Чи варто молитися у транспорті? - Духовне життя - Духовність - Форум
[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Духовність » Духовне життя » Чи варто молитися у транспорті?
Чи варто молитися у транспорті?
Андрійко:) Дата: Понеділок, 22.12.2008, 12:30 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 454
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
От нераз зустрічаюсь з цим питанням.Просто їдучи в транспорті моя молитва не є дуже сильна,бо постійно щось відволікає,то радіо,яке включив водій,то розмови інших пасажирів і т.д. sad Чи варто тоді молитись їдучи в транспорті?Адже на все повинен бути окремо відведений час,так само як і на молитву.

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Андрійко:) Дата: Понеділок, 22.12.2008, 12:39 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 454
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Пам'ятаю коли я був на реколекціях один отець розповідав таку історію.Що одного отця якийсь чоловік запитав:"Чи можна молитися у транспорті їдучи на роботу?"А отець відповів:"А ви попробуйте одягати штани їдучи чи йдучи на роботу" smile

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Владик Дата: Понеділок, 22.12.2008, 15:18 | Повідомлення # 3
Група: Радники
Повідомлень: 164
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Андрійко:))
А ви попробуйте одягати штани їдучи чи йдучи на роботу"

А можна я з цим отцем і не погоджусь? smile
В мене тут повністю протилежна думка.Чим важче тобі молитися-тим сильнішою є твоя молитва.Але звісно,коли ти просто говориш слова молитви не стараючись навіть задуматися про зміст,то у такому випадку краще не молитися.Але коли не грає музика і коли ніхто не говорить,то чому б не помолитися?
Одного монаха спитали,як йому вдається молитися,коли він десь їде у транспорті?Він відповів,що дуже просто:він дивиться на людей,які говорять по телефоні і радіє,що ці люди всі живі-здорові,немає війни...Тобто він у всьому бачив саме найкраще.І мені казав брат Дмитро з Колодіївки,що коли ти промовиш дуже багато раз Богородице Діво,то ти вже будеш бачити Богородицю у кожному листочку wink Але звісно,якщо ти не задумаєшся над словами молитви,то краще поговорити з Богом своїми словами...

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...

Повідомлення відредагував Владик - Понеділок, 22.12.2008, 23:49
 
Андрійко:) Дата: Понеділок, 22.12.2008, 21:08 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 454
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (Владик)
А можна я з цим отцем і не погоджусь?

Ну то не я сказав.Але якщо є правдива,жива думка про Бога то ця молитва потрібна)))

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Повідомлення відредагував Андрійко:) - Понеділок, 22.12.2008, 21:09
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 23.12.2008, 11:40 | Повідомлення # 5
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 412
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Андрійко:))
Адже на все повинен бути окремо відведений час,так само як і на молитву.

Ну воно то так, але треба старатися молитися постійно, чи ти їдеш в транспорті, чи шось робиш... І не обов'язково прокручувати в думках завчені слова, а просто думати про Бога, наприклад, роздумувати над якимось уривком зі Св. Письма. Але це важко, постійно забуваєш, шо треба молитися, тож треба багато працювати над собою, шоб на думці завжди було добре, а добро-це Бог. Я от, наприклад, якшо не забуваю tongue , то стараюся молитися Ісусову молитву, якшо десь їду, чи йду smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 23.12.2008, 16:28 | Повідомлення # 6
Група: Радники
Повідомлень: 454
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
Я от, наприклад, якшо не забуваю , то стараюся молитися Ісусову молитву, якшо десь їду, чи йду

Я теж це практикую,але часто виходить просто якось "механічно" без глибокої думки sad

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 23.12.2008, 18:35 | Повідомлення # 7
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 412
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Андрійко:))
але часто виходить просто якось "механічно" без глибокої думки

Але добрим вже є то, шо ти згадав, шо треба молитися smile . І якшо ти вже почав молитися, то думаю диявол має набагато менший доступ до тебе, хоча треба постійно себе ловити на тому, шо молишся розсіяно

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Наталька Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 19:05 | Повідомлення # 8
Група: Радники
Повідомлень: 239
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (Владик)
Чим важче тобі молитися-тим сильнішою є твоя молитва.Але звісно,коли ти просто говориш слова молитви не стараючись навіть задуматися про зміст,то у такому випадку краще не молитися.

Quote (Дельфініус)
треба старатися молитися постійно, чи ти їдеш в транспорті, чи шось робиш... І не обов'язково прокручувати в думках завчені слова, а просто думати про Бога, наприклад, роздумувати над якимось уривком зі Св. Письма. Але це важко, постійно забуваєш, шо треба молитися, тож треба багато працювати над собою, шоб на думці завжди було добре, а добро-це Бог

Цілком підтримую. Треба вчитися молитися постійно, віддавати молитві якомога більше часу. І хай ніщо мене не відволікає, адже так я себе загартовую smile
 
DNatiM Дата: Середа, 24.06.2009, 14:31 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 253
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
А мені навпаки краще в дорозі молитись , я йду постійно думаю про Бога і тому досить час люблю сама іти кудись посправам smile
А ось вдома навпаки тільки в конкретно визначиний час для молитви я з Бог sad

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
маряшка Дата: Середа, 24.06.2009, 18:17 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
В мене часто таке буває, коли їду сама в транспорті; гляну на небо і мимоволі починаю молитися Отче наш

Радість, що плине від давання, сильніша за життя. Справжнім бідняком є той, хто ніколи її непережив.
 
kristik Дата: Четвер, Вчора, 01:10 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Нагороди: 8
Статус: Офлайн
Молитись потрібно там і тоді де і коли душа прагне молитви. В мене коли виникає бажання молитись, то я навіть не помічаю нічого навколо і часто так молюсь ніби то не я, а стороння людина, я ніби слухаю як душа спілкується з Богом.



Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
musia_79 Дата: Четвер, Вчора, 16:17 | Повідомлення # 12
Група: Модератори
Повідомлень: 267
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Я думаю, що молитися ВАРТО завжди і всюди. Але як саме молитися - це вже залежить від обставин.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Форум » Духовність » Духовне життя » Чи варто молитися у транспорті?
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі