Fight and become a hero   [ Aerial warfare over planet Phillon - a fast-paced battle for territory, honour and reputation. Fight and defend your nation! ]
Чуда сьогодення - Духовне життя - Духовність - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Духовність » Духовне життя » Чуда сьогодення
Чуда сьогодення
Андрійко:) Дата: Понеділок, 08.12.2008, 21:25 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Багато хто вважає,що чуда у наш час не є актуальними.Мовляв,що Ісус творив чуда колись,а тепер ні.Я мав можливість багато раз переконатися в протилежному.От наприклад ця тема на нашому сайті про секти і свідків Єгови.Там Наталя пише,що на той момент коли свідки запитали її про божество Ісуса,вона не змогла згадати ні одної цитати з Святого Письма.До чого я це веду.В той самий день коли я прочитав цей коментар,під час читання Святого Письма я натрапив на беззаперечний доказ того що Ісус є Бог (Фил.2,6-11)Хіба це не чудо!?Яка ймовірність того,що я прочитаю про це,саме тоді, коли виникне таке питання і потреба?(адже як багато сторінок у Євангеліє)На мою думку-це чудо,хоч і маленьке,але безперечно варте уваги.Мабуть у нашому житті стається багато чудес,та не завжди ми їх помічаємо.Отже розкажіть,які чуда траплялися з вами у вашому житті?Неважливо чи великі,чи маленькі. smile

Агов!Народ невже ніколи нічого з вами не траплялось sad


In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
DNatiM Дата: Понеділок, 26.01.2009, 11:05 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Одне дуже виразне чудо зі мною сталося перед минулорічним Великодним постом . Всі знають , що в перший тиждень в нас в церкві на 18:00 відправляється канон Андрея Крицького на якому я дуже хотіла бути , але я вчуся в другу зміну і пари тільки закінчуються в 18:00 . В мене є такі пари які раз на два тижні . А два тижні перед це було у вівторок мала бути контрольна з сп до якої ніхто не був готовий і всі хотіли попросити ту контрольну перенести на наступний раз , а наступний раз я як раз хотіла пропустити щоб попасти на канон . Контрольну в той день не хотілося писати , але і наступний раз теж не хотілося я аж через це засумувала sad . Але Ісусик знав як це зробити без жертв smile . Викладач прийшов і ми всі почали трішки нити , а він каже я і так вам ту контрольну хочу дати додому , я такого повороту подій не чекала , але це була саме краще вирішення цієї проблеми і я без ніяких сумнівів твердо можу сказати , що це чудо smile

А ще одне практично два-три місяці назад . В мого одногрупника тато мав інсульт і казали , що шансів малувато . І так попало , що ми в той день переписувались з ним і він сказав що в нього серйозні проблеми . Я запитала чи можу йому допомогти він сказав хіба молитись . На протязі тижня я молилась в тому наміренні і підтримувала одногрупника , якого за 4 роки ще не бачила в такому стані , казала щоб вірив і все буде добре , казала що якщо ми віримо і молимся до Бога в тому намірі то Він нас не може не вислухати . І вже через тиждень Андрій написав що все найважче позаду , зараз його тато проходить реабілітацію і все має бути добре . І що найбільше мене здивувало те , що Андрій мені написав , що хоче так сильно любити як люблять один одного його батьки незважаючи на ті випробування які їм посилає Бог cry


Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
kristik Дата: Четвер, 04.06.2009, 21:16 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Zi mnoy i moey sestruckoy raz stalos chydo, nam bylo desi po 10 rokiv ( v nas riznuscia v vici ne veluka ) : mu xotilu itu na Moleben do Materi Bojoi i pochalasia veluka zluva z grozoy bluskavkoy... ale mu vserivno pishlu, zmoklu po dorozi do nujnioi biluznu i ot chydo v tomy, sho mu zovsim ne prostydulusi i ne poxvorilu smile
Ta i chu to edune chydo??? Ne cinumo mu prosto togo, sho robuti Isysuk dlia nas, vvajaychu, sho to nam nalejutisia!!!

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
sella Дата: Вівторок, 23.06.2009, 16:27 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я відмовляла дев'ятницю до Св. Юди-Тадея.На днях у мене мав відбутись екзамен,до якого я не мала змоги достатньо підготовитись...І ось під дверима кабінету,де відбувався іспит,в той час,коли інші в залікову клали гроші,я просто в думках прикликала на допомогу Святого Тадея.І відбулось чудо:я витянула білет,де під номером запитань писало лише "сюрприз". Викладачка усміхнулась і сказала,що,це її діти бавились і набридали її під час того,коли вона готовила ці білети.І просто так поставила "5"!!!)

Завдяки молитві сходить сонце.
 
маряшка Дата: Середа, 24.06.2009, 18:15 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
У мене не пальці правої руки в один період було багато бородавок. Знайомий лікар порадив мені попити щось для печінки і я купила якісь ліки. Через декілька днів пішла на Прославу, а в людини, яка проводила молитву було знання, що Бог зараз комусь лікує печінку - і за десь через тиждень мої бородавки майже зникли (а баночку з ліками я так і не відкривала). Хіба це не чудо?

Радість, що плине від давання, сильніша за життя. Справжнім бідняком є той, хто ніколи її непережив.
 
kristik Дата: П'ятниця, 26.06.2009, 18:07 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Сьогодні зі мною сталось чудо!!! Я їздила за місто автобусом і в одну сторону заїхала, а в іншу (мій проїздний - така карточка, яку можна поповнити на 20 проїздів і потім не треба кишеньковими платити, дійсний тільки в межах міста ) карточка не діяла і грошей я при собі не мала surprised . Я вже думала пішки прийдеться йти, але шофер попався добрий і дозволив мені до міста доїхати задурно, а вже в місті я заплатила yahoo
А їздила я до одної Церкви на честь Матінки Божої названої - захотілось до неї поїхати, щоб помолитись. І чим не чудо!!!!

P.S. про карточку, то не у Львові нововведення smile то я просто за кордоном живу і тут є така можливість biggrin


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Vova Дата: Понеділок, 21.09.2009, 15:03 | Повідомлення # 7
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Ось чудо з мого життя.
Як відомо, 20 вересня біля церкви Арх. Михаїла була велика Архиєрейська літургія з нагоди 20-ої річниці виходу УГКЦ з підпілля. От ми пішли на цю службу, і мені дуже потрібно було приступити до сповіді. Але, на жаль, ніде на площі не знайшов отців, які сповідають. Питаю в волонтерів - кажуть, що сьогодні не сповідають, підходжу до священика, який був певно з оргкомітету, бо постійно шось говорив по рації - відповідь та сама... Ну все, думаю, буду сьогодні без сповіді і причастя...
Почалась Літургія, і тут, десь одразу після Євангелія мені в голову думка: "А як же тоді слова Ісуса: "Шукайте і знайдете"? і починаю ходити, шукати де б то знайти священика, який би мене висповідав. Підіймаюсь до входу в храм Михаїла і що я бачу? ЧУДО - при вході в храм сповідають священики в черзі всього 5 чи 6 людей. Через 20 хвилин я вже був з чистою совістю, а під час покутної молитви мені на очі вийшли сльози... Дякую Тобі, Боже за твоє безмежне милосердя і любов.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
DNatiM Дата: Вівторок, 23.02.2010, 00:05 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Про це чудо я дізналась перед Новим Роком smile . Мій друг зі своєю мамою не спілкувався близько 1,5 роки. Що він і що його мама переживали одне за одного, але оскільки були занадто горді не спішились пробачити і почати говорити одне до одного. Я дуже переживала за друга і кожен раз при зустрічі намагалась його напоумити, щоб він помирився з мамою, але це мені невдавалось. І ось коли я розуміла, що сама не зможу його переконати я почала кожен день відмовляти вервицю до Непорочного Серця Марії і вже через рік моїх молитов він помирився з мамою. Так дивно, я спочатку була впевнена, що все не настільки серйозно і ось я буду молитись і вони скоро помиряться, але чомусь ставало все гірше і мій друг більш категорично казав, він вже і не зможе помиритись з мамою. Мій дух падав через це і я вирішила більше його не надопоумлювати своїми словами, а просто молитись і далі в цьому намірі. Так сталось, що пару місяців ми з ним не мали нагоди спілкуватись і коли ми за цей час зідзвонились, то одною з перших новин, яку він мені сказав - це була новина, що він помирився з мамою і я його голос в перше за довгий час почула настільки радісним і сповненим щастя. Я навіть незнаю чи можа було чекати більшого подарку від Бога, як цей smile

Ще хочу сказати, що чуда в нашому житті дуже багато, але ми його не готові приймати sad


Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
nen Дата: П'ятниця, 12.08.2011, 23:02 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
А я хочу дуже подякувати Св. Юді-Тадею. Він мені дуже допоміг. Я молюся дев*ятниця до нього і новенну і я поступила на державну форму навчання в університет. І він мені допоміг. Дуже йому вдячна. І вам раджу молитися до нього, він допомагає!!!!
 
xarizmat Дата: Четвер, 27.10.2011, 14:13 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Якщо чути в собі голос Святого Духа і жити по ньому, то таких чуд буде більше.
 
benedikta Дата: П'ятниця, 28.10.2011, 16:17 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 352
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Чуда Господь робить дуже часто, але ми їх дуже рідко помічаємо.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Форум » Духовність » Духовне життя » Чуда сьогодення
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі