[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Інше » Про все на світі » Бійки...
Бійки...
BANDERA Дата: Середа, 21.01.2009, 22:25 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
давайте поговорим про бійки, а саме чи варто битись з кимось ?
Був в мене один випадок коли я на роботі трішки влаштував маленьку бійку , як би не один з напарників я незнаю що би я зробив цьому хлопцю - зуби повибивав би точно. от і коли я розказав це совоїй дівчині то вона мені " як ти міг вдарити ближнього цеж образ і подоба Божа " dry цікаво , але коли я у відповідь задав запитання , а що якщо тебе би хтось образив до болю чи навіть вдарив при мені то що тоді я би мав робити не рухати його , не відлупцювати за задану тобі кривду ???? -------> відповіді і не отримав .
що ви на це скажете ?? в загальному про бійки

Повідомлення відредагував BANDERA - Середа, 21.01.2009, 22:25
 
Андрійко:) Дата: Середа, 21.01.2009, 22:59 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Ну мені здається тут не все так просто.Сам Ісус терпів усі побої не відповідаючи їм тим самим.І Його кривдили тоді,коли Він був безвинний та нічим не заслужив собі на це.
Але раз я читав книжку про отця Івана Боско.І там згадується випадок,як за ним вночі гнався якийсь розбишака.Отець різко розвернувся і вдарив нападника в груди.(трішки дивно,правда happy )Отже тут все залежить від ситуації.Звичайно,якщо хтось напав на тебе і ти обороняєшся,то це самооборона..Але перш за все треба робити все можливе,щоб уникнути бійки smile

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
BANDERA Дата: Середа, 21.01.2009, 23:31 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
я також так вважаю треба робити все можливе,щоб уникнути бійки, але незавжди виходить sad
 
Дельфініус Дата: Четвер, 22.01.2009, 00:05 | Повідомлення # 4
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 413
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Звичайно, в ідеалі потрібно поводити себе, так як поводив себе Ісус, але ми люди-істоти недосконалі, тож згоден, важко себе стримати, якшо хтось тебе образив чи вдарив, а ше якшо дівчину, то взагалі... Зразу всі гормони, які тільки є б'ють в голову, і ти починаєш думати тільки кулаками biggrin .
Я погоджуюся з:
Quote (Андрійко:))
Звичайно,якщо хтось напав на тебе і ти обороняєшся,то це самооборона..Але перш за все треба робити все можливе,щоб уникнути бійки

Само собою, ти не будеш стояти і просто дивитися, як хтось ображає і лупцює тебе чи дівчину, такшо в такому випадку я за то, шоб взяти і ДАТИ... biggrin (ну ви зрозуміли)

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
BANDERA Дата: Четвер, 22.01.2009, 00:12 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
от і я проща а дівчина цього не розуміла sad
 
DNatiM Дата: Четвер, 22.01.2009, 21:22 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 263
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
я колись була світком того як одного чоловіка чуть не до смерті побили і той чоловік захищав жінку , яку двоє мужчин наглим образом штовхнули. Ті всі мужчини були напідпитку. Я взагалі так боюсь бійок cry мене зразу трясе . Інколи кажу , що видержу все крім бійки sad так що краще все мирно . Але сама розумію що бувають такі моменти коли не можна терпіти cry і дозволяти себе ображати .

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
BANDERA Дата: Четвер, 22.01.2009, 21:32 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
це значить варто захищати свою і ближніх чесьть ??
 
Наталька Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 17:49 | Повідомлення # 8
Група: Радники
Повідомлень: 239
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Честь треба захищати не бійкою. Коли ти починаєш бійку - це хіба що принижує твою честь!!! Коли ти обороняєшся від нападу - це одна справа, але коли хтось сказав тобі щось образливе (як би боляче тобі не було) і ти перший його вдарив - це недостойно чоловіка, а тим більше християнина. Звичайно, це важко, але якщо ми не вміємо керувати собою, то про яку честь йде мова? З людиною, яка тебе образила словом не варто битися, гірше від цього тільки тобі. Що хіба коли ти того хлопця побив стало легше? Чи він перестав про тебе погано думати? Та ще гірше тепер думає. Не спілкуйся з цією людиною та й все, навіщо бруднити руки і совість?... Така моя думка.
 
BANDERA Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 18:18 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
я не кажу якщо мені нахамлять то я одразу даю по зубах, хамити теж вмію smile йдеться про то чи в певних випадках варто затиснути кулаки і втулити по зубам ?
 
DNatiM Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 18:30 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 263
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
знаєте мені розказували , що татари чи могноли чи якось з тих країв . Якщо ти матюкаєшся жіночого роду матами то вони зразу на тебе з ножиком кинаються через те , що всі мати жіночого роду вважають образою в ім"я своєї матері sad ось так .

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
soldy Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 18:34 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Признаюся, як я був маленьким, я якось не дуже був схильний до бійок, так до 5-го класу. Довго міг терпіти приниження і образи, завжди був білою вороною, коли хтось матюкався, я то ненавидів, до сьогодні не терплю матів!
От і з мене всі собі гнали, один раз я просто не витримав, зірвався, натовк старшого за себе хлопця на нервах, потім почав бити всіх хто шось зле тільки в мій адрес сказав.
З класу 6-го я став розбишакою. Я не любив обзиватися у відповідь, для мене простіше було дати в ніс. А головне змовчати чи зтерпіти було важко у всіх ситуаціях, от і бив всіх. В класі 10-му я пішов на катехитичну школу і паралельно на бокс, саме ці дві школи мене навчили, що битися тупо, і переміг не той хто дав в ніс, а той хто витримав психологічну атаку, я ні з ким не бився досі з тих часів, хоча до мене приставали ввечері нарвані хлопці, і інші випадки неприємні були, але якось вдавалося психологічно ламати недоброзичливців. Я зрозумів одне -якшо ти не хочеш битися, Бог тебе обереже від бійок! Якшо не хочеш пропустити літургії - завжди знаєдеш спосіб на неї потрапити, Бог поможе!

Повідомлення відредагував soldy - П'ятниця, 23.01.2009, 18:35
 
BANDERA Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 18:45 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
а я не говорив тут про мати мати я і сам непереношу angry
 
Наталька Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 18:55 | Повідомлення # 13
Група: Радники
Повідомлень: 239
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (soldy)
переміг не той хто дав в ніс, а той хто витримав психологічну атаку,

Я також про це. Мені цікаво просто чи стало тобі легше, коли ти побив когось?
 
Андрійко:) Дата: П'ятниця, 30.01.2009, 10:55 | Повідомлення # 14
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (soldy)
Я зрозумів одне -якшо ти не хочеш битися, Бог тебе обереже від бійок!

Але не в усіх випадках...

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: Субота, 31.01.2009, 08:31 | Повідомлення # 15
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 413
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Андрійко:))
Але не в усіх випадках...

Можливо і так, бо і від нас також багато залежить з нашою свобідною волею і вільним вибором. Тож якшо ми будемо старатися уникати бійок, то Бог вбереже нас від цього smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Форум » Інше » Про все на світі » Бійки...
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі