[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2 « 1 2
Форум » Духовність » Духовне життя » Чим для мене є Хрест?
Чим для мене є Хрест?
Андрійко:) Дата: Понеділок, 01.12.2008, 00:52 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Знаю випадок,який розказував мені один знайомий отець.Він говорив,що бачив розп'яття на пляжці з-під кагору.Де Ісус схиливши голову висів на Христі.Це просто жах!Використовувати Хрест на спиртному напої.І це не тільки один випадок,Хрест використовують,як рекламу, прекрасу,гарний малюнок,щось таке "що повинно бути в хаті",для інтер'єру і тому подібне.Цікаво було б дізнатись,а що для вас означає ХРЕСТ?

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
falcon Дата: Середа, 06.05.2009, 23:50 | Повідомлення # 16
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Quote (Андрійко:))
От недавно бачив хрест на джинсах....до чого він там? sad

Мені здається шо такі люди навіть не розуміють що вони роблять,не розуміють головної суті знаку хреста-справжньої любові,наскільки ж сильно Бог любить людей,щоб заради нас Його Син страждав такими муками,і в решті помер на хресті заради нашого спасіння.
Просто щоб зрозуміти що хрест на джинсах це не сумісні речі,уявіть зараз ці джинси ,а тепер згадайте фільм "Страсті Христові",це перше про що я уявив коли прочитав це повідомлення.Це просто безглуздо пов"язувати такі речі,тобто використовувати хрест як прикрасу

Живи так, ніби маєш померти завтра,вчися так, ніби маєш жити вічно.

Повідомлення відредагував falcon - Четвер, 07.05.2009, 00:07
 
kristik Дата: Понеділок, 01.06.2009, 20:59 | Повідомлення # 17
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Quote (falcon)
От недавно бачив хрест на джинсах....до чого він там? sad

Vajko bachutu lydsiky slipoty!!! Chu vonu diisno nikolu ne malu mojluvosti zamuslutusi nad tum: Xto Takui Bog? Sho take Rai/ Peklo? Sho take Xrest i yaky roli Bin vidigrae v nashomy jutti. Istunno kaje Isys v odnii zi Svoix prutch : ..." Posiiav Siach zerno... i ne kojne zerno ( Slovo Boje ) vpalo v rodychy zemly..." ( perproshyy za improvizaciy, nadiysi to ne dyje pogano wacko )


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
sella Дата: Вівторок, 23.06.2009, 18:12 | Повідомлення # 18
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Хрест-наша НАДІЯ на ВІЧНІСТЬ!
Хрест-приклад ЛЮБОВІ СЬОГОДНІ!
Хрест-це символ ВІРИ від мометну увірування до спасіння!

Завдяки молитві сходить сонце.
 
зайченятко Дата: Понеділок, 30.11.2009, 18:31 | Повідомлення # 19
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
а ви чули історію,не памятаю деталей, але суть така, що йшло двоє чоловіків і несли хрест.і в одного хрест був тяжкий і він дуже обурювався ,шо Бог дав іншому лекший.і вирішив помінятись з ним.Інший погодився.І коли прийшли до прірви (я розумію як кінець життя) де з іншого боку чекав Бог,то той ,хто мав ияжчий хрест просто поклав його між двома краями прірви і перейшов по ньому, а той чоловік ,що поміняв так і не зміг перейти.
я розумію хрест як терпіння і любов.Хоч не завжди мені доступно це помітити в житті.

Любов довготерпить і ніколи неперестає.
 
Dmytro Дата: Вівторок, 06.04.2010, 16:09 | Повідомлення # 20
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Бо слово про хрест - глупота тим, що погибають, а для нас, що спасаємося, сила Божа (І до коринтян 1:18).

Бо Божа благодать з'явилася спасенна всім людям і навчає нас, щоб ми, зрікшися нечестя і грішних бажань цього світу, жили тверезо, праведно і благочестиво в нинішньому віці. (Тит 2:11-12)
 
Іванця Дата: Четвер, 20.05.2010, 00:38 | Повідомлення # 21
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Хрест - це жертва Ісуса,заради нас і нашого спасіння....

Все що неробиться,робиться на краще...=)))
 
Форум » Духовність » Духовне життя » Чим для мене є Хрест?
Сторінка 2 з 2 « 1 2
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі