[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Духовність » Духовне життя » Як переконати?
Як переконати?
Андрійко:) Дата: Неділя, 01.03.2009, 17:20 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Як переконати і чи треба переконувати знайомих людей,які не ходять до церкви?От я натрапив на такі слова з Святого Письма:"хай знає,що той,хто навернув грішника з хибної його дороги,спасе його душу від смерти і силу гріхів покриє"(Якова 5.20)
Але в Старому Завіті знайшов,ще таке:"Де немає зіниць,немає і світла,-не намагайся ж переконати невігласа"(Сирах 3.25)
Отже,чи треба це робити і як,якщо треба?

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
DNatiM Дата: Вівторок, 03.03.2009, 10:46 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я думаю , що обов"язково потрібно . Тому , що в кожного з нас є та людина , яка привела до Бога . І невже ми не можем стати такою людиною для інших . В моєму житті такими людьми були мої батьки . І взагалі я думаю , що це гарна тема . А також думаю , що в цій темі потрібно обговорювати те як допомогти тій чи іншій людині : словом , ділом , молитвою чи ще якось smile

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
musia_79 Дата: Середа, 04.03.2009, 21:13 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Грішника навернути - це діло милосердя, але все залежить від самої людини. Якщо людина відкрита на Боже Слово, то послухає і буде поступово навертатися до Бога. Але є, на жаль, і такі люди, до яких говориш-говориш, пояснюєш-пояснюєш, а все як горохом об стінку... Про них в Святому Письмі написано: "Мають вуха, та не чують."
Говорити потрібно, але до тих, що хочуть слухати.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Наталька Дата: Четвер, 05.03.2009, 22:31 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Я теж думаю, що ми маємо всіми силами старатися навернути грішника, але якщо людина того сама не захоче, то хоч ти трісни, а нічого не вийде. Тобто намагатися треба однозначно, але вже яким буде результат...
 
Владик Дата: П'ятниця, 06.03.2009, 15:30 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (musia_79)
Говорити потрібно, але до тих, що хочуть слухати.

Ага, бо який толк говорити до тих людей, які не зацікавлені? Але якшо хоть трішки вони зацікавилися про церкву, сповідь, Причастя, то можна, і навіть треба пробувати.
Вот прочитав у книжці "Щоденник любові отця Піо"..."Ви будете говорити про Мене людям, самі добре не знаючи Мене, ні Моєї сили..." Ну то так не дослівно, але...


Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
Андрійко:) Дата: Неділя, 08.03.2009, 11:49 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Ну я навіть не знаю...А що коли людині говориш-говориш і вона розуміє це,але ніяк не може зробити крок вперед?

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
kristik Дата: Понеділок, 15.06.2009, 21:34 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Probyvatu perekonatu treba, vvajay ce oboviazkom dobrogo xrustuianuna!!! A vje " vpade nashe zerno v rodychy i plodychy zemly??!! " treba nadiiatusi, sho Tak .
Mu, naviti, praktukyychi viryychi, maem dyje malo terpinnia i napolegluvosti, chogo ne skajesh pro togo "angeluka z chornumu krulamu", vin she krim togo dyje xutrui i znae yak nas vuvestu z rivnovagu sad
Znay po vlasnomy prukladi : ya lyduni rozkazyy, staraysi, vushykyy potribni slova i v ochax toi lydunu nibu zarodjyetisia vognuk zgodu. Potim mu z tum znaiomum (drygom) proschaemosi i zystrichaemosi cherez deiakui chas i znovy j ti sami pogasli ochi i znovy ti typi i lushni putannia surprised Xochetisia plynytu i ne pochunatu znov te same, ale yaksho vutrumay toi natusk i she raz, i she raz... povtory te same i potim bachy xoch manysiniky zminy, to ne mojete yiavutu moei radosti i schastia!!! Cherez ty maleniky iskorky navernennia dodaytisia sulu do podalishoi borotibu i bajannia vutiagnytu lyduny z togo blydnogo polony!
Chesno varta poprobyvatu, xocha b dlia togo shob vidchytu to zadovolennia, yake pruxoduti todi kolu dobuvaeshsia svogo yahoo

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
falcon Дата: Понеділок, 15.06.2009, 21:46 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Взяти до прикладу свідків єгови(не подумайте нічого такого)але як вони заохочують людей до своєї віри!Ходять по десяткам будинків і стараються долучити більше людей до себе.Якби ми так само старалися як вони заохочувати людей ходити до церкви старатися бути справжніми християнами,то ситуація була б зараз зовсім іншою в суспільстві,набагато кращою, люди б знаходили порозуміння між собою.

Живи так, ніби маєш померти завтра,вчися так, ніби маєш жити вічно.
 
kristik Дата: Вівторок, 16.06.2009, 15:27 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Quote (falcon)
Взяти до прикладу свідків єгови(не подумайте нічого такого)але як вони заохочують людей до своєї віри!Ходять по десяткам будинків і стараються долучити більше людей до себе.Якби ми так само старалися як вони заохочувати людей ходити до церкви старатися бути справжніми християнами,то ситуація була б зараз зовсім іншою в суспільстві,набагато кращою, люди б знаходили порозуміння між собою.

Згідна на 100% yes Я також так думаю, що нам просто наполегливості бракує sad


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
benedikta Дата: Середа, 17.06.2009, 20:39 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 223
Нагороди: 7
Статус: Офлайн
Навертати грішника добре своїм прикладом життя, він дивлячись на ваші вчинки, зможе швидше навернутись ніж слухаючи ваші докори чи погрози. Важливо з ніжністю говорити з особою про навернення її до праведного життя. Якщо є можливість особі показати фільми: "23 минуты в аду", "Смерть. А що далі (Життя після смерті)". Є книжечки "Жіття після смерті Клавдії Юстюжаниною", "Духовна подорож незрячої дівчинки Сергії", "Видіння Григорія про душу блаженної Теодори (20 чистилищ)", "Пекло" - передивившись ці фільми та перечитавши книжки, людина зможе задуматись над своїм життям.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
jor Дата: Неділя, 09.01.2011, 20:05 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
я не вірю в бога, з відкі доказано що він є?

Повідомлення відредагував jor - Неділя, 09.01.2011, 20:25
 
benedikta Дата: Неділя, 09.01.2011, 20:36 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 223
Нагороди: 7
Статус: Офлайн
Шановний jor! Є люди, які вірять в Бога і є люди, які не вірять ні в що. Вірять в Бога ті люди, про існування Якого навчили батьки, вчителі, обставини життя і випадки, через які людина зрозуміла про існування Бога, як Творця всього світу. Заперечити існування Бога неможливо, бо заперечуючи існування Бога - потрібно заперечувати існування людини. Людина існує, а її створив Бог на образ і подобу Свою. Щоб вірити в існування Бога потрібно про Нього дізнаватись, читаючи Святе письмо, особливо книги про клінічну смерть. Наука не може пояснити те явище, коли людина будучи мертвою 72 години, зазнаючи смерть, тобто клінічну смерть, повертається до життя і свідчить про те, що вона бачила за порогом смерті - на небі і в пеклі.
Все про реальність існування Бога, є описано у переліку книг, які можна скачати на сайті: http://ave-maria.comyr.com/lib.htm

ГЛОРІЯ ПОЛО - ВРАЖЕНА БЛИСКАВКОЮ (жінка, яка ожила після смерті і розповіла про все, що бачила і відчувала на небі і в пеклі)
ОТЕЦЬ ДЕ СЕГЮР - ПЕКЛО
Фулля Горак - ПОТОЙБІЧЧЯ
ОТЕЦЬ СТЕФАН ДОСЕНБАХ - МІСЯЦЬ ДУШ ЧИСТИЛИЩНИХ
АКЕРМАН ЙОЗЕФ - УТІХА БІДНИХ ДУШ

Серед тих людей, які мали клінічну смерть були атеїсти, а також і ті, які ненавиділи Бога і все святе, але зазнавши клінічну смерть вони повірили в Бога, і щиро жаліли за те, що так Його зневажали, відкидали, переслідували, ненавиділи.


І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
jor Дата: Неділя, 09.01.2011, 20:46 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
а можливо людина створила цей образ собі як ідею законів?
 
benedikta Дата: Неділя, 09.01.2011, 20:55 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 223
Нагороди: 7
Статус: Офлайн
У ютубе, вконтакте.ру, або через пошук гуглі є відеозапис (фільм): 23 минуты в аду. Біл Вайс розповідає про те, як будучи у клінічній смерті, він був у пеклі і зазнавав страшні муки.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
jor Дата: Неділя, 09.01.2011, 21:01 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
це може бути просто обманом...
 
Форум » Духовність » Духовне життя » Як переконати?
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі