Build your own empire   [ A new age of prosperity is beginning with workers, soldiers and scientists. Do you want to take charge of it? ]
День Валентина! - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3 1 2 3 »
Форум » Інше » Про все на світі » День Валентина! (Кохаймося, бо ми того варті))))
День Валентина!
Дельфініус Дата: Вівторок, 10.02.2009, 08:39 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Наближається такий собі "неписаний" празник-день святого Валентина або як інакше його називають День всіх закоханих. Це свято прийшло до нас недавно, але нібито вже помаленьку прижилося, бо ми, українці любимо святкувати будь-що tongue . Як Ви ставитеся до цього свята, чи потрібне воно в українському календарі, чи варто його святкувати? І розкажіть, можливо якісь історії, пов'язані з днем Валентина. smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
DNatiM Дата: Вівторок, 10.02.2009, 10:46 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
День Валентина одне з найгірших свят на мою думку . І воно абсолютно не потрібне , бо коли ти кохось любиш то свою любов повинний показувати кожний день а не в один день на рік . Така моя думка =)

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Endry Дата: Вівторок, 10.02.2009, 15:35 | Повідомлення # 3
Група: Радники
Повідомлень: 92
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
Як Ви ставитеся до цього свята

Позитивно, Класне свято! happy
Quote (DNatiM)
День Валентина одне з найгірших свят на мою думку . І воно абсолютно не потрібне , бо коли ти кохось любиш то свою любов повинний показувати кожний день а не в один день на рік . Така моя думка =)

А я думаю трошка інакше smile От наприклад День студента, всі його святкують, всі студенти, хоть вони є студентами не тіки раз на рік, а постійно. Але це є їх "професійне" свято. cool Так само і День Св. Валентина, згідний з думкою DNatiM, що свою любов потрібно показувати кожен день, але приємно раз в рік "офіційно" зробити коханій людині щось приємне))) wink

Пости, бо згрішив, і пости, щоб не згрішити.
 
Андрійко:) Дата: П'ятниця, 13.02.2009, 15:59 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А я от це свято якось не святкую smile Бо то якесь дурне з тими вітаннями і валентинками)))Ніби від того є якась користь dry

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
DNatiM Дата: П'ятниця, 13.02.2009, 19:52 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Андрійко:) +++
споріднена душа
а свою любов і радість коханим дарувати постійно потрібно
краще придумали би день мандаринки чи шоколода , щоб всі люди могли скористатися з того свята tongue

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
BANDERA Дата: Субота, 14.02.2009, 11:29 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
2 - DNatiM
день мандаринки то день мандаринки smile значить буде день мандаринки !
 
Андрійко:) Дата: Неділя, 15.02.2009, 21:06 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А ше я не люблю того свята бо більшість молодих людей напиваються і роблять різні безсоромні речі sad І це вони називають любов'ю

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
soldy Дата: Понеділок, 16.02.2009, 12:10 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Та люди і без того напиваються і роблять різні безсоромні речі, свято таке нічого злого в собі не несе, якшо не враховувати, що це не українське свято, не нашої культури складова, але особисто мені воно подобається, ми колись в школі ставили на день Валентина на сцені в актовому залі якісь сценки пісні, організовувала наша вчителька англійської, раз я помирився з однокласнице, ми не зустрічалися, просто я чіпався все до неї, а вона говоририла все шо хтіла і не хтіла мені, і ше билася biggrin , а на Валентина написали валентинки один одному і так вибачилися smile А цього року я взагалі на лижах катався, ну суперове для мене свято smile
 
Наталька Дата: Вівторок, 24.02.2009, 20:27 | Повідомлення # 9
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (Андрійко:))
Бо то якесь дурне з тими вітаннями і валентинками)))Ніби від того є якась користь

Ну тоді виходить, що нам взагалі майже ніяких свят не треба святкувати, бо то якесь дурне і від того нема користі. Яка наприклад користь від того ж таки дня студентів чи дня народження? Тут не користь головне а просто святковий настрій, радість і посмішки smile
Quote (DNatiM)
День Валентина одне з найгірших свят на мою думку . І воно абсолютно не потрібне , бо коли ти кохось любиш то свою любов повинний показувати кожний день а не в один день на рік

А як щодо Дня Матері? Це також погане свято??? Виходить що так, бо матусь ми також маємо любити і показувати це кожного дня! Але ж ми це свято святкуємо і дуже любимо, хіба ні? Як ви цю ситуацію аргументуєте?
Я не можу сказати, що особливо святкую, ну але це зовсім не ГАЛІМЕ СВЯТО!!! Я думаю, що воно має право на існування, як і багато інших свят!!!
 
musia_79 Дата: Вівторок, 24.02.2009, 23:04 | Повідомлення # 10
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Quote (Наталька)
А як щодо Дня Матері? Це також погане свято??? Виходить що так, бо матусь ми також маємо любити і показувати це кожного дня! Але ж ми це свято святкуємо і дуже любимо, хіба ні? Як ви цю ситуацію аргументуєте? Я не можу сказати, що особливо святкую, ну але це зовсім не ГАЛІМЕ СВЯТО!!! Я думаю, що воно має право на існування, як і багато інших свят!!!

Я повністю підтримую! Якщо у свята гарна ідея, то чому б не перейняти його і не святкувати? Адже воно несе в собі тільки позитивні емоції. От щодо Halloween, яке теж не так давно прийшло до нас, то я категорично проти, бо це свято нечистих сил. А день Валентина - це просто ще один привід зробити щось приємне коханій людині smile


Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Vova Дата: Середа, 25.02.2009, 08:50 | Повідомлення # 11
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Теж не надто позитивно ставлюсь до цього свята, бо в такому форматі, як воно виглядає в нас воно просто жахливе. А після того як я дізнався історію цього "свята" взагалі відпало будь-яке бажання хоч якось його святкувати. До речі, хто ще не знає історію цього "свята" - вона є в нас на сайті, за цим посиланням.

Quote (Наталька)
Ну тоді виходить, що нам взагалі майже ніяких свят не треба святкувати, бо то якесь дурне і від того нема користі. Яка наприклад користь від того ж таки дня студентів чи дня народження? Тут не користь головне а просто святковий настрій, радість і посмішки

Ага, бачив я дуже багато "посмішок і радості" в цей день, особливо в хлопців, які всі як один бігають табуном в пошуках якоїсь м'якої іграшки, або з однією трояндою в руках (бо в цей день купити більше квітів - це мало не пів зарплати витратити). І не дай Боже щоб хтось хлопців з певних причин (не важливо яких, може навіть і дуже поважних) не подарував нічого на це "свято", тоді образи буде на все життя.

Quote (musia_79)
А день Валентина - це просто ще один привід зробити щось приємне коханій людині

Угу, значить для того щоб зробити приємне коханій людині треба завжди знаходити якийсь привід, бо без приводу це не буде приємно. Шось тут не те...

І на закінчення, я просто наведу один абзац з статті про походження цього свята:
"Разом зі святом, здеформованим та перекрученим, нам пропагується така ж зде­формована любов, звернена тільки на себе, на задоволення своїх пристрастей, а інша особа є для цього просто засобом. В цей день відкрито і широко пропагується порушення шостої Божої Заповіді. То як це торжество може бути сумісним з тими людьми, що називають себе християнами?"


Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
DNatiM Дата: Середа, 25.02.2009, 10:05 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Я підтримую Vova у всьому вище сказаному . І взагалі
Quote (Vova)
І не дай Боже щоб хтось хлопців з певних причин (не важливо яких, може навіть і дуже поважних) не подарував нічого на це "свято", тоді образи буде на все життя.
ось ці слова сказані прямо в точку і іменно з таких вчинків починається гнів , образа одним словом наша власна гордість бере верх і в таких випатках ми опиняємось у владі злого духа ...

Quote (Наталька)
А як щодо Дня Матері? Це також погане свято??? Виходить що так, бо матусь ми також маємо любити і показувати це кожного дня! Але ж ми це свято святкуємо і дуже любимо, хіба ні? Як ви цю ситуацію аргументуєте? Я не можу сказати, що особливо святкую, ну але це зовсім не ГАЛІМЕ СВЯТО!!! Я думаю, що воно має право на існування, як і багато інших свят!!!

Мамусям нашим ми будемо винні ціле своє життя і саме в цей день як ніколи інше ми можемо їм за все подякувати cry

А ось , що до дня Валентина то ми одного року з однією людиною святкуєм і кажемо як її любим , а наступного року з іншою . А тепер питання невже це справжня ЛЮБОВ одна на все житття ? І чому ми розкидуємося такими словами якщо далеко цього не відчуваємо (в плані кохання яке можем відчувати до однієї людини) ???


Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Flower Дата: Середа, 25.02.2009, 10:19 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Я вважаю шо це свято потрібне щоб показати своїй дргій половинці як ти її любиш! Ну звичайно є такі придурки які напиваються влаштовуть бійки бо це ж свято! Вовачка постараюсь відповісти на твоє питання! В кожної людини є призачена доля так як написав її Бог і кожної різна один святкує день Валентина кожного року з іншою людиною але питання в тому чи ти посправжньому її любиш! Можна гуляти і бути з тою людиною але мати почуття зовсім інші! Мені здається в це сявто кожен має задуматисього кого він нсправді любить і сказати в цей день про свої почуття! wink

Люби ближнього свого як самого себе!
 
Дельфініус Дата: Середа, 25.02.2009, 10:26 | Повідомлення # 14
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я тут повністю погоджуюся з думками Наталька, і musia_79 smile
Quote (Vova)
Ага, бачив я дуже багато "посмішок і радості" в цей день, особливо в хлопців, які всі як один бігають табуном в пошуках якоїсь м'якої іграшки, або з однією трояндою в руках (бо в цей день купити більше квітів - це мало не пів зарплати витратити). І не дай Боже щоб хтось хлопців з певних причин (не важливо яких, може навіть і дуже поважних) не подарував нічого на це "свято", тоді образи буде на все життя.

Шось ти Вова якось дуже песимістично настроєний smile . Ну так, шось в твоїх словах звісно є, і так як писав Андрійко:),
Quote (Андрійко:))
А ше я не люблю того свята бо більшість молодих людей напиваються і роблять різні безсоромні речі І це вони називають любов'ю

Але треба бачити добре в всьому, так як і зло можна бачити багато де.

Quote (Vova)
Угу, значить для того щоб зробити приємне коханій людині треба завжди знаходити якийсь привід, бо без приводу це не буде приємно. Шось тут не те...

Та ясно, шо не треба ніякого приводу, я з тобою тут згодний smile . Але приємно, шо є таке свято, так само як і Наталька виразилася і про день Матері, день студента і т. д.

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Середа, 25.02.2009, 15:57 | Повідомлення # 15
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Одним словом про це можна довго сперечатись і дискутувати,бо в кожного є на це своя об'єктивна думка.То ж краще нехай кожен святкує це свято по-своєму smile

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Форум » Інше » Про все на світі » День Валентина! (Кохаймося, бо ми того варті))))
Сторінка 1 з 3 1 2 3 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі