Be the best warrior   [ Blood and battle! In a world in which the best warriors step out of the catacombs and out into the sun to decide their destiny. ]
Ваші таланти - Ігри на форумі - Життя форуму - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3 1 2 3 »
Форум » Життя форуму » Ігри на форумі » Ваші таланти
Ваші таланти
Андрійко:) Дата: П'ятниця, 05.12.2008, 00:09 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
У цій темі потрібно написати таланти,здібності,вміння(на вашу думку) попереднього дописувача,або ж когось на ваш вибір. smile Дуже не критикуйте,якщо ця тема не буде мати успіху cry

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: П'ятниця, 05.12.2008, 11:02 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Класний пацанюра! Файно малює, прикольно вдягається, і дуже любить Бога smile !

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: Субота, 06.12.2008, 15:30 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Дельфініус - працьовитість і організованість, скормність, життєрадісність. Може, це не стільки таланти, скільки риси характеру, які є наявними. Бо таланти людини мені важко виявити, їх дуже багато є...

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Наталька Дата: Понеділок, 08.12.2008, 12:22 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Ну дійсно, талантів у тих всіх людей, що писали вище, - багато, і певно не всі мені відомі. Ну але напишу про те що знаю. Значить я маю написати за правилами гри про musіu 79, так? Муся.... Знаю її неймовірний організаторський талант і талант так би мовити лідера - бо з неї завжди була файна голова Марійської Спільноти. Знаю її талант до музики і ще здається, ти трохи малюєш, правда? Танці також відносяться до її талантів, знаю, що вона досить довго ходила на арабські танці. Ще один її талант - журналістський (якщо можна так сказати), бо пише вона чудові речі. Ще що?... Ну, найголовніший її теперішній талант - вона чудова мама wink Думаю, що в Мусі є ще купа талантів, про які я просто не знаю. А що стосується рис характеру, то тут всі позитивні прерахувати важко, тому навіть не берусь . Просто скажу, що Муся - це чудова людина і я її дуже люблю (як і всіх, хто писав ще вище) friends

Повідомлення відредагував Наталька - Понеділок, 08.12.2008, 12:22
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 09.12.2008, 11:48 | Повідомлення # 5
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Оооо, Наталька!!! Гм, шож про тебе написати tongue ? Серйозна, відповідальна, творча людина. Файно співає, багато і цікаво пише на парафіяльному сайті, любить бавитися мафію.... І ціла купа всього файного smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Владик Дата: Вівторок, 09.12.2008, 12:07 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Бодя-сильний прікаліст!!!Його "плоскі" жарти деколи просто валять мене з ніг! :lol:.Пригадую як він недавно Орисю налякав:я шось розказував страшне,а Бодя просто ззаду на неї крикнув!!! biggrin Казав шо не втримався tongue Просто і плоско,зате-смішно!

Quote (Дельфініус)
Оооо, Наталька!!! Гм, шож про тебе написати ? Серйозна, відповідальна, творча людина. Файно співає, багато і цікаво пише на парафіяльному сайті, любить бавитися мафію.... І ціла купа всього файного

Цілком погоджуюсь із Бодьою!А ще додам від себе:Найбільше мені сподобалась фраза,яку сказав Вова,шо вона всім "палить"правду в очі!Це дуже гарна риса! smile

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 09.12.2008, 12:17 | Повідомлення # 7
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
О, а про таку людину, як Владик, то взагалі окрема розмова! Талановитий режисер, і видумщик всяких пріколів. Тобі б йти вчитися кудась в тому напрямі.

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Наталька Дата: Вівторок, 09.12.2008, 18:27 | Повідомлення # 8
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
Талановитий режисер, і видумщик всяких пріколів. Тобі б йти вчитися кудась в тому напрямі.

Цілком підтримую!!! Ти в нас самий модний масовик затєйщік biggrin Стільки нових і прикольних ідей, як в тебе, точно ні в кого з нас навіть і близько нема. Ну а ще твій талант - то супер футболіст і модний "гравака" на гітарі. Завжди веселий і життєрадісний. Тішуся, що маю такого дружбана wink
 
Sj@f@ Дата: Середа, 10.12.2008, 23:10 | Повідомлення # 9
Група: Радники
Повідомлень: 34
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Так от Наталя.....Людина,яка дуже обдарована талантами...Дуже гарно співає,чудовий режисер і складач,чи то пак,скльопувач сценаріїв вертепу=)))))))))Вміє привертати увагу,говорить,те,що думає(дуже мало таких людей,так шо-тримайся),прекрасний організатор і просто best of the best of the best............=)))))))) biggrin wink

Тільки даючи,можна одержати=)))))
 
Дельфініус Дата: Четвер, 11.12.2008, 09:30 | Повідомлення # 10
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Софійка-скромна, трохи тихенька, файна симпатична дівчинка, вміє плести всякі браслетики прикольні, і чотки smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Vova Дата: Четвер, 11.12.2008, 10:00 | Повідомлення # 11
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Такс, Дельфініус - то такий актор, шо словами не передати. Для нього зіграти якусь роль - це шо раз плюнути. Приколи Дельфініуса - це взагалі окрема тема (чомусь дуже часто від цих приколів страждає Nafanja). І взагалі він - дуже творча, розумна, по життєвому проста цікава людина, і ще він дуже файний колєґа friends З такими людьми завжди весело і цікаво спілкуватись і перебувати в їхньому оточенні wink

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Дельфініус Дата: Четвер, 11.12.2008, 14:14 | Повідомлення # 12
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
О, Вова, то багатогранна особистість. Дуже "шарюча" людина в комп'ютерах, веселий і цікавий співрозмовник, завжди допоможе, коли треба. Генератор багатьох класних і ідей(як от цей сайт, наприклад). Сихівчанин!!! Майстерний футболіст, волейболіст, настільнотенісист! Глибоко віруюча людина, яка любить Бога і свою церкву! Ну і звичайно, чудовий друг і товариш! friends

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Наталька Дата: Четвер, 11.12.2008, 14:20 | Повідомлення # 13
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
А ше Вова - то та людина, яка завжди підтримає, порадить і розвеселить (або поплаче трошки з тобою і стає легше) smile Він завжди підтримує всі нові ідеї, починання - не словом, а ділом. І він просто суперський друзяка!!! ПЕРЕВІРЕНО ЧАСОМ І ВІДСТАННЮ!!! wink
 
Vova Дата: Четвер, 11.12.2008, 15:52 | Повідомлення # 14
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Шановні форумчани, прошу слідкувати за правилами гри: пишемо тільки про таланти попереднього дописувача!

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Владик Дата: Четвер, 11.12.2008, 20:38 | Повідомлення # 15
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Вова-то дуже глибока і емоційна людина.Я вже то тобі казав,тезка,але напишу ще раз!
Як Вова зіграв Петра у сценці,а сльози то були справжні... cry Я ніколи не наважувався сказати комусь "люблю",а Вова не перестає це всім говорити:чи друг ти чи подружка. tongue
А ше точно хороший чоловік і тато!Так тримати!!! wink

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
Форум » Життя форуму » Ігри на форумі » Ваші таланти
Сторінка 1 з 3 1 2 3 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі