[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2 « 1 2
Форум » Інше » Про все на світі » Хоббі!
Хоббі!
Дельфініус Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 14:30 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Розкажіть будь-ласка, чим ви найбільше любите займатися. Читати, співати, спати, збирати гриби, їсти кашу??? smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Indi Дата: П'ятниця, 25.09.2009, 11:20 | Повідомлення # 16
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Ну мое хобби очень простое оно связано так же с профессией. Училась правда на одно, а пошла работать на другое. Ну в жизни так всегда. Вообщем говоря переквалифицировалась на дизайнера интерьера, закончила курсы дизайн интерьера в Киеве.
 
Afrodita Дата: П'ятниця, 29.01.2010, 09:03 | Повідомлення # 17
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Коротко о главном, хобби курсы флористики хожу недавно, учат хорошо, мне понравилось
 
AnnSmit Дата: Четвер, 29.04.2010, 10:45 | Повідомлення # 18
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
А я благодаря последней ссылки неожиданно для себя увлеклась психологией. Там в этом НАСА есть кафедра психологии. А там тренинги. Я на одном уже была. Тренинге про лидерство http://www.nasa.net.ua/psychology.html. Просто в восторге. Тренер профессионал, он не просто ведет тренинг и показывает что делать, но и поясняет что это, почему и как, дает возможность человеку, самому проявить инициативу, поработать с людьми самостоятельно, и над собою. В общем все прошло супер. Думаю еще на один тренинг пойти. Вот так и увлеклась. Теперь это мое хобби, которое я так чувствую начинает переходить в серьезное занятие.
 
Dmytro Дата: Неділя, 02.05.2010, 11:06 | Повідомлення # 19
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Indi, підкажи мені, будь ласка, на яких сайтах можна роздивитися фото інтер'єру дерев'яних кімнат. Буду дуже вдячний!

Бо Божа благодать з'явилася спасенна всім людям і навчає нас, щоб ми, зрікшися нечестя і грішних бажань цього світу, жили тверезо, праведно і благочестиво в нинішньому віці. (Тит 2:11-12)
 
Іванця Дата: Четвер, 20.05.2010, 00:25 | Повідомлення # 20
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Хм....Хоббі???? Ну я дуже люблю танці сучасні( хіп-хоп,аренбі і.т.д..) вони мені так подобаються шо я тільки бачу шо хтось танцює хіп-хоп то аж уххххххххх.... biggrin Вірші дуже люблю писати..деколи просто лізуть думки,і я їх записую і шось получається типу вірш...ну шось таке wink Ну і дуріти люблю поповній програмі biggrin tongue

Все що неробиться,робиться на краще...=)))
 
Cet Дата: Вівторок, 01.06.2010, 10:09 | Повідомлення # 21
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Из перечисленного мне понравилась "Такка Шантрье". У них там все такое красивое. Особенно меня впечатлило свадебное оформление. Просто невозможно налюбоваться. biggrin
 
Cet Дата: Вівторок, 01.06.2010, 10:11 | Повідомлення # 22
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
А на счет хобби, то я тоже увлекаюсь танцами, только восточными. wink
 
Форум » Інше » Про все на світі » Хоббі!
Сторінка 2 з 2 « 1 2
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі