Fight in the fantasy world   [ A shadow has been cast over the wonderful land: The influence of the Metin Stones has brought about fear, turmoil and war. ]
Мій кулінарний шедевр - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Інше » Про все на світі » Мій кулінарний шедевр
Мій кулінарний шедевр
Galj4uk Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 18:11 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
В цій темі я пропуную писати вам улюблені рецепти страв tongue , або які у вас найкраще полючаються smile .
Може комусь і пригодяться ваша страва smile

Любити - це брати участь усім своїм єством у радості чи горі ближнього. Той, хто любить, відкриває в собі безмежні можливості розради й співчуття. Ми ангели - тільки з одним крилом. Отже, ми можемо літати тільки тоді, коли когось обіймаємо...
 
Наталька Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 20:05 | Повідомлення # 2
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
О!!! Файна тема!!! Люблю щось новеньке смачненьке smile Чесно кажучи, сама дуже рідко готую (найчастіше салатики), але люблю таку-во річ: Значить беремо куряче філе, розрізаємо і відбиваємо трошки (як на відбивні); розкладаємо шар філе на попередньо змащену маслом (олією, маргарином) братванку (в мене так кажуть на ту штучку biggrin ). На шар філе накладаємо трохи майонезику, морквочку (попередньо потерту на тертці і підсмажену), тоді грибочки (порізані, я роблю з печеричками) і цю всю штучку так моцно зверху посипаємо сиром потертим!!! Запікаємо в духовці десь приблизно хвилин 30. О, така смакота виходить nyam А взагалі до цього можна додати все, що є під руками (помідорчики, перчик болгарський, маслини...)! Воно виходить таке ніби у формі піци. Я розрізаю на шматочки і подаю з картопелькою пюре!!!

Повідомлення відредагував Наталька - Субота, 24.01.2009, 15:28
 
DNatiM Дата: Неділя, 25.01.2009, 11:18 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
я вам розкажу про таку свого роду пляцок з овочами або як моя мамуся називає домашня піца smile
тісто : 1 яйце
200 гр сиру домашнього
1 ч л соди загашена оцтом або сметанкою
сіль до смаку
саме тісто так само місить ся як на вареники
начинка : все що маєте вдома smile для прикладу : помідори (свіжі або мариновані) , ковбаска (підсмажена на сковорідці) або ще щось м"ясне , перець , огірки , гриби , кукурудза , горошок ...
Головне посмаку підбирати начинку tongue
Замішене тісто розкачуємо і кладемо на змащену бритванку (маргарина , смалецьі зверху посипане мукою , щоб гарно відставало) , тісто розкладаємо так щоб були бортики . А помім на тісто ставимо нашу начинку шарами . Начинку заливаємо такою сумішю : пару яєць збиваємо виделкою додаємо трошки солі , перцю і ще трошки майонезу і знов все збиваємо ; після поливаємо повер нашого тіста і начинки . Потім зверху трем голанський сир і капаєм де не де кетчупом . Потім все це в розігріту духовку і доки тісто не спечеться , яйце стане тверде і сир розплавиться . Ось тоді витягаємо з духовки і гамаєм nyam
Смачного smile

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 27.01.2009, 00:44 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А я люблю(хоч сам рідко готую)омлет з цибулькою,помідорами,ковбасою,сиром та зеленню.Спочатку тре смажити цибулю,потім "тушкувати"помідори(здається то так називається)Потім ковбаса(порізана)Залити це все омлетом(перед тим яйця треба збовтати і змішати)і засипати зверху сиром(порізаним на терці)і зеленню.Закрити кришкою(доречі вся страва проходить на пательні і під доглядом професіоналів biggrin )І можна їсти)))

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
musia_79 Дата: Вівторок, 23.06.2009, 13:24 | Повідомлення # 5
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Люблю робити сирні кульки, вони особливо подобаються дітям. Можна робити як солодкі, так і солені. Робляться дуже легко і дуже швидко.
Треба взяти сир творог, додати до нього трошки сметани і добре вим'яти виделкою, а тоді додати:
якщо солений варіант - сіль, спеції, порізану зелень, можна сиру моркву, потерту на дрібній терці;
якщо солодкий варіант - цукор-пудру, ізюм, подріблені горішки, можна замість цукру якийсь ягідний джем або мід;
тоді все це добре вимішати, зробити невеличкі кульки і обволікти їх в подрібленому арахісі (солодкі можна в кокосовій стружці).
Ось так вони в мене виглядають (дитячий варіант):



Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...

Повідомлення відредагував musia_79 - Вівторок, 23.06.2009, 13:27
 
DNatiM Дата: Середа, 24.06.2009, 14:59 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Соляники
1 л муки
1 пач. маргарини
230-300 г тврдого сиру (я навіть інколи беру простий плавлений сир смак абсолютно одинаковий)
2 цілих яйця
1 склян. сметани
1 ч лож. соди погашена оцтом (або розмішана з тим стаканом сметани що вище smile )
1-3 ч лож. солі
кмен (за бажанням)
Твердий маргари потерти на грубій терці , сир на дрібній . Замісити тісто як на пироги . Щипати і робити кульки , класти на сильно розігріту електро-вафильницю по 4 шт .

Смачного tongue


Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
musia_79 Дата: Субота, 04.07.2009, 16:34 | Повідомлення # 7
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Сирково-ягідний десерт

Дуже любимо цю штучку, я недавно робила її через день протягом тижня. Ось так виглядає він у нас:

Попереджаю зразу, що робиться дуже легко і швидко!
В склянці води розчинити пачечку (10г) ванільного цукру, додати 4 ст.ложки желатину, поставити на газ, доки желатин не розтопиться. Тоді додаити 0,5кг сиру творогу і добре взбити все до однорідної маси (щоб не було видно крупинок сиру.)
Тоді в іншій посудині взбити 1,5 склянки сметани з 5-6 ст.ложками цукру-пудри, додати туди ягоди (суниці, чорниці, полуниці, малину, ожину, вишні, будь-які, які смакують, головне, щоб їх було багато) і вимішати все це з перетертим сиром. Викласти в форму і на 3-4години в холодильник. Готовий десерт полити ягідним соусом - будь-яке ягідне варення або джем розбавити коньяком або лікером до рідкої консистенції, дітям можна розбавити соком. А можна зробити соус із свіжих ягід, тільки з ним треба довше повозитися.

Всім, хто на це наважиться, СМАЧНОГО!!!


Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
kristik Дата: Неділя, 05.07.2009, 20:43 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
nyam nyam nyam musia_79, аж слинка тече, обовязково попробую приготувати ( готувати я люблю!!! )
А я вам напишу рецепт іспанського блюда. Дешево і сердито:
Tortilla de patata - картопляний торт
6 середніх картоплин,
1 цибулина,
6 яєць,
сіль, перець за смаком,
олія ( для обжарювання )

Пожарити цибулю ( нарізану кружальцями ) з картоплею. Як звичайну жарену картоплю smile Взбити яйця міксером ( можна добавити до яєць трохи молока, то за смаком, хто любить!!!) Остудити пожарену бульбу і змішатм з яйцями, вилити масу на пательню і жарити, коли яйця "зтягнуться" берете тавілку плоску, щоб по розміру відповідала розміру пательні кладете АКУРАТНО БО ПЕЧЕ зверху на пательню перевертаєте масу на тарілку потім так само акуратно зсовуєте знову на пательню, коли обжарилось з двох сторін перевертаєте на тарілку. Можна замість картоплі давати баклажан, молодий часник, твердий сир ( потертий на терці ). Можна їсти гарячим і холодним. Можна з майонезом, сметаною або будь-яким соусом!
Смачного!!!!
P.S. В кого виникнуть якісь сумніви що до приготування пишіть в приват, варто попробувати приготувати дуже смачно!!!!!


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Форум » Інше » Про все на світі » Мій кулінарний шедевр
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі