Основи міцної сім*ї - Дошлюбні стосунки, подружжя, батьківство, сім'я, родина... - Духовність - Форум
[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Духовність » Дошлюбні стосунки, подружжя, батьківство, сім'я, родина... » Основи міцної сім*ї
Основи міцної сім*ї
Наталька Дата: Вівторок, 24.02.2009, 21:05 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 239
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Багато з нас в майбутньому покликані створити міцні християнські родини (хоча зараз ми, можливо, про це і не думаємо). Але для того, щоб майбутня сім'я була справді побудована на міцному фундаменті, цеглинки потрібно закладати набагато швидше. Але як це робити ? Якими мають бути дошлюбні стосунки, щоб потім життя у шлюбі було сповнене любов'ю і радістю? І взагалі що для вас сім'я? Як людина має відчути, що вона готова до створення сім'ї? Роздумами стосовно цього ділимось тут.
 
Дельфініус Дата: Середа, 25.02.2009, 10:04 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 413
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Для мене сім'я означає дуже багато. Це перш за все має бути довіра один до одного, яка має починатися ше якраз в дошлюбних відносинах. І я думаю шо і в дошлюбних стосунках і вже в сім'ї людина повинна дарувати себе постійно і повністю-це і є ознака справжньої ЛЮБОВІ.
Quote (Наталька)
Як людина має відчути, що вона готова до створення сім'ї?

Думаю, тоді, коли людина відчуває, шо може відповідати не тільки за себе і за свої забаганки. smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
DNatiM Дата: Середа, 25.02.2009, 10:17 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 263
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я думаю - це та людина з якою ти почуваєшся самим собою ; це друг (подруга) , який(яка) розуміє тебе з пів слова і та людина , яку ти хочеш бачити відкриваючи очі зранку .
Quote (Наталька)
Якими мають бути дошлюбні стосунки, щоб потім життя у шлюбі було сповнене любов'ю і радістю?

Я думаю тільки правда правда і правда , бо все можна побачити якщо тільки людина хоче нашого пробачення . Якщо нас люблять то все скажуть правду , якою б вона гіркою не була , а ви все пробачите бо любите . А це є жертва і справжня любов , яка готова до тайни шлюбу smile

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Наталька Дата: Четвер, 05.03.2009, 22:48 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 239
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
А я ще думаю, що міцною сім'я може бути тільки тоді, коли двоє людей, що збираються одружитися, мають спільну мету. Тобто коли в НЬОГО своя ціль у житті, а в НЕЇ ще інша, то й добиватися поставленої мети вони будуть нарізно, отже яке там спільне життя?! Коли люди планують створити сім'ю, вони повинні чітко знати основну ціль свого життя, а у подружньому житті треба вчитися добиватися цієї цілі РАЗОМ, полегшуючи щодня одне одному важкі обставини. Адже це ї є любов smile
 
Владик Дата: П'ятниця, 06.03.2009, 16:08 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 164
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я думаю
Quote (DNatiM)
Якщо нас люблять то все скажуть правду , якою б вона гіркою не була , а ви все пробачите бо любите

Ага, точно, пробачати і далі любити!

М- м- м... глибока тема... Я такого сильного досвіду немаю, але шось попробую запропонувати...
Напевно треба дуже сильно вірити один одному, все забути, завжди підтримувати, все пробачити, не згадувати мінусів, нагадувати часто плюси, все перетерпіти заради половинки, старатися якнайменше конфліктувати, часто просто мовчати, не накопичувати все негативне в собі, а зразу про це сказати, терпіти і любити...


Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
kristik Дата: Середа, 08.07.2009, 23:34 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Насамперед потрібно любити людину з якою збираєшся одружитись. Буз любові добра сім'я існувати не може! Взаєморозуміння, довіра, повага, чесність... навіть не знаю, що написати першим, що наступним, бо все вищенаписане дуже важливе і невідємне при створенні сім'ї! А ще дуже важливим є терпіння, яке має проявлятись при поборенні вад один одного.
Сім'я це саме цінніше і найважливіше, що може створити кожна людина. Все починається з сім'ї, тому потрібно намагатись зберігати її якнайбільш досконалою і сильною. Дуже приємно дивитись на людей, що в глибокій старості поводяться один з одним як в перші ж дні закоханості. Честь і хвала таким людям. В них є чому повчитись теперішнім молодим людям!!!!

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Форум » Духовність » Дошлюбні стосунки, подружжя, батьківство, сім'я, родина... » Основи міцної сім*ї
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі