Клуб мандрівників :) - Про все на світі - Інше - Форум
[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Інше » Про все на світі » Клуб мандрівників :)
Клуб мандрівників :)
Дельфініус Дата: Середа, 19.11.2008, 22:58 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 413
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Світ наш прекрасний, є безліч всяких гарних живописних місць, міст, сіл, краєвидів, різних цікавих будівель, споруд...
Розказуйте тут, де хто побував в всяких можна сказати "екзотичних" місцях, шо цікавого незвичного бачив! Діліться враженнями smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: Понеділок, 08.12.2008, 20:11 | Повідомлення # 2
Група: Модератори
Повідомлень: 279
Нагороди: 8
Статус: Офлайн
Одного разу мені пощастило побувати на найвищій горі Карпатських гір - Герлаховському щиту, в Словаччині. Всі завжди чомусь думають, що найвища гора Карпат - це Говерла, але це тільки в Україні. Карпати є і в інших країнах, там є ще багато гір, вищих за Говерлу. А в підніжжі Герлаховського щита знаходиться дуже гарне, тихеньке, мальовниче гірське містечко: Горний Смоковець, там відпочиває не лише тіло, але й душа...


Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Андрійко:) Дата: Понеділок, 08.12.2008, 21:05 | Повідомлення # 3
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Ой! А я в Німеччинні побував,класно там! Там настільки чисто,шо я боявся плюнути на землю happy А ше я там на кораблі плавав,ото взагалі суперово.

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Владик Дата: Середа, 17.12.2008, 15:20 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 164
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Ми з командою у 7 класі їздили у Францію.Бачив я і Ейфелеву вежу і Собор Парижської Богоматері і Тріумфальну Арку і Феррарі і ше багато чого цікавого.Але я тоді ше був дуже маленький і все пам'ятаю троха смутно.Вот якби зараз туди поїхати.А ше був у Польщі кілька разів.Трохі по Україні поїздив...Але все це було у школі...Ех,зараз би так!(я маю на увазі поїздити,бо шкільні часи не дуже згадую...)

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
musia_79 Дата: Четвер, 18.12.2008, 02:39 | Повідомлення # 5
Група: Модератори
Повідомлень: 279
Нагороди: 8
Статус: Офлайн
Ще я була в соляних печерах в Польщі, недалеко від Кракова. Знаходяться вони дуже глибоко під землею, нам казали, що 3 кілометри. Найбільше мене там вразив діючий храм, у якому проходять богослуження і навіть вінчаються люди. Там все зроблене з солі - підлога, стіни, колони, ікони і навіть світильники:



Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
musia_79 Дата: Четвер, 02.07.2009, 23:36 | Повідомлення # 6
Група: Модератори
Повідомлень: 279
Нагороди: 8
Статус: Офлайн
Форумчани, які живуть за кордоном! Розкажіть нам щось про країни, в яких живете, про цікаві місця, про людей. Що вам подобається, а що ні? Поділіться враженнями, покажіть фото wink Нам дуууууже цікаво smile

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
kristik Дата: П'ятниця, 03.07.2009, 22:29 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Quote (musia_79)
орумчани, які живуть за кордоном! Розкажіть нам щось про країни, в яких живете, про цікаві місця, про людей. Що вам подобається, а що ні? Поділіться враженнями, покажіть фото wink Нам дуууууже цікаво smile

То ніби до таких як я звертання??? smile
Я можу розказати про Іспанію я в ній живу тимчасово cool Почну з цікавих місць: Їх тут багато!!! По-перше Мадрид - столиця!!! В ній багато цікавого - відомий на весь світ музей Прадо ( я відвідувала,чесно кажучи чекала чогось більшого може тому, що я не кохаюсь в художньому мистецтві sad )
Надзвичайна кількість тут палаців, замків, будинків відомих людей і, що саме цікаве іспанці дуже гордяться тим, що мають на розвиток туризму витрачають шаленні гроші і чого чого а любити рідний край нам в них потрібно вчитись - так як вони люблять свою Батьківщину так напевно ні один народ не вміє!!!! І повірте мені в нас не менше визначних місць і пам'яток культури, ми просто не цінимо те, що маємо, не підтримуєм в доброму стані, а втрачаєм плачем cry . Щось то я від теми відійшла smile . Толедо - колишня столиця Іспанії - це місто архітектури. В ньому є один з найвизначніших Університетів світу. Барселона, то взагалі я б назвала центр культури всієї Іспанії ( бувати в Барселоні мені нажаль не доводилось, я живу 800 км від Барселони в місті Мурсіїї - воно мало відоме і тут особливого нема, таке собі провінційне містечко щось ніби наш район Сихів smile ) За один раз важко розказати все я буду по трошки, добре???


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
musia_79 Дата: П'ятниця, 03.07.2009, 23:52 | Повідомлення # 8
Група: Модератори
Повідомлень: 279
Нагороди: 8
Статус: Офлайн
Короче, kristik, "забакланила" ти наш рідний Сихів... no
А щодо пам'яток архітектури, то ми спиравді маємо в Україні такі місця, такі шедеври... і не цінуємо зовсім. Нічого в нас не реставрується і ні в що гроші не вкладають. Іспанців би сюди, то в нас би на кожному метрі визначне місце було...
Розкажи ще щось цікаве wink

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
kristik Дата: Субота, 04.07.2009, 17:34 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Quote (musia_79)
Короче, kristik, "забакланила" ти наш рідний Сихів... no


Нічого подібного musia_79, то я Мурсію хотіла попустити, такий Львів великий, що в ньому не одна Мурсія поміститься ( і то насправді так!!!). А щодо решти ти права вони дійсно з нічого роблять щось!!!! Наприклад стоїть собі будиночок в якому якийсь там граф жив, то вони так то " роздують", що туди аж іноземні туристи на екскурсію поїдуть. А наша природа набагато багатша і культура набагато глибша!!! То не з хвалькуватості кажу а тому, що дійсно так є.
Розкажу ще про самих іспанців. Іспанці люди " de fiesta y de siesta" тобто свят і відпочинку. І наша думка ( вірніше стереотип ), що українцям тільки свята і гульки в голові, хибна!!! Бо не знаємо ми просто як інші народи живуть. В них свят офіційних ( тобто таких які рахуються вихідними ) 14 в році, а ще крім того всякі іменини, фестивалі, карнавали. Карнавали і маскаради, то окремі свята, які проводяться в кінці лютого на початку березня - то їхнє своєрідне прощання зі святами ( різдв'яними, новорічними, зимовими ) перед Великим Постом ( щось ніби запусти в нас і Масляница в руских ). Правда і те, що вони давно вже забули корінь тих святкувань і свята затягуються глибоко в піст, та піст для них не піст. Вони спокійно одружуються, хрестять дітей і влаштовують гучні забави cry cry cry
Ще вони завжди "мають час" їхній вислів зробимо на наступний тиждень означає, що ваша просьба будемо чекати довго і нудно....
Одним словом не дооцінюєм ми себе українці, багато внас є негативного, але й дуже багато такого чим ми повинні гордитись, в тому і вся наша проблема, що не навчились ми себе любити, а тому ніхто нас не любить - більше поваги і поблажливості до самих себе нам не завадить!!!!!!! wink

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Форум » Інше » Про все на світі » Клуб мандрівників :)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі