Build your own empire   [ A new age of prosperity is beginning with workers, soldiers and scientists. Do you want to take charge of it? ]
Торгівля тілом... - Церква і суспільство - Духовність - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3 1 2 3 »
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Торгівля тілом...
Торгівля тілом...
Дельфініус Дата: Вівторок, 09.12.2008, 13:11 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Інакше це називають проституцією! І ця найдревніша "професія" є поширена в кожній країнію. Не згадаю точно де, але проституція є легалізованою, що дуже вражає, наскільки люди, що її легалізували, є далекими від Бога. А яке Ваше ставлення до проституції? І який стан її в Україні на Вашу думку?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 09.12.2008, 16:45 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я звичайно негативно ставлюся до цього.Тіло-це ж Храм Божий.Як так можна!Просто бути об'єктом використання.А про легалізацію то мені здається що у Чехії.Але це взагалі дикість.Легалізовувати гріх!На жаль їхня влада цього мабуть не розуміє,адже це можливо приносить якийсь прибуток країні sad

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: Вівторок, 09.12.2008, 17:53 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Звичайно ставлюся однозначно негативно. Але мене найбільше мучить думка про те, що може спонукати дівчину віддати на знущання своє тіло? Тобто наскільки її стан тяжкий чи це вже щось із психікою?! Але коли про це думаю, аж мороз по шкірі пробігає...
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 09.12.2008, 22:25 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (Наталька)
Але мене найбільше мучить думка про те, що може спонукати дівчину віддати на знущання своє тіло?

Мабуть у більшості випадках гроші sad

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: Середа, 10.12.2008, 13:45 | Повідомлення # 5
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Андрійко:))
Мабуть у більшості випадках гроші

Думаю, справді, так воно і є в більшості випадків. Але достатньо і таких дівчат, яких просто силою заставляють таке робити sad

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Середа, 10.12.2008, 18:29 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Просто чим більше у світі зла тим менше людей це дивує,тим швидше люди звикають. sad

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Владик Дата: Четвер, 11.12.2008, 20:46 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
Не згадаю точно де

То в Голандії,але там не тільки проституція легалізована...
Я думаю,що просто люди не до кінця усвідомлюють шо роблять,а то і взагалі не знають,але звісно-шкода тих людей sad

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
musia_79 Дата: П'ятниця, 12.12.2008, 00:40 | Повідомлення # 8
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Я не думаю, що багато хто йде на це тому, що це йому подобається чи отримує від цього задоволення. Просто, коли у людини скрутна ситуація і стоїть вибір між якоюсь важкою виснажливою роботою і проституцією, то багато хто обирає друге. Свідомо обирає гріх, щоб уникнути важкої праці, а потім просто звикає до нього.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
kristik Дата: Вівторок, 16.06.2009, 20:42 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Згiдна з musia_79, але не до кiнця:не завжди тiльки страх перед важкою роботою спонукае жiнку до "торгу" собою. Уявiть собi жiнку з 3 дiтьми i без чоловiка ( тут виникае питаня: де ж той чоловiк дiвся???),але все ж дiти е, ïсти хочуть, а мама не мае нi роботи, нi освiти, нi впевненостi. О тут i виникае ця зловicна думка!!!! А в загальному погоджуюся зi всiма, панування розпущеностi, вседозволеностi i вiдсутнiсть моралi sad

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
benedikta Дата: Середа, 17.06.2009, 20:20 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 384
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Чоловіки, які користуються тілом жінки, для задоволення своїх потреб і фантазій, її не поважають, зневажають, і вважають помийною ямою, у яку виливають помиї. Вони використовують таку жінку, як річ, а потім з неї насміхаються, і хваляться перед іншими, як їм було з нею добре, підставляють під своїх колег, а потім викидають геть, як непотріб. Є актуальний науково-документальний фільм з цього приводу "Невинна любов", у якому описується, яка велика ймовірність зараження різними хворобами після того, скільки жінка контактів мала з чоловіками. Адже різні венеричні хвороби -це є кара за гріхи блуду, розпусти, перелюбу. Особа, яка таке чинить - перетворює тіло, що є храмом Духа Святого, на помешкання злих духів.
Царства Небесного така не зазнає, якщо не покине дорогу розпусти.
Засуджувати їх не можна, вони вже самі себе засудили.


І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Anarchy Дата: Середа, 18.05.2011, 19:37 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
1.не забувай що венеричні хвороби передаються не тільки статевим шляхом,а й під час переливання крові,операціях,донорстві,або від матері до дитини.
2.є різні психологічні та фізіологічні захворювання які мимовільно заставляють жінки змінювати безліч ст.партнерів.
3.моя думка що тіло людини,належить лише їй і нікому більше вона може робити з ним що захоче і це її право.Хоче покриває пірсінгом,хоче шрамуванням,хоче тату,а хоче продає,це її право.

.Але це взагалі дикість.Легалізовувати гріх!На жаль їхня влада цього мабуть не розуміє,адже це можливо приносить якийсь прибуток країні

4.Просто влада надає свободу вибору,жінка сама вирішує як їй вчинити,влада просто цього не заборооняє.


Все єдине ціле.
 
benedikta Дата: Четвер, 26.05.2011, 21:32 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 384
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Anarchy,

Живу вже не я, але живе у мені Христос. (Гал.2, 20)

Отже наше тіло є помешканням: Божим або злих духів.
Тіло - це Храм Святого Духа. Якщо людина вибирає гріх, служіння собі, своєму тілу - а не Богу, то вона сама себе віддає владі диявола. Пригадуємо зі Святого Письма, коли Ісус був вигнав 7 злих духів із Магдалини. Отде через гріх в людину вселяються злі духи, які її мучать.
Коли Господь Ісус Христос зцілював від недуг людей, він казав їм: Прощаються гріхи Твої, іди в мирі і більше не гріши, щоб не стало гірше Тобі.
Чимало людей є зараз, часто й не свідомо, під згубним впливом нечистого..
Людина є вільна тоді, коли вільна від будь-яких залежностей і негативних впливів. Господь дав свобідну волю і право вибору людині. Вона може обирати між добром і злом. Але це не означає, що вибираючи зло людина залишиться без відповідальності і кари.
Коли жінка чи чоловік змінюють партнерів - це гріх блудодійства, перелюбу, розпусти - такі Царства Божого не успадкують. Але якщо вони навернуться на дорогу покаяння і примирення з Богом, відкинувши гріх, то вони зможуть заслужити вічне життя в Небі. Написано в Біблії, якщо чоловік розлучається жінкою, він не повинен шукати іншої, а жити сам, або примиритись з нею. Треба жити таким життям, щоб часто задавати собі питання: Якщо сьогодні я стану перед Божим судом, що чекатиме мене?

http://www.youtube.com/watch?v=clRoNRvsjoI
6000 ПУНКТОВ ДЛЯ НЕБА
У цьому відео Ви зможете побачити сенс життя.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Anarchy Дата: П'ятниця, 27.05.2011, 18:06 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
1.От в вас вєчно так чуть шо не по вашому так все значить злі духи,і під владою диявола,чомусь тільки замовчано аморальність отців християнської церкви,помилки які робила церква впродовж усієї історії.Скільки зла вони зробили і по сей день роблять прикриваючись благими намірами і волею бога.
2.Людина є вільна коли,вільна від будь-яких впливів,а не тільки від негативних,чи пак залежностей.
3.Для мене Біблія-це звичайна книжка написана людиною,нічим не інакша від інших.Ну хіба шо старіша.
4.Може тобі і треба,а я живу :Життя коротке і коли воно закінчується, то закінчується назавжди, тож проживай його гідно, прислухайся до свого серця.
5.це відео це лише звичайне відео нічого більше ідеї однієї людини.а не якась істина

Все єдине ціле.
 
benedikta Дата: Субота, 28.05.2011, 23:19 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 384
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Кожен повинен відповідати за свої вчинки, а не за вчинки ближніх, або священиків. Біблія - це слово Боже, яке боїться диявол, бо саме Святе Письмо - є зброєю проти диявола, а також псальми Давида, особливо 50 псалом покаяння. Євангеліїї у Святому Письмі написані євангелистами, на яких у день П'ятидесятниці зійшов Святий Дух, вони писали під дією Святого Духа. Життя коротке, але після смерті пізно каятись, після смерті для грішників - не має спокою і відпочинку, для них після смерті починаються муки і нещастя. Тому краще і легше тому, хто життя провадить благочестиво дотримуючись наук Ісуса Христа і порад Святих Божих угодників, пустельників і т.д. До речі, великі закамянілі грішники навертались до Бога і ставали святими.
Хто шукає, прагне і хоче пізнавати як досконало можна служити Господу Богу і ближньому, той шукає можливість через читання релігійної і духовної літератури, перегляд фільмів, прослуховування наук, перебування на реколекціях - саме через ці засоби людина може віднайти можливість віднайти союз з Богом. Господь не бажає бачити людину пригніченою чи прибитою горем, але Він бажає її потішити, дати надію і віру. Саме диявол штовхає людину на гріх, злочин, а після нього вселяє в людину відчай, розпуку, безнадію, безвихідь, забирає в неї душевний мир і спокій. Але причиною більшості гріхів є гординя, гордість. Коли людина вважає себе важнішою, перевершенішою за інших - то дуже легко вона впадає в важкий гріх. І після цього - людина розуміє, яка вона нікчемна сама перед собою. Коли ми підносимо себе вище за іншим, тоді ми легко падаємо у прогрішення. Ні з ким себе не потрібно порівнювати. Нікого не потрібно осуджувати. Достатньо самому провадити досконале і святе життя - щоб інші бачачи наші подвиги - забажали наслідувати нас.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Anarchy Дата: Неділя, 29.05.2011, 18:45 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
кожний живе як хоче це його право,я не вірю ні в бога ні в диявола,я задоволена своїм життям,і я нікому нічого не винна,чому я маю ставати на коліна перед тим кого для мене не існує?

якщо жінка займається проституцією добровільно це її вибір і ми не маємо права її засуджувати,чи зневажати,це її життя не наше.

Все єдине ціле.
 
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Торгівля тілом...
Сторінка 1 з 3 1 2 3 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі