[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Люди...
Люди...
Дельфініус Дата: Субота, 06.12.2008, 21:36 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 413
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Як Ви розбираєтеся в людях? Чи вмієте з першого погляду, чи з розмови оцінити, чим людина "дихає", шо вона з себе представляє? Наскільки сильним психологом Ви є? smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Субота, 06.12.2008, 21:44 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Ой,я навіть незнаю smile Я от сьогодні доречі слухав науки о.Володимира і почув доволі цікаву річ.Коли ми говоримо з людьми,то ми насправді не з ними говоримо,а з їхніми духами.Тому тепер буду старатись практикувати це і надіюсь,що це допоможе мені краще розбиратись в людях biggrin

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Vova Дата: Понеділок, 08.12.2008, 11:01 | Повідомлення # 3
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 233
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
На жаль, не можу похвалитись тим, що добре розбираюсь людям. Я відношусь до тих людей, які завжди і всім довіряють, за що деколи доводиться страждати. Але як каже Маркес "Потрібно продовжувати вірити людям, просто бути трохи обережнішим". Ось так...

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Наталька Дата: Понеділок, 08.12.2008, 12:56 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 239
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Я також не сильний психолог. Але так щоб зразу всім довіряти, скоріше навпаки. Я не те щоб не довіряю незнайомій людині, але просто ставлюсь із обережністю. А от коли ближче поспілкуюсь, тоді вже розумію, чим та людина дихає...
 
musia_79 Дата: Четвер, 02.07.2009, 00:56 | Повідомлення # 5
Група: Модератори
Повідомлень: 279
Нагороди: 8
Статус: Офлайн
Щиру людину зразу видно, з перших слів...

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
kristik Дата: Неділя, 05.07.2009, 20:21 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Люди є різні. Є добрі є й погані ( Америку відкрила biggrin ) Просто я це до того, що зустрічаються різні, бувають і вовки в овечій шкірі, але я думаю хто за найкращого Друга вибирає Ісуса, той буде захищений від підступів поганих людей. А ще я вірю, що добрих людей більше ніж поганих, та й поганих не існує : є люди відкинені іншими і за браком розуміння хочуть здаватись поганими, але якщо почати з ними розмову як з нормальними повноправними співрозмовниками можна помітити на скільки вони нещасні і самотні. До речі, мені здається, якщо завоювати довіру такої людини, то кращого і вірнішого друга знайти буде важко!!!!! wink

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Люди...
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі