Free web-hosting with CMS   [ create your web-site within 10 minutes... ]
Мовна війна))) - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Інше » Про все на світі » Мовна війна)))
Мовна війна)))
Дельфініус Дата: Субота, 06.12.2008, 18:46 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
В Україні є досить жорсткі стосунки стосовно мови, особливо між представниками Сходу і Заходу України. На Заході більшість розмовляє українською, на Сході і решті України, більшість російською. Часом можуть відбуватися навіть якісь прояви агресії до того, хто розмовляє іншою(російською чи українською) мовою. А як Ви відноситеся до мовної проблеми в Україні, і чи проблема є взагалі?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Неділя, 07.12.2008, 16:40 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я вважаю так,якщо ти живеш на Україні-говори українською!А не всякі там другі державні мови і тому подібне dry .Просто багато хто звик до того,що російська мова є ніби рідна нашій країні.Ні!Це іноземна мова,така ж як і англійська,німецька,китайська.Говориш по-українські,живеш на Україні,вважаєш себе українцем-то яка твоя рідна мова?Та звичайно що українська. Говориш по-російськи і є громадянином України-москалик ти! angry2 Не українець! nono Ох,шось я розізлився,вибачте я щось дуже емоційно на цю тему відреагував cry (і для чого Дельфініус ту тему придумував?Та ні я жартую biggrin )Хоч я сам і недосконало розмовляю укаїнською,але я хоча б стараюсь :sleep:"Якщо загине мова-то народ загине" казав хтось мудрий smile

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Повідомлення відредагував Андрійко:) - Неділя, 07.12.2008, 16:42
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 09.12.2008, 00:43 | Повідомлення # 3
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
В мене позиція подібна до Андрійка. І я проти другої державної мови-російської. Шо правда то правда, в нас на Україні розмовляють різними мовами, і я не маю ніц проти них, але державною має бути одна-українська, і я думаю кожен, хто вважає себе українцем, повинен нею розмовляти, або принаймні вміти нею розмовляти smile . Враховуючи, шо телебачення в нас досить таки українізоване(хоча не настільки як хотілося б), то мову повинні знати всі. Але на жаль це так не є. Чомусь ми, "західняки", розуміємо російську, і можемо нею розмовляти, а багато є таких, які української навіть не розуміють. Живуть в Україні і не знають державної мови. Абсурд! Справді цікаво, чи є, наприклад, в Китаї, китаєць, що не розуміє китайської? Думаю, що немає! А в нас що твориться? Не маю нічо проти російської, але дуже не люблю затятих москалів, які не хочуть розуміти українську. Ось таке smile !

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Владик Дата: Середа, 17.12.2008, 15:15 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я нічого проти немаю отих клятих моск...е...людей,яких говорять по-російськи biggrin Жартую!
Ну,але коли мені хтось скаже:"Я за то,шоб зробити другою державною мовою російську" О-о-о...!
То хай до мене краще такого не говорять,бо як почну писати шо я про них думаю,то мене зцього форуму викинуть без попередження lol

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
Андрійко:) Дата: Середа, 24.12.2008, 15:51 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А от ше згадав історію,як я був в Харкові,то там взагалі майже ніхто по українськи не розмовляє.Ми ше з хлопцями в магазині шось купляли,ну і шось собі там між собою говорили.А біля нас якісь місцеві хлопці стояли.І коли ми так трохі відійшли,то один з нас почув їхню розмову.Один до одного каже:
-Гм...?Какта странна разгаварівают? А інший каже:
-Да,навєрнає палякі. biggrin
То взагалі абсурд жити на Україні і не те щоб говорити,але й нерозуміти української мови dry

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Sjava Дата: Середа, 24.12.2008, 20:30 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Я як і Дельфініус нічого не маю проти такої національності як росіяни, але тільки на території Росії. Чомусь негри вміють говорити і розуміють нашу мову. Та не тільки вміють говорити, а ще й співають (гурт "Чорнобривці"). А от москаль дивиться на тебе і каже: "Я тебя не понимаю" wacko

Як думаєш, так і живеш
 
Андрійко:) Дата: Понеділок, 29.12.2008, 14:00 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (Sjava)
Та не тільки вміють говорити, а ще й співають (гурт "Чорнобривці").

Вони мабуть більші укаїнці ніж багато тих які є громадянами України smile А мене ше нервує,як українські естрадні "співаки" з української мови переходять на російську і співають нею.Для чого це робити?Напевно шоб подобатись москалям також dry

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 30.12.2008, 11:54 | Повідомлення # 8
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Андрійко:))
Для чого це робити?Напевно шоб подобатись москалям також

То чомусь думається, шо співати по-російськи престижніше, і більше шансів більше "накосити" smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Vova Дата: П'ятниця, 30.01.2009, 11:24 | Повідомлення # 9
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Нічого не маю проти людей, які розмовляють російською, адже серед них є теж добрі і погані, як і серед україномовних. Але тих, які виступають за те, щоб зробити російську другою державною, або тільки російську державною в нашій країні - я б просто ізолював від суспільства не важливо яким способом.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Stiopik Дата: Субота, 31.01.2009, 00:08 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Проти російської мови нічого не маю проти, але в Україні хотілося б чути рідну україньку. Наша мова ітак вже постраждала від російської, і я інколи сам вживаю російську мову, а сам того незамічаю. Чомусь українці в Росії не говрять по українському...... cry а хотілося щоб росіяни вивчили нарешті українсьу мову і почали поважати її.
 
soldy Дата: Субота, 31.01.2009, 00:11 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
А я маю проти російськомовних українців - дві руки і дві ноги, тверде чоло, ну т.д., от би заїхав їм!!!! В нас повно, навіть в транспорті москальні у нашому коханому Львові! Я ніколи нікому не звертаю увагу на їхню мову, адже говорять вони між собою, але закликаю всіх, якшо до вас будуть звертатися москальською мовою, перепитайте їх звідки вони, якшо не з Росії, а з України, то нехай попросять по-українськи! Треба вчити їх, а то розпустимо тут москалоту!!!
 
sasha Дата: Вівторок, 02.06.2009, 12:00 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
вживаю російську мову, а сам того незамічаю.A j spravdi ne pomi4ajew,bo "zami4ajy"-rysuzm.
по українському...-ne pravul'no "po"-v danomy vupadky rysuzm,ce tako* do yvagu "soldy"(pr: "po-rysski"). Pravul'no "ykrains'kojy".-Do re4i "soldy"-z italijskoi-"growi"
чути рідну україньку. Наша мова ітак вже постраждала від російської-i 4utajy4u tvoje povidomlennja,ba4y naskil'ku tja*ko!
будуть звертатися москальською мовою-we ne 4yv takoi.Je-rosijs'ka,je syr*uk-nazuvaj re4i svoimu imenamu.
от би заїхав їм!!!!
Треба вчити їх,
A cikavo,tu,jak xrustujanun(xo4a je symnivu,bo Xrustos v4uv l'ybutu blu*n'ogo)-4ogo 'ix nav4uv bu cumu dijamu? i bydyj z vamu Ykra'iny!

Ti voglio bene,sai! Ma tanto-tanto bene,sai!"
 
soldy Дата: Вівторок, 02.06.2009, 12:55 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Дякую за виправлення, от правда розмовляти по-українськи - це не русизм, є така пісенька : "по-українськи запіваймо", доречі навіть в творах письменників українських можна зустріти таку фразу, знаємо відому фразу народну :"по-українському звичаю" , хоч якийсь мудрий філолог скаже, має правильно бути :"за українським звичаєм", не сперечатимусь із цим, але русизмом такі фрази я б не вважав, оскільки - це народна творчість - українська!!! Якшо російською правильно "по-русски" то це не означає вже, що це русизм...
А москальська мова, так це російська, я маю право писати, що вона москальська, бо добре знаємо, що Грушевський писав історію України, де є вказано і описано також перебування інших націй і народів на наших теренах, серед яких були "москалі", зауважте не "росіяни", отже мова у них москальська, а мій дідо взагалі доводив, що російська - це крадена мова : крадена з української, зі старослов'янської, з англійської (Апрель -April), також з інших мов...
А ви бачу навіть уявлення не маєте про віру Христову...Невже Христос вчив, упокорятися перед москалями, чи юдеям упокорятися перед самарянами??? Зауважте, я писав не про те, щоб бити москалів, чи завдавати їм якоїсь шкоди, а про те, щоб навчити їх поважати мову держави у якій вони живуть - українську мову, також я писав, що спочатку треба людину перепитати, чи вона не з Росії, якшо вона росіянка/росіянин, то можна відповісти російськю, якщо українець - нехай говорить українською!!!!!! А якщо тебе б'ють в праву щоку, то підстав йому ліву, це шо Христос вчив сліпої покори??? так може він ще вчив покори гріхові? а мовчати на гріх (на те, що на твою мову плюють говорячи російською) - це гріх! НІ!!!! Христос вчив бути витривалим у вірі і сильним в дусі, адже підстав ліву, коли в праву б'ють означало, що коли б'ють справедливо, по-правді, то впокорися і підстав ліву щоку, бо ти це заслужив, визнай, що заслуговуєш покари...або ж коли ти на високій посаді і не справляшся з обов'язками, то вибачся перед людьми і йди у відставку, це для прикладу було...
А про те, що мій нік з італійської перекладається як "гроші", то я цього не знав, я англійську вчив, там гроші -"money"!!!
 
kristik Дата: Вівторок, 02.06.2009, 20:56 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Ia vvajay, sho nema problemu yak takoi. To symno sho v kraini de oficiina mova odna rozmovliayti inshoy, ale to yak zavjdu problematuka poganoi vladu ( nedostatnisti zakoniv...) nij prostux lydei. Ya na danui chas projuvay v Ispanii i dlia togo shob mene rozymilu may govorutu po ispansku, ale nixto meni ne zaboroniae spilkyvatusi na ridnii movi. Tobto ya dymay, sho treba y vsix ystanovax, na tlebachenni, na radio i t.d. zakriputu syto YKRAINSIKY MOVY rtfm . A vje v sim'ï, mij dryziamu, v osobustomy jutti, nexai kojen spilkyetisia yak xoche yes

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
sasha Дата: Вівторок, 02.06.2009, 22:50 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
soldy-"я писав не про те, щоб бити москалів",ni zvu4ajno! Luwe:
soldy-"от би заїхав їм!!!"ce tobto z metojy nav4utu? I daleko b zai'xav?
soldy-"А ви бачу навіть уявлення не маєте про віру Христову...Невже Христос вчив, упокорятися перед москалями",Stosovno viru pospere4avsja b,ta ne xo4y vstypatu v polemiky z ypered*enojy l'ydunojy,jaka keryjet'sja emocijamu.Wkoda 4asy! Xrusta zneva*alu tako* i za jogo terutorial'ne poxod*ennja:"Wo dobrogo mo*e bytu z Nazarety?" Jydeji vva*alu galelujan "nu*4umu" za sebe,tako* i za vidminnist' movu: "Vin tako* z galulei,bo i mova jogo vudaje."-pro ap.Petra!
Ta poza tum,znajy odne:Xrustova vira bazyjet'sja na l'ybovi,i nixto jak vin v4uv l'ybutu i vorogiv nawux. "Jakbu ja navit' tak,jak angel govoruv,ta vse * bez L'ybovi,ja byv bu ni4um!"(Ap.PAvlo) Perd tum,jak kogos' v4utu,navit' dobrogo-zaputaj sebe 4u robuw ce z l'ybovi. kristik-"Ia vvajay, sho nema problemu yak takoi. To symno sho v kraini de oficiina mova odna rozmovliayti inshoy, ale to yak zavjdu problematuka poganoi vladu ( nedostatnisti zakoniv...) nij prostux lydei". -pogod*yjys' z kristik,putannja ykrains'koi movu-putannja 4asy,"movnoi' vijnu",jak takoi nema,jii rozdyvajyt' polituku,jaki spekyl'yjyt' na l'yds'kux emocijx,pereslidyjy4u svoi interesu.

Ti voglio bene,sai! Ma tanto-tanto bene,sai!"

Повідомлення відредагував sasha - Вівторок, 02.06.2009, 22:54
 
Форум » Інше » Про все на світі » Мовна війна)))
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі