Fight and conquer online   [ Return to the age of knights and castles: Grab the sceptre and lead your small civilisation into the glory! ]
Аборт! Хто за, хто проти? - Церква і суспільство - Духовність - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Аборт! Хто за, хто проти?
Аборт! Хто за, хто проти?
Дельфініус Дата: Понеділок, 17.11.2008, 18:50 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я от так назвав тему, але надіюся, що всі дописувачі цього форуму є звичайно проти цієї страшної "процедури". Можливо хтось не знає що таке аборт, то трохи інформації можна почерпнути тут. Люди які допускаються до такого вчинку не розуміють що чинять, вони вбивають життя, думаючи, що це просто неживий "шматок тіла"! Це жахливі вчинки і це є раною на тілі церкви. Прошу тут ділитися думками стосовно цієї проблеми, і як її можна було б вирішити, щоб кількість абортів зменшувалася!

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: Вівторок, 18.11.2008, 00:25 | Повідомлення # 2
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Я, звичайно, проти. І свій сильний протест проти абортів виявляю в нашій парафіяльній газеті вже 5-ий номер підряд. Бо це дуже серйозне питання в наш час - питання "культури смерті", яку диявол широко пропагує в усьому світі і наша країна, на жаль, не є виключенням. Дуже сумно стає, коли уявиш собі, як страшно і у важких муках вмирають щодня мільйони ненароджених діток cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 18.11.2008, 23:51 | Повідомлення # 3
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (musia_79)
Дуже сумно стає, коли уявиш собі, як страшно і у важких муках вмирають щодня мільйони ненароджених діток

Це навіть не сумно, а дуже страшно sad ! Вбивства, які не караються, а навіть дозволені державою це просто жахливо! Наскільки вони є несвідомими...

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Vova Дата: Середа, 19.11.2008, 11:28 | Повідомлення # 4
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
Наскільки вони є несвідомими...

От власне, що в тому і є проблема, що часто люди просто не усвідомлюють що роблять. Проблему великої кількості абортів, на мою думку, можна вирішити тільки більшим одуховленням людей. І потрібно починати з шкіл. Перш за все потрібно в школах впроваджувати уроки Християнської моралі і вже там говорити про цю проблему. Також організовувати зустрічі з священиками. Говорити про правильне статеве виховання, про величезну цінність людського життя. Тоді можна досягти якогось результату. Така моя думка.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Андрійко:) Дата: Субота, 29.11.2008, 23:16 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Звичайшо,що я проти.Знаю випадок коли одна дівчина в 15 років зробила собі аборт,тобто вбивство.Але саме більше вражає те що її хлопець нормально це сприйняв і вони продовжували зустрічатись. sad І це мабуть не один випадок у цілому світі,а зокрема в нашій державі.Молодь не свідома того що робить.Ніхто мабуть і не замислюється,що він вбиває створіння Боже,живу людину.І все що залишається-це молитися за таких людей,за їх батьків(які часто проти того,щоб залишити дитині життя)і лікарів,для яких це просто робота dry

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: Субота, 29.11.2008, 23:23 | Повідомлення # 6
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Андрійко:))
Знаю випадок коли одна дівчина в 15 років зробила собі аборт,тобто вбивство

А результатом аборту в такому юному віці можливе і те, що вона в майбутньому може не могти мати дітей. sad

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Неділя, 30.11.2008, 17:53 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
А результатом аборту в такому юному віці можливе і те, що вона в майбутньому може не могти мати дітей.

Мабуть вона тоді над тим і не думала sad


In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: Понеділок, 08.12.2008, 11:29 | Повідомлення # 8
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Аборт - це страшне зло. Жахливий той злочин тим, що позбавляємо життя невинне створіння, яке саме не може захиститись. Ми мусимо боротись з цим всіма можливими засобами, всім, що від нас залежить. Давайте організуємо в нашій церкві якісь чування або просто вечір на тему абортів. Я вже дуже давно про це думаю, але ніяк не можу зібратися з думками і часом. Але це треба зробити. Хай це невеличка частка, але ми в силі це зробити і колись Бог нас про це спитає. Прошу допомоги і ідей від усіх!!! Думаю, ніхто не залишиться байдужим, давайте зробимо це разом! cry
Всі, хто мають бажання, ідеї, інформацію відносно проведення вечора, який запропонувала Наталька - пишіть в цю тему.
 
kristik Дата: П'ятниця, 15.05.2009, 16:26 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Не знайшла відповідної теми , шоб це написати, тому пишу тут : Я вже давно живу за кордоном ( в Іспанії ). Сьогодні прочитала статтю в одній місцевій газеті про те, що іспанська влада прийняла закон про дозвіл вільного аборту, тобто дозволено робити аборт іншими словами вбивати невинну, безпорадну, власну дитину. То є ЖАХ!!!!!!!!!! До чого той світ котиться??? Знаю гріх так думати і багато
хто мене осудить,але вибираючи між двох зол, то краще вибрати якийсь із засобів контрацепції ніж вбивати потім найдорожче, що є в тому злому світі - ДІТЕЙ!!!

Недавно пам'ятаю заходила в одну іспанську Церкву, щоб помолитись і там збирали підписи проти того зловісного закону, я ще лишила свій підпис, але видно того було замало, щоб протистояти тій диявольській силі, яка панує в сучасному світі!
Якби можна було щось зробити, щоб не страждали невинні. Може в когось буде якась пропозиція по цьому поводу? Я б була рада якби ви поділились своїми думками щодо вище написаного!

Якшо я не в тему наперед вибачте і перемістіть це повідомлення туди де йому місце. Просто тема болюча і думаю варта уваги!!!!


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
kristik Дата: Неділя, 28.06.2009, 14:09 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Недавно мені прийшла в голову одна ідея!!!! Я собі так подумала: А якщо би створити такий центр ( назви ще не придумала ), в якому б спеціалісти, психологи, духівники і просто люди, котрим не байдуже, займались з такими жінками, які знаходяться на грані такого страшного вчинку як аборт

Центр б займався насамперед наступним:

- Пояснити, навчити, переконати людину в нерозумності такого кроку.

- Підтримати духовно і психологічно тих жінок, які мають натиск і нерозуміння з боку майбутнього тата, батьків і т.д.

- Якщо ж попередні намагання безрезультатні, спонукати жінку все ж таки родити!!!!

Щодо останнього пункту, то потрібно створити паралельно до центру будинок маляти, в якому ті безсердечні могли б залишити своїх діточок, відмовившись від материнства і таким чином мільйони сімейних пар, які не можуть мати дітей могли б усиновити немовля!
Я впевнена, що багато з тих, що народять змилосердяться над тими ангеликами, що народили і проблема зникне сама собою!!!!
yahoo
Я свідома того, що ця ідея потребує багато коштів і зусиль, але найперше потрібні бажання, наполегливість і витривалість. А з Божою допомогою і Благословенням зможемо все!!!!
Дуже надіюсь, що мене зрозуміють і підтримають, а я в свою чергу підтримаю в цьому плані будь-яке починання!!!!

Нема безвихідних ситуацій є безвихідні люди!!!!


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
DNatiM Дата: Понеділок, 29.06.2009, 09:10 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Дуже підтримую kristik, але в мене простіша пропозиці : можна в церкві в один із днів зробити науки на тему абортів і все , що з ним повязано
Quote (kristik)
Щодо останнього пункту, то потрібно створити паралельно до центру будинок маляти, в якому ті безсердечні могли б залишити своїх діточок, відмовившись від материнства і таким чином мільйони сімейних пар, які не можуть мати дітей могли б усиновити немовля!
якщо я не помиляюсь є такі центри в нас (сусідка взяла на виховання з такого центру дівчинку) , ось тільки співпраці Церкви з ними незнаю чи є . Я недавно дивилась фільм польський про священника який працював з "проблемною" молоддю в польщі , а священник виявився хворим на СНіД , а його вихованці (хлопеці і дівчина) зачали дитину , але їхні батьки були дуже проти . Попри це все та дівчинка народила дитину , бо відчула (через священника) Божу любов .
А взагалі мені розказував мій знайомий , який у власному житті недавно пережив таку річ як аборт . Йому дівчина нічого не сказала , а після того як зробила аборт сказала йому про це , він казав , що таких страшних днів у нього ще ніколи не було . Я взагалі дивуюсь як вони ще після того зустрічались рік , а як розійшлись то він за пів року одружився , але він вже міг бути татом sad
Ось як нас ламають добре не обдумані речі і пропадає за , що боровся роками sad
Науки дуже потрібні і співпраця теж .

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
benedikta Дата: Середа, 01.07.2009, 00:52 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 384
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Аборт - це свідоме вбивство. Є науково-документальний фільм "Німий крик ненародженої дитини, ненароджені хочуть жити" (про аборт). Якби такий фільм показували починаючи з шкільного віку, а також особам, які мають намір робити аборт, то напевно кількість абортів значно зкорочувалась б.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
kristik Дата: Середа, 01.07.2009, 17:59 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
DNatiM, Церква вплине на тебе, на мене, на людей,якi до неï ходять як до Святинi!А мова йде про людей, якi поняття не мають, що таке Церква або iдуть до неï як на каторгу крiпаки колись йшли! Ти думаеш вони пiдуть до Церкви,щоб слухати якусь науку??? я маю на увазi щось нiби полiклiнiки, санаторiя,реабiлiтацiйнoго центру. Може то щось не реальне,але менi здалось,що якби щось таке iснувало,то вoнo б мало успiх. Якби то я мала багато грошей я б сама таке заснувала rolleyes

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
DNatiM Дата: Середа, 01.07.2009, 22:51 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
kristik, я маю на увазі не тільки науки при церкві , але співпрацю Церкви і тих поліклінік , і різних медичних центрів .

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
musia_79 Дата: Четвер, 02.07.2009, 00:47 | Повідомлення # 15
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
В нас є такі центри, тільки вони дуже слабо фінансуються, бо створюються якраз з ініціативи церкви і без підтримки держави. Тільки вони можуть прийняти дуже обмежену кількість жінок, і відповідно, що з цієї причини ніхто їх не рекламує. Там вагітна жінка може пожити навіть деякий час (якщо її близькі не приймають її рішення народити дитину) доки не владнає конфлікти.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Аборт! Хто за, хто проти?
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі