Молитовний стан! - Духовне життя - Духовність - Форум
[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Духовність » Духовне життя » Молитовний стан!
Молитовний стан!
Дельфініус Дата: Вівторок, 16.12.2008, 23:32 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 413
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Молитва повинна змінювати людину. Після молитви людина повинна ставати кращою. Але то так не є завжди, бо ми буває спішимо, не молимося вдумливо. А як на Вас впливає молитва, що Ви відчуваєте підчас і після молитви?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Владик Дата: Середа, 17.12.2008, 14:12 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 164
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
В мене буває все це по-різному:інколи після молтви я такий самий як і до молитви,а інколи так добре на душі... smile
Таких моментів буває мало,але якщо вони є,то вони-незабутні.Але мені здається,що така "сухість"повинна бути до чи після молитви і я думаю,що це на користь wink Зато після-так приємно молитись smile
І ще добавлю,що мій молитовний стан,коли я хочу спати є дуже низьким.Мені радили вибрати якусь конкретну годину і молитися.Наприклад о 21:00 чи у 22:00.Бо зразу молитися після того,як ти подивився якийсь фільм на комп'ютері,або ше після чогось єдуже важким ділом.Та і молитва не буде дуже щирою,бо перед очима всякі образи.
Я десь чув,що чим людина живе годину до молитви-такою і буде її сама молитва! wink

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
Андрійко:) Дата: Середа, 17.12.2008, 23:19 | Повідомлення # 3
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (Владик)
В мене буває все це по-різному:інколи після молтви я такий самий як і до молитви,а інколи так добре на душі...

В мене те саме.Але бувають миті коли молюся і мені так добре,що я нехочу переставати молитися smile А бувають миті,особливо зранку,коли я взагалі неможу зібратися з думками,бо ше на половину сплю і тоді не зовсім получається добре помолитись,незнаю як мені бути з цим sad .

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: Середа, 17.12.2008, 23:51 | Повідомлення # 4
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 413
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
А мені взагалі часто буває дуже важко молитися. Зранку напевно найважче зібратися з думками, спішу, і хоч намагаюся боротися з цим, та не завжди виходить.
Найбільше мені подобається молитва в церкві, хоча і там я розсіююся. А ще більше мені подобається молитися в церкві, коли ми разом молимося. О, тоді я відчуваю найбільше задоволення від молитви. А ще відчуваю велике піднесення на молитві-роздумах над Святим Письмом, яку ми проводимо по суботах. Справді, як сказав Ісус:"де двоє-троє зібралося в моє ім'я, там Я є між вами". От ще би навчитися наодинці так молитися smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: Четвер, 18.12.2008, 02:26 | Повідомлення # 5
Група: Модератори
Повідомлень: 279
Нагороди: 8
Статус: Офлайн
Коли я посеред дня за якоюсь роботою починаю молитися завченими текстами, то буває важко зосередитися. А коли я сама придумую молитву на ходу, то мушу думати над кожним словом smile Тому протягом дня стараюсь молитися своїми словами. А вже в церкві, або коли вдома є вільна хвилина, можна молитися готовими молитвами.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Андрійко:) Дата: Середа, 31.12.2008, 15:10 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (musia_79)
А коли я сама придумую молитву на ходу, то мушу думати над кожним словом

Дуже гарна ідея,треба буде попробувати.Але мабуть головне тут дуже сильно не мудрувати,а говорити просто від серця:)

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 18:48 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 239
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
І мені часом (дуже часто) важко молитися. Буває таке страшне розсіяння, що не можливо зосередитися. І це так зле... А найгірше те, що я стільки часу стараюсь навчитися молитися, здається, зосереджую свою увагу, а все одно не виходить. Вдумливіша молитва лише тоді, коли говорю своїми словами. Але все-одно важко... sad
 
kristik Дата: Середа, 01.07.2009, 21:00 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Коли щиро молюся (не завше так виходить cry cry ), то пiсля такоï молитви почуваюсь як в Раю ( не знаю як там, але думаю, що ще краще!!!) менi б хотiлось завжди залишатись в такiй iдилii. Але то напевно ласка Божа за ревну молитву!

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Форум » Духовність » Духовне життя » Молитовний стан!
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі