Online games   [ Play Free Online Games, sports games, massive multiplayer games, action games, puzzle games, flash games and more. ]
Названі батьки! - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Інше » Про все на світі » Названі батьки!
Названі батьки!
Дельфініус Дата: Четвер, 18.12.2008, 22:57 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
У світі багато дітей-сиріт. І тому є досить поширене таке поняття, як усиновлення. Це батьки з якихось міркувань беруть дитину до себе і опікуються нею, стають, так би мовити її названими батьками. І це не тільки ті люди, які не можуть мати дітей. smile
А як Ви відноситеся до всиновлення? І чи хотіли б крім своїх рідних дітей, опікуватися ще й "чужою" дитиною?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Владик Дата: П'ятниця, 19.12.2008, 00:21 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
І чи хотіли б крім своїх рідних дітей, опікуватися ще й "чужою" дитиною?

Ой,то як кажуть питання н засипку...
Я не бачу нічого поганого в тому,що коли пара не може мати дітей,а від якоїсь дитини відмовились її власні батьки і віддали її у притулок,то чому б і ні.
Але може бути і інша ситуація:уявіть собі що беруть на усиновлення дуже маленьку дитинку і потім батькам треба буде сказати цій дитині,що вона не їхня...Уявіть шоковий стан,коли дитина виросте і про таке дізнається...
Але якщо чесно я не розумію Анджеліну Джолі,яка вже усиновила 3-ох дітей,хоча може мати і власних.Та і вроді в неї скоро буде дитина,тоді як вона пояснить свому рідному сину,що то не її чи його брат або сестра?...Напевно їй просто шкода всіх тих африканських дітей...але ж вона не може їх усіх усиновити... wacko

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
DNatiM Дата: П'ятниця, 19.12.2008, 18:15 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Я можу сказати напевне , що це дуже велика і добра справа подарувати батьківську любов тій дитині яка її обділена smile
Незнаю як у мене все буде , але я б дуже хотіла подарувати таке щастя хоч одній дитинці , хоч одну дитинку врятувати від так званої "самотності" .
А ось що до Андженіни Джолі можу сказати одне не багато людей беруть на себе обовязок виховати не зовсім здорових дітей і я вважаю , що вона буду мати велику заслугу у Бога за такий свій вчинок . Багатьом , а впершу чергу багатим людям які мають можливіть повинні в неї цього повчитись .

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Андрійко:) Дата: Субота, 20.12.2008, 12:01 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я теж підтримую усеновлення дітей.Адже вони також хочуть мати свою родину,святкувати зі своєю сім'єю різні свята,дні народження,хочуть опіки та сімейного тепла,хочуть мати батьків.А ті батьки,які усиновлюють дітей є дуже відповідальними.От наприклад як Анджеліна Джолі та Бред Піт smile В них купа усиновлених дітей різної національності.

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Sjava Дата: Субота, 20.12.2008, 23:33 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Я вважаю, що батьками називаються не ті, які народили дитину , а ті які виховали її та ще й на християнських засадах

Як думаєш, так і живеш
 
Vova Дата: П'ятниця, 30.01.2009, 11:20 | Повідомлення # 6
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
А як Ви відноситеся до всиновлення? І чи хотіли б крім своїх рідних дітей, опікуватися ще й "чужою" дитиною?

Звичайно, що до всиновлення дітей відношусь позитивно, бо це шанс для тих дітей отримати сімейний затишок, тепло, ласку. І паралельно є в світі багато сімей, які б хотіли мати дітей, але з певних причин не можуть. Тому всиновлення - це дуже хороший варіант, який і дітям і сім'ям без дітей йде на користь.
Відносно другого питання, то навряд чи я зміг би крім своїх дітей, виховувати ще й інших. Все-таки своя дитина рідніша, і мимоволі якось би получалось, що я її більше буду любити ніж чужу. А така різниця може бути великою травмою для всиновленої дитини. Тому маючи власних дітей я б не зміг виховувати ще й чужих. Принаймні на даний час.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Nafanja Дата: Субота, 31.01.2009, 17:36 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Quote (Sjava)
Я вважаю, що батьками називаються не ті, які народили дитину , а ті які виховали її

Класно сказано. На 100% підтримую. Це ж так файно дивитись на маленьку дитинку і бачити її посмішку, ті маленькі рученята, а очка....такі чисті і світлі... Однозначно я ЗА всиновлення В)


Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
kristik Дата: Вівторок, 19.05.2009, 17:48 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
I ya za vsunovlennia rykamu i nogamu bb2 To vzagali moia mria des na starosti rokiv rozbagatitu i pobydyvatu dutiachui bydunok, ale takui shob maksumalino byv sxojum na veluky sim'y. Meni zavjdu podobalos poniattia " veluka sim'a/roduna". Oto bu bylo prukolino - veluka preveluka roduna, a ya dlia vsix mama abo babcia. king

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза


Повідомлення відредагував kristik - Вівторок, 19.05.2009, 17:49
 
Anarchy Дата: Неділя, 26.06.2011, 20:31 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Я теж за всиновлення,хочу свого 1-2 максимум,і ще як мінімум 2 всиновити(вдочерити)для мене не буде когось ріднішого а когось ні,діти не можуть бути чужими чи непотрібними,нажаль в нас в країні дуже важко всиновити дитину.
Але все має бути в міру я категорично проти дуже великих сімей це коли дітей більше 10,дитину не тільки вдівати і годувати потрібно перш за все з нею треба гуляти,розмовляти,кожному приділяти увагу,допомогти знайти себе, і т.д.А коли дітей дуже багато+ще робота домашні клопоти часу на дітей майже не залишається тим паче на таку кількість,а це погано впливає на дітей.

Не засмічуй свій розум!!!
 
Форум » Інше » Про все на світі » Названі батьки!
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі