Fight in the fantasy world   [ A shadow has been cast over the wonderful land: The influence of the Metin Stones has brought about fear, turmoil and war. ]
Надлюдські можливості - 3 - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 3 « 1 2 3
Форум » Інше » Про все на світі » Надлюдські можливості
Надлюдські можливості
falcon Дата: Середа, 17.06.2009, 11:35 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Що ви думаєте про екстрасенсів,медіумів,людей які стверджують що володіють телепатією і телекінезом,чи вірите ви в їх надприродні здібності і від кого вони в них?

Живи так, ніби маєш померти завтра,вчися так, ніби маєш жити вічно.
 
_Елл_ Дата: Неділя, 05.09.2010, 18:59 | Повідомлення # 31
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
вона була написана з його слів. До твого відома є приблизно 80 євангелій.

Иисус сказал: Пусть тот, кто ищет, не перестает искать до тех пор, пока не найдет, и, когда он найдет, он будет потрясен, и, если он потрясен, он будет удивлен, и он будет царствовать над всем.
 
VladLena Дата: Вівторок, 14.06.2011, 00:36 | Повідомлення # 32
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
На рахунок надлюдських можливостей, я ставлюсь до цього на приклад так; якшо до мене підійде ворожка і скаже, що мене буде чекати, я їй скажу що буде то буде, а ви йдіть з Богом і в Церкву зайдіть може одумаєтесь !!! Якшо мені скажуть, що хтось присказує долю я відповім в ньому чорти сидять і розказують багато брехні, а тим хто вірить насилають цю напророчену брехню !!!Тому не цікавтесь шо буде в майбутньому, шо буде то дожевете і побачите, є така поговірка "На все свій час".

Моя дорога - Христос
 
benedikta Дата: Неділя, 13.05.2012, 23:44 | Повідомлення # 33
Група: Користувачі
Повідомлень: 399
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Інтерв’ю з дивовижним католицьким священиком Яном Білецьким із Севастополя

Чому не можна ходити до екстрасенсів?

- Отче Яне, Ви хочете сказати, що темні енергії дійсно існують і є люди, які вміють ними керувати?

- Будемо говорити прямо: кожна енергія має творця, з нізвідки вона не з'являється. І «автором» чорної енергії може бути тільки нечиста сила.
- А за допомогою якої сили, на ваш погляд, діють екстрасенси і так звані білі маги, які теж використовують ікони і молитви і теж рятують людей від найрізноманітніших захворювань?

- Я особисто нікого ні від чого не рятую. Я просто звертаюся до Бога з молитвами про допомогу для конкретних людей. І за цими молитвам зцілення до людей приходить не від мене, а від Господа.
Якщо ж я хоч на мить припишу собі заслугу чийогось зцілення, Господь відразу ж перестане слухати мої благання. Не випадково екзорцизмом священик може займатися лише з благословення єпископа.

А що стосується екстрасенсів, цілителів і всіх тих, хто нібито володіє якимось особливими енергіями, то ходити до них - страшний гріх, за який доведеться згодом відповідати, якщо не вам, то вашим дітям чи онукам.
Тому що всі вони працюють за допомогою відкритого третього ока, яке з волі Господа Бога в нормальної людини повинно бути закритим.
Внаслідок цієї ж причини людина не має права відкривати собі або іншій людині чакри, працювати з енергетикою і аурою, а також давати можливість бачити нібито минулі життя.

Так само небезпечно ворожити на майбутнє.
- І сільські бабусі, які заговорюють дивну хворобу під назвою рожа, теж, виходить, діють не по-божому?
- Не треба ходити по жодних бабках - прикладіть до хворого місця червону ганчірку, і все само пройде.
«Будь-яка ворожба - це мерзота в очах Бога»

Головне, треба чітко усвідомити: магія не може бути чорною або білою. Будь-яка ворожба - це мерзота в очах Бога.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
benedikta Дата: Понеділок, 14.05.2012, 00:06 | Повідомлення # 34
Група: Користувачі
Повідомлень: 399
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
У 90% людей вселяється нечиста сила під час сеансу у ворожки

«Гадалка напряму співпрацює з дияволом. Тому допомогу від неї не варто чекати», - веде мову священик-екзорцист.

Отець Василь Пантелюк розповів як йому довелося втішати одного молодого чоловіка, який став жертвою ворожки:
«Історія дуже показова: він мав дівчину, любив її, планував побратися. проте, чи не перед самим весіллям, дівчина пішла до ворожки, аби та сказала чи підходить їй наречений. І ворожка порадила їй шукати іншого. А люди вже готувалися до весілля. Вона кидає свого хлопця. Не прислухається до свого серця, а лише до гадалки».

Священик зазначив, що бувають і фатальніші наслідки спілкування з ворожкою. Це, коли на кавовій гущі гадають, варто чи ні лягати на операцію. Або ж, коли після сеансів у людину вселяється диявол.

«Нечиста сила десь у 90% випадків вселяється у людей під час сеансу у якогось чаклуна-екстрасенса чи ворожки. Явище масове. Тим нещасним, які зверталися за допомогою, не те що не допомогли, а навпаки нашкодили, зробили ще гірше. Потім йдуть до церкви. Це після сеансів», - веде мову о. Василь.

«Ми знаємо, що всі великі імперії розпалися, бо поклонялися божкам, темним силам. Господь Бог ще у Старому Заповіті попереджав, щоб не було серед людей тих, які віщують, гадають. Ці речі йдуть усупереч волі Божій: Не знай інших богів, не роби собі ідолів. А цим власне і займаються нині ворожки», - наголосив о. Пантелюк.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)


Повідомлення відредагував benedikta - Понеділок, 14.05.2012, 00:07
 
Форум » Інше » Про все на світі » Надлюдські можливості
Сторінка 3 з 3 « 1 2 3
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі