Free web-hosting with CMS   [ create your web-site within 10 minutes... ]
Гроші-гроші-гроші... :) - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Інше » Про все на світі » Гроші-гроші-гроші... :)
Гроші-гроші-гроші... :)
Дельфініус Дата: Субота, 22.11.2008, 12:33 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
smile Всі добре знають, шо таке гроші, і знають, шо не в грошах щастя(а в їх кількості biggrin ). Люди по різному ставляться до цих "папірчиків", одні з ними дуже легко розлучаються, а інші жаліють їх, кожна витрачена копійка дається їм з такою мукою smile А як ви ставитеся до "бабла", тобто грошей smile ? Чим вони є для Вас?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 02.12.2008, 16:51 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я ставлюсь до грошей нормально.Мені здається,що чим більше в людини грошей тим більше їй хочеться їх накопичувати.Гроші міняють людину у більшості випадках на гіршу сторону.

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: Вівторок, 02.12.2008, 17:13 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Ех, ті гроші! Ніколи їх не буває достатньо. Я, чесно кажучи, живу майже на саму стипендію. У батьків стараюсь брати якомога менше. Але нічо, якось виживаю biggrin Коли ти не думаєш цілими днями і ночами про ті гроші, то все якось само стає як має бути, тобто тобі нічого і не бракує. Звичайно, інколи хочеться мати трохи більше, шоб купити собі шось файненьке, але до маніакального бажання грошей в мене наприклад не доходить.

Quote (Андрійко:))
Гроші міняють людину у більшості випадках на гіршу сторону.

Цілком з тобою погоджуюсь. Не завжди, але в більшості випадків, нажаль sad

Повідомлення відредагував Наталька - Вівторок, 02.12.2008, 17:14
 
Дельфініус Дата: Середа, 03.12.2008, 15:29 | Повідомлення # 4
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я до грошей ставлюся досить нейтрально, але признаюся не завжди, іноді буває і шкода на шось їх дати, а іноді розстаюся з ними дуже легко smile Головне не прив'язуватися сильно до них, бо можна стати їхнім рабом, а це вже зле wacko

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Vova Дата: Субота, 13.12.2008, 16:55 | Повідомлення # 5
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Для мене гроші - це просто засіб, за допомогою якого можна придбати ту чи іншу річ. І все. На щось більше в нашому житті ці папірці не заслуговують.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Владик Дата: Середа, 17.12.2008, 15:08 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Наталька)
Ех, ті гроші! Ніколи їх не буває достатньо.

Точно!Є умене один кулєга,скажу заробляє він добре футболом.Але він дійсно сказав мені правдиву річ.Каже,Вова,появилося більше грошей-з'явилися і більші витрати.Коли я не міг раніше собі ту чи іншу річ позволити,то тепер моє фінансове становище мені це позволяє.
Тобто більше грошей-більша можливість шось купити.І скільки би в тебе не було грошей,ти всерівно будеш підстрою ватись під якусь конкретну цінову планку своєї кишені tongue Але я наплів biggrin
Але скажу чесно,шо добре коли отих "папірців"є досить і троха зле,коли їх бракує smile

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
DNatiM Дата: Субота, 27.02.2010, 16:05 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Бюджетний прадокс - це коли зі збільшенням бюджету споживача призводить до зменшення функцї корисності.
Тобто чим більше грошей ми маємо, тим збільшуются наші потреби і ми менше себе здовільняємо тому, що більше всього починаємо хотіти sad це я знаю не тільки по парах з математичних методів в економіці, але і зі свого життя.

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!

Повідомлення відредагував DNatiM - Субота, 27.02.2010, 16:05
 
soldy Дата: Понеділок, 08.03.2010, 22:38 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Я позитивно ставлюся. Єдино шо мені 500-гривнева купюра і деякі долярові купюри не подобаються, бо на них масонські значки. А так зазвичай малють там Файних українців (на гривнях), а шо на 500-ці масонський значок і Грушевський, то і н е дивно, він ж масоном був)))
Короче гроші тре тратити якшо вони є, а не накопичувати їх!!!
Інше, не менш важливе питання на шо їх тратити?!)))
Це вже думайте самі))
І не забувайте, шо щастя не тільки в кількості грошей, а ше й в валюті ( дивіться на курси валют) )))
 
Dmytro Дата: Неділя, 04.04.2010, 20:07 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Ми бо не принесли на світ нічого, та й винести нічого не можемо. А маючи поживу та одежу, цим будемо вдоволені. А ті, що хочуть багатіти, впадають у спокусу та в тенета, і в безліч бажань безглуздих та шкідливих, що штовхають людей у прірву та погибіль. Бо корінь усього лиха - грошолюбство, до якого деякі вдавшися, від віри відбились і прошили себе численними болями. Ти ж, чоловіче Божий, утікай від цього. Шукай праведности, побожности, віри, любови, терпеливості, лагідності. Змагайся добрим змагом віри, старайся осягнути життя вічне, до якого ти покликаний і за яке був склав гарне визнання віри перед багатьма свідками (І Тимотея 6:7-12).

Бо Божа благодать з'явилася спасенна всім людям і навчає нас, щоб ми, зрікшися нечестя і грішних бажань цього світу, жили тверезо, праведно і благочестиво в нинішньому віці. (Тит 2:11-12)
 
benedikta Дата: Четвер, 05.05.2011, 20:37 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 310
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Євангелія від Св.Ап.Луки 16:9

16. Несправедливий управитель 1-8; про неможливість служити двом панам 9-18; багач та Лазар 19-31
1. І сказав (Ісус) до учнів: “Був один чоловік багатий і мав він управителя, якого обвинувачували, що марнує його добра.
2. Покликав він його та й каже: Що я про тебе чую? Дай звіт про твоє управління, бо ти не можеш більше рядити.
3. І почав управитель міркувати: Що мені робити, бож пан мій в мене відбирає управління? Копати землю? Сил не маю. Просити? Соромлюся.
4. Знаю, що зроблю щоб, коли буду скинутий з управління, прийняли мене до себе.
5. Покликав він одного по однім довжників свого пана й до першого промовив: Скільки ти винен панові моєму?
6. Сто мір оливи, -відповів той. А він сказав до нього: Візьми твою розписку та сядь і напиши швидко п'ятдесят.
7. Потім до другого промовив: А ти скільки то винен? - Сто корців пшениці, відповів той. - Візьми твою розписку, напиши вісімдесят.
8. І похвалив пан нечесного управителя за те, що той вчинив мудро, бо діти цього світу мудріші, в їхньому роді, від дітей світла.
9. І я кажу вам: Придбайте собі друзів мамоною неправою, щоб коли її не стане, вас прийняли в намети вічні.
10. Хто вірний у найменшім, той і в великому вірний; а хто нечесний у найменшім, той і в великому нечесний.
11. Коли ви, отже, з неправними грішми не були вірні, то хто довірить вам добро правдиве?
12. І коли ви в чужім добрі не були вірні, хто вам дасть ваше?
13. Жадний слуга не може двом панам служити, бо він або одного зненавидить, а другого полюбить, або буде триматися одного, а другим понехтує. Не можете служити Богові й мамоні.”
14. Чули все це фарисеї, які любили гроші, і насміхалися з нього.
15. А він до них промовив: “Ви видаєте себе за праведних перед людьми, але Бог знає серця ваші; бо що в людей високе - осоружне Богові.
16. Закон і пророки були до Йоана; відтоді благовіститься Царство Боже, і кожен з трудом увіходить до нього.
17. Легше минутися небу й землі, ніж одній рисці пропасти з закону.
18. Кожний, хто відпускає свою жінку й одружується з іншою, чинить перелюб; і той, хто одружується з розведеною з чоловіком, чинить перелюб.
19. Був один чоловік багатий, що одягавсь у кармазин та вісон та бенкетував щодня розкішне.
20. Убогий же якийсь, на ім'я Лазар, лежав у нього при воротях, увесь струпами вкритий;
21. він бажав насититися тим, що падало в багатого зо столу; ба навіть пси приходили й лизали рани його.
22. Та сталося, що помер убогий, і ангели занесли його на лоно Авраама. Помер також багатий, і його поховали.
23. В аді, терплячи тяжкі муки, зняв він очі й побачив здалека Авраама та Лазаря на його лоні,
24. і він закричав уголос: Отче Аврааме, змилуйся надо мною і пошли Лазаря, нехай умочить у воду кінець пальця свого й прохолодить язик мій, бо я мучуся в полум'ї цім.
25. Авраам же промовив: Згадай, мій сину, що ти одержав твої блага за життя свого, так само, як і Лазар свої лиха. Отже, тепер він тішиться тут, а ти мучишся.
26. А крім того всього між нами й вами вирита велика пропасть, тож ті, що хотіли б перейти звідси до вас, не можуть; ані звідти до нас не переходять.
27. Отче, сказав багатий, благаю ж тебе, пошли його в дім батька мого;
28. я маю п'ять братів, нехай він їм скаже, щоб і вони також не прийшли в це місце муки.
29. Авраам мовив: Мають Мойсея і пророків; нехай їх слухають.
30. Той відповів: Ні, отче Аврааме, але коли до них прийде хто з мертвих, вони покаються.
31. А той відозвавсь до нього: Як вони не слухають Мойсея і пророків, то навіть коли хто воскресне з мертвих, не повірять.”

Неправою мамоною є гроші. Саме через гроші ми можемо здобути друзів у вічних наметах.
А саме, якнайбільше і найчастіше жертвуючи вчинки милосердя, даючи на Служби Божі записки з пожертвами (грошима, парастас) за померлих наших родичів, близьких, знайомих, а також за тих, про яких немає кому молитись - ми в такий спосіб здобуваємо собі друзів у Небі. Якщо з Чистилища виходять до Неба душі до звільнення з мук Чистилища яких ми причинилися своїми частими жертвуваннями за них Служб Божих, то ці душі будуть молитися за нас, і в час нашого відходу у вічність вони у Господа будуть для нас випрошувати милосердя і допомоги.

Такий коментар і тлумачення я чула з уст жінки, яка була на проповіді цієї Євангелії.
Цитата з Св.Письма: "І я кажу вам: Придбайте собі друзів мамоною неправою, щоб коли її не стане, вас прийняли в намети вічні".
Визначення цієї цитати дали розуміння про те, скільки користі і добра з грошей ми можемо здобути для наших рідних, знайомих, які відійшли у вічність, а в такий спосіб і для своєї душі.


І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)


Повідомлення відредагував benedikta - П'ятниця, 06.05.2011, 00:06
 
benedikta Дата: Четвер, 05.05.2011, 20:57 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 310
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Ми можемо багато молитись за померлих, але з могутньою силою Служби Божої за померлих не зрівняється навіть, якби цілий світ молився без Служби Божої. Саме в Службі Божій є найбільша сила, бо Сам Ісус Христос на Святій Літургії обмиває Своєю Святою Кров'ю душі померлих (імена яких ми подаємо з записками), полегшуючи їх страждання. Дуже приємними для Господа є наш вияв милосердя і любові щодо наших померлих ближніх.

http://www.youtube.com/watch?v=3cRNfJMaKoU&feature=related
Память смертная 4 из 9 Тривалість фільму з 9:36

http://www.youtube.com/watch?v=QhUxWmkCUU4
2/3. Жизнь и смерть. Поминайте усопших


І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
benedikta Дата: Четвер, 05.05.2011, 22:10 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 310
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Ми маємо виявляти мудрість стосовно грошей. Маємо пам'ятати про належну пожертву Богу десятини з усіх наших доходів і прибутків.

Першим прикладом пожертви була жертва Авеля. Авель пожертвував Господу найкраще, а Каїн найгірше (На Тобі Боже, що мені не гоже).
Біблія - Старий Заповіт - Книга Буття 4:4-7

4. Та й Авель приніс жертву - з первістків свого дрібного скоту, і то з найгладкіших. І споглянув Господь на Авеля і на його жертву,
5. на Каїна ж і на його жертву не споглянув. Розсердився Каїн вельми і похмурнів.
6. І сказав Господь до Каїна: "Чого ти розсердився? Чому похмурнів?
7. Коли чиниш добре, будь погідний, а коли ні - гріх на порозі чигає: він і так оволодів тобою, але мусиш над ним панувати."

Також у Біблії написано про десятину. Книга Пророка Малахія 3:9-12
3. День Господній 1-5; десятина на храм 6-12; праведники за дня Господнього радітимуть 13-24

1. «Оце я посилаю гінця мого, й він приготує дорогу передо мною, і Господь, що ви його шукаєте, прийде негайно у храм свій. Ангел союзу, що ви його бажаєте, - ось він іде, - говорить Господь сил.
2. Хто витримає день його приходу? І хто встоїться, коли він з'явиться? Таж він, немов вогонь ливарний, неначе луг шаповалів.
3. Засяде, як той, що топить і прочищує срібло. Очистить синів Леві і переллє їх, як золото й срібло, і вони будуть тими, що приносять Господеві жертву справедливо.
4. І тоді Господеві буде любий принос Юди та Єрусалиму, як за днів давніх, за років колишніх.
5. Я прийду до вас близько, щоб суд судити, і буду скорим свідком: проти чарівників, перелюбників, кривоприсяжників та проти тих, що утискають наймита з його заробітком, удову та сироту, і що приходня позбавляють права і мене не бояться, - говорить Господь сил.
6. Тому, що я, Господь, не міняюсь, - ви, сини Якова, не вигублені.
7. З часу батьків ваших ви від моїх заповідей відступили і їх не пильнували. Поверніться ж до мене, і я до вас повернуся, - говорить Господь сил. А ви питаєте: Як нам повернутись?
8. Хіба годиться людині обкрадати Бога? Ви ж мене обкрадаєте й питаєте: В чім ми тебе обікрали? - Десятинами й приносами!
9. Ви тяжко прокляті, а все ж таки ви, увесь народ, мене обкрадаєте.
10. Приносьте всі десятини до комори, щоб була пожива в моїм домі, і таким робом випробуйте мене, - говорить Господь сил, - чи не відчиню вам загат небесних і не виллю на вас благословення понад міру?

11. Для вас я погрожу сарані-ненажері, щоб не пустошила у вас земного плоду, та й щоб виноград не став у вас безплідним у полі, - говорить Господь сил.
12. Усі народи щасливими вас будуть називати, бо будете країною втіхи, - говорить Господь сил.

Крім десятини прибутків, ми повинні Господу присвячувати день сьомий, неділя.
Із 10 Заповідей Божих. 4 Заповідь - Пам’ятай день Господній — щоб святкувати Його. Шість днів працюй і роби в них всі діла Твої, а день сьомий — Господу Богу Твоєму.
Не пише відпочивай чи розважайся, а пише присвятити цей день для Господа - день сьомий.

Ми повинні віддавати Господу Його дари з радістю і самопожертвою. Гроші – це засіб допомоги іншим людям, але робити це слід з належною розважливістю. Погано – розтрачувати гроші на непотрібні речі.


І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)


Повідомлення відредагував benedikta - П'ятниця, 06.05.2011, 00:04
 
benedikta Дата: Вівторок, 07.06.2011, 19:25 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 310
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Цікаву статтю стосовно грошей прочитала на сайті:

http://magazine.lds.lviv.ua/articles/1_08/page1.html

Що керує світом?

Грошей не потрібно боятися, бо це не зло, а навпаки – у вмілих руках гроші є добром – знаряддям, яке будує прекрасні речі і людські цінності: милостиню, пожертву тощо. Ці речі за гроші не купиш і силою не здобудеш, але без них неможливе існування цього світу.
Милостиню і добрі вчинки ми повинні робити без розголосу, а саме: Христос же сказав: «Ти ж, коли даєш милостиню, нехай твоя ліва рука не знає, що робить твоя права, щоб твоя милостиня була таємна, не труби перед собою, як роблять лицеміри по синагогах та вулицях щоб їх хвалили люди.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
VladLena Дата: Вівторок, 14.06.2011, 00:52 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Як на мене, гроші це річ для виживання !!! Я не перечу щодо їхньої потрібності, бо не відмовилась би від великої кількості грошей =))) Але, на приклад, дай дурному гроші, то він на дурниці розтратить те шо людина може заробляти цілий рік !!!! Особисто я, якшо чесно, неможу тримати велику кількість грошей довго, бо як заходжу в магазин, не можу втриматись від спокуси потратити їх =((( Но що поробити, переконана, шо я не одна така =)))

Моя дорога - Христос
 
Anarchy Дата: Субота, 25.06.2011, 12:58 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
незнаю може я й не права,але мені здається було б прикольніше якби ми повернулися до обміну,і суттєво зменшили взагалі к-сь грошей.

Не засмічуй свій розум!!!
 
Форум » Інше » Про все на світі » Гроші-гроші-гроші... :)
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі