[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Життя парафії » Марійська спільнота » Як ви потрапили в Марійську спільноту?
Як ви потрапили в Марійську спільноту?
Vova Дата: Середа, 29.10.2008, 16:27 | Повідомлення # 1
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 242
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Якщо хтось з дописувачів цього форуму є членом якогось з Марійських товариств, то напишіть, яким чином ви потрапили в спільноту...

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Дельфініус Дата: Неділя, 09.11.2008, 14:37 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Ой, було це вже давненько :)(то був вже трохи далекий 1999 рік, здається). До того я собі просто ходив в церкву по неділях з бабою. А було діло перед Паскою, точніше вже на сам Великдень. Отець вкінці служби оголосив, що після обіду на подвір'ї церкви будуть гаївки для дітей. Чесно кажучи, я собі того близько до серця не взяв, а от баба наполягла, щоб я пішов на ті гаївки(за що я їй дуже вдячний). І я пішов smile . І це можна сказати стало початком. Там я познайомився з багатьма людьми, дізнався, що на парафії діє Марійська Спільнота, і вирішив для себе вступити до неї. Признаюся, що спочатку головнішим для мене було не духовність, а те, що там можна побачити когось, побалакати... Тільки пізніше я вже трохи зрозумів, що не це головне. І зараз я є членом Марійської Спільноти, і аніскілечки не жалію, що пішов тоді на ті гаївки smile , що прив'язало мене більше до церкви smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Ваньчик Дата: Вівторок, 25.11.2008, 10:21 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Quote (Vova)
Якщо хтось з дописувачів цього форуму є членом якогось з Марійських товариств

А якщо вже не марієць?
 
Vova Дата: Вівторок, 25.11.2008, 10:28 | Повідомлення # 4
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 242
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Ваньчик)
А якщо вже не марієць?

То теж пиши wink

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Nafanja Дата: Вівторок, 25.11.2008, 15:13 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Про Марійську спільноту я дізналась від своєї однокланиці. Перший раз на зібрання прийшла просто з цікавості. Я була тоді у 7 класі, здається це було осінню 1999 року. З роками я відчула своє покликання до цієї спільноти. Ось так!!! І ше, я знайшла тут справжніх друзів, яких дуже, дуже любцяю. wink smile biggrin

Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
Дельфініус Дата: Вівторок, 25.11.2008, 18:24 | Повідомлення # 6
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Nafanja, а якшо не секрет, шо то за однокласниця?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Nafanja Дата: Вівторок, 25.11.2008, 18:54 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Ні, не секрет ;0) - Наталя Гойдик

Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
Андрійко:) Дата: Середа, 26.11.2008, 22:37 | Повідомлення # 8
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
А мене можна сказати брат привів.Памятаю він їздив в Колодіївку і сказав мені шоб я тоже їхав,якшо хочу.Але при одній умові-відвідувати церкву хоча б місяць перед поїздкою.Отак я і почав ходити до церкви і це зауважили деякі члени Марійської спільноти.Невдовзі я отримав запрошення приєднатись до спільноти в якій я вже біля 2-ох років і не жалкую,бо там я краще пізнав Бога і маю тепер багато вірних друзів biggrin Ось так)

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Владик Дата: Четвер, 27.11.2008, 15:39 | Повідомлення # 9
Група: Радники
Повідомлень: 165
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Моя черга biggrin Якогось листопадового дня (числа десь так 15-17 2006 р.Б) зателефонував до мене мій колєга Микола і запропонував зіграти на гітарах в церкві (я троха тисну на гітарі yu ) Я не відмовився.Зближалося свято Михайла...Я і не знав що це храмове свято mellow і марійська спільнота у ньому готує нічні чування.Я був сильно вражений побаченим,всіх переживань і неопишеш...я начебто побачив другий світ:без образ,вульгарних жартів,недружнього ставлення.Я прожив на Сихові 20 з гаком років і навіть не підозрював,що тут,поруч,на Старому Сихові мешкають такі ГАРНІ люди,які у важкий момент не тільки порадою,але й добрим ділом тобі допоможуть... cry victory Ше наше "тріо" cool включає в себе Ігорка Труша(Ципа),нажаль,з певних обставин він трохи віддалився від нас...Нам навіть толком і не сказали що ми є у спільноті,просто якось так само вийшло,чим я дуже задоволений wink
Ось така історія... bye

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...

Повідомлення відредагував Владик - Четвер, 27.11.2008, 15:43
 
Наталька Дата: Вівторок, 02.12.2008, 17:05 | Повідомлення # 10
Група: Радники
Повідомлень: 240
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
А мене одного разу взяла з собою на Марійську Орися. Вона сама тоді тільки почала ходити і запросила мене із собою. Отак-от все почалося. А тепер Спільнота - це все моє життя. Не уявляю себе без друзів і досвіду, яких я тут набула. Та що тут казати Люблю Спільноту Дуже-дуже:)
 
Endry Дата: Вівторок, 02.12.2008, 21:14 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Ну а в мене якось все набагато простіше)) Старший брат ходив, я за ним тянувся, от і втянувся happy Бо тут насправді класно, я не уявляю, шоб я робив якби тут не був. Це дійсно так, Марійська спільнота для мене це частиня життя, без якої пропаду smile

Пости, бо згрішив, і пости, щоб не згрішити.
 
soldy Дата: П'ятниця, 02.01.2009, 21:47 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
О, а в мене сестра ходила, а я пішов на катехитичку, пізніше і в Марійську, але я патріот катехитички:) правда ЦРПБ (храму Різдва Пресв. Богородиці).
 
DNatiM Дата: Середа, 14.01.2009, 00:19 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 270
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я теж колись давно ходила на марійську спільноту , а запропонувала мені туди прийти Марічка Козак (правда вже не Козак) smile

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Sj@f@ Дата: П'ятниця, 06.03.2009, 12:58 | Повідомлення # 14
Група: Радники
Повідомлень: 34
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
я ходила на травневий молебень 2005 року , одного разу підійшла до мене Орися і попросила взяти з ними фани=)потім по п"ятницях я чула,як вони шуміли на хорах,зрозуміла,що це активна молодь парафії,і мені захотілось до них приєднатись...=)))))зарвз я тут і дуже задоволена своїм рішенням!!!Люблю нашу спільноту=))))))

Тільки даючи,можна одержати=)))))
 
Форум » Життя парафії » Марійська спільнота » Як ви потрапили в Марійську спільноту?
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі