ) (Василіанки) [ 0 ] [0.00%]
2. Святопокровський монастир монахинь Студійського уставу (Студитки) [ 0 ] [0.00%]
3. Згромадження Сестер Милосердя святого Вінкентія ЗСМВ (Вінкентіянки) [ 1 ] [25.00%]
4. Згромадження Сестер Непорочного Серця Марії [ 0 ] [0.00%]
5. Згромадження Сестер Селезіанок (ЗСС) "Дочки Марії помічниці християн" (Селезіанки) [ 0 ] [0.00%]
6. Наймолодше Згромадження – Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя (МНІ) (Редемптористки) [ 1 ] [25.00%]
7. Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії (ЗСС) (Служебниці) [ 1 ] [25.00%]
8. Згромадження Сестер св. Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії (ЗССЙО) (Йосифітки) [ 0 ] [0.00%]
9. Згромадження Сестер святого священномученика Йосафата Кунцевича (ЗСЙ) (Йосафатки) [ 1 ] [25.00%]
10. Інший варіант [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 4
Андрійко:) Дата: Понеділок, 01.12.2008, 19:41 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Дорогі дівчата! Який чин або згромадження вам найбільше симпатизує? і чому? smile

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Повідомлення відредагував Андрійко:) - Понеділок, 01.12.2008, 20:00
 
Nafanja Дата: Вівторок, 02.12.2008, 15:01 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Ооооо, класне питання. Визначитись важко, бо кожне згромадження по своєму цікаве мені. Проголосую, напевно, за сестер-Редемптористок. СУПЕРОВІ СЕСТРИЧКИ!!! Веселі, енергійні, співочі, обличчя випромінюють незвичайну любов до Бога і ближнього. Сподобалось мені ще у: сестер-Студиток, я раніше їздила, навіть, по неділях до них на службу; сестер-Василіанок, запам'яталась мені сестра Лукія, яка розповідала про їхнє життя у монастирі дуже цікаво і емоційно; сестер-Селезіанок, їх всього 5 в Україні (якшо не помиляюсь) разом з настоятельницею, ми співали пісні, жваво розмовляли... добре так було!!!!!

Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
musia_79 Дата: Вівторок, 09.12.2008, 01:43 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Мені найбільше до душі згромадження сестер милосердя, хоча і студиток також дуже люблю. Просто з сетрами милосердя підтримую тісні дружні відносини, якийсь час жила у них в монастирі, допомагала їм. Мені подобається те, що вони роблять - дбають про тих, кому найбільше потрібна допомога. В монастирі на стіні у них є один дуже гарний малюнок, який запав мені колись глибоко в душу; всього лише одне зображення, а показує основу життя монахині:



Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...

Повідомлення відредагував musia_79 - Вівторок, 09.12.2008, 01:44
 
марія Дата: Середа, 19.05.2010, 19:48 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Слава Ісусу Христу!!! Це дуже важке питання! Я найближче знайома з сс. Служебницями, сс.Редемптористками, сс.Милосердя св.Вінкентія і сс. Йосафатками. Вони всі чудові і справді глибоко живуть з Богом!
А я зараз стою перед життєвим вибором... цього літа збираюсь поступати в монастир... раніше думала, що знаю до якого Згромадження мене кличе Бог, навіть вже говорила з настоятелькою цього монастиря про мій вступ, а тепер зовсім розгубилася... всі Згромадження, які я назвала, є мені ДУЖЕ рідними... не хочу керуватися емоціями у своєму виборі, тому також прошу про молитву;)
 
Форум » Духовність » Духовне життя » Монаші чини та згромадження (для дівчат!)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі