Online games   [ Play Free Online Games, sports games, massive multiplayer games, action games, puzzle games, flash games and more. ]
Інопланетяни:) - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Інше » Про все на світі » Інопланетяни:)
Інопланетяни:)
Андрійко:) Дата: Субота, 21.02.2009, 22:02 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А ви вірите у НЛО і у прибульців чи ні?

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
falcon Дата: Неділя, 22.02.2009, 16:27 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Наперед,я стараюсь вірити в Бога,а до НЛО відношусь якось пасивно,звісно людей тягне до всього невідомого і мене в тому числі,але не вірю доки на власні очі не побачу.

Живи так, ніби маєш померти завтра,вчися так, ніби маєш жити вічно.
 
DNatiM Дата: Понеділок, 23.02.2009, 09:41 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Quote (Андрійко:))
А ви вірите у НЛО і у прибульців чи ні?

Це питання мене особливо ніколи не цікавило . Одного разу я говорила зі своїм знайомим і ми з ним дойшли до такої спільної думки , що все в цьому світі можливо . І взагалі я не вірю , а впевнена , що вони є . Я вважаю , що крім сонячної системи є ще якісь , а там напевне живуть якісь істоти , бо без них систем і не потрібно було . В одне в , що я не вірю і не хочу ніколи вірити , що вони якимось чином можуть нам шкодити smile

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Наталька Дата: Вівторок, 24.02.2009, 20:07 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
А я не знаю, може шось десь і є... Але більше схиляюся до думки, що ні... Певно все-таки не вірю unsure
 
soldy Дата: Вівторок, 24.02.2009, 20:52 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Вселенна безмежна, гіпотетично звичайно, але думаю ця гіпотеза правильна, проте не вірю що у нашій системі Сонячній є інопланетяни, це нереально, про це говорять науковці. На рахунок інших систем - сказати що стовідсотково не вірю не можу, але таки не вірю, навіть в існуваня якихось мізерних істот типу наших бактерій, опираючись на Святе Письмо: Ісус не говорив про те що створені були інші істоти десь у Вселенній, він говорив, що він "син чоловічий"спасіння людства дорого коштувало, він говорив, що "син чоловічий прийде судити народи", отже інших творінь типу як людина, чи ангел -точно немає, а про таких як бактерії - може і можливо їх пристосувати до книги Одкровення (наприклад сарану, чи шось того типу), але Старий Завіт говорить про тих істот, що "населяли Землю", говориться взагальному і окремо про сушу, води і т.д.
Чи творив Бог когось після падіння людини? ми не можемо знати, але можна припускати, що ні, адже після падіння ангелів було створено світ з людиною, в яку Бог вдихнув душу, ангели були духами наділеними розумом, вони впали аж до аду без можливості покаятися, чому? Може їх гріх був гріхом проти Духа Святого- безнадія на Боже милосердя, який не прощається! Може вони були так тяжко покарані, навідміну від людини, через те що їх ніхто не спокушав, а людину спокусив змій - сатана - падший ангел! Можливу людину Бог не покарав одразу до адських мук через те, що вдихнув у неї душу, тобто, посуті, наділив людину частичкою Себе - Своїм образом і подобою, Собою, а ангелів просто створив як духів, можливо не своїм подихом, а Словом, як і усі інші прості творіння, хоч і наділив їх розумом...
Оце розписався biggrin короче не вірю в НЛО!
 
Дельфініус Дата: Середа, 25.02.2009, 10:41 | Повідомлення # 6
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (DNatiM)
І взагалі я не вірю , а впевнена , що вони є . Я вважаю , що крім сонячної системи є ще якісь , а там напевне живуть якісь істоти , бо без них систем і не потрібно було .

Я погоджуюся. Звичайно, не виключено, шо ми не одні в в цілому всесвіті, просто ми цього не знаємо на 100%. Хоча мені здається в Біблії ніде не згадується про інопланетян.

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Flower Дата: Середа, 25.02.2009, 15:02 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Якшо чесно я взагалі в то невірю ! І недумаю шо існують якісь інопланетяни і погоджуюсь з Бодькою шо в Біблії про інопланетяни нічого несказано! Мені здається шо це все ті амереканці придумали і випустили якусь тарілку в небо і сказали шо це літаюча тарілка брєд..........

Люби ближнього свого як самого себе!
 
Андрійко:) Дата: Середа, 25.02.2009, 16:01 | Повідомлення # 8
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
То або правда,або найбільший розіграш))))))))

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
musia_79 Дата: Середа, 25.02.2009, 22:13 | Повідомлення # 9
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Думаю, що в нашій Сонячній системі їх нема (їм було б або захолодно, або задушно smile )
А в інших системах я не виключаю можливості їх існування. Але, навіть якщо вони є, то ніяким чином з нами не пов'язані, так як Бог нічого нам про це не каже. Можливо, Бог і створював інших істот, але просто не вважав за потрібне інформувати про це нас. Хто ми такі, щоб вмішуватися в Його справи?
Тому, думаю, не варто сушити собі голову здогадками про те існують інопланетяни, чи ні. Тим більше, Бог дав нам ціле Святе Письмо, щоб нам було над чим думати.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Владик Дата: П'ятниця, 06.03.2009, 14:52 | Повідомлення # 10
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Хм... ну думаю після смерті ми точно будемо знати чи є НЛО чи ні smile Але чи ці "зелені чоловічки" насправді є не можу сказати ні так ні ні! 50 на 50. Мені шось більше в привидів віриться чим в нло surprised !

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
benedikta Дата: Четвер, 26.05.2011, 20:38 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 310
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
На сайтах описана вся важлива інформація про НЛО.
НЛО - це біси.

http://www.bratstvo.info/bratstvo-text-577.html
http://www.zavet.ru/kozni1-11.htm
http://www.profi-rus.narod.ru/pravoslavie/text/foto/diavol.htm#11
ТАКИЕ ЛИ УЖ ОНИ НЕОПОЗНАННЫЕ-«ИНОПЛАНЕТЯНЕ» ИЗ НЛО?

"Хитрі та лукаві біси маскуються, приходячи до так званих контактерів під виглядом загадкових прибульців начебто з інших планет" - заявив ризький священик Свято-Троїцького собору Борис Бакуменко, який за благословення глави Руської Православної Церкви Латвії прийняв участь в уфологічному семінарі, проведеному Латвійським центром дослідження аномальних явищ.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Anarchy Дата: Субота, 28.05.2011, 18:23 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
не вірю ні в нло ні в фей,гоблінів,відьом,вампірів,ні в диявола,ні в бога.

Не засмічуй свій розум!!!
 
benedikta Дата: Субота, 28.05.2011, 23:22 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 310
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Хоч Ви не вірите в Бога, але він Вас створив, бо душа, яку Ви маєте - це є образ Божий. Господь любить Вас, бо Ви є Його дитиною, як і всі люди. Він бажає, щоб Ви були щасливі.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
VladLena Дата: Вівторок, 14.06.2011, 01:16 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Щодо інопланетянів, то знаємо з Біблії, що Господь створив рослинний, тваринний світ, а на завершення людину, про інопланетянів нічого сказаного не було. Але переконана в тому, що НЛО - це злі духи, які вилітають з пекла. А ті люди, котрі могли бачити інопланетянів і розмовляти з ними, то вони могли перебувати у стані психічного розладу, або були біснуваті, чи може п'яні, а п'яний і нечистих духів може побачити.

Моя дорога - Христос

Повідомлення відредагував VladLena - Вівторок, 14.06.2011, 16:03
 
Anarchy Дата: Середа, 15.06.2011, 14:31 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
просто для того щоб бути щасливою мені не потрібно вірити в когось чи щось,для мене його немає

Не засмічуй свій розум!!!
 
Форум » Інше » Про все на світі » Інопланетяни:)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі