Чіпляються вроки - Церква і суспільство - Духовність - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Чіпляються вроки
Чіпляються вроки
musia_79 Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 13:31 | Повідомлення # 1
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
В нашому суспільстві зараз дуже поширеним явищем є носіння червоних ниток чи бантиків, булавок і тому подібного для того, щоб не "чіплялися вроки". При чому, багато людей ставиться до цього дуже серйозно і відповідально. А що ви думаєте з цього приводу? Можливо знаєте якісь реальні історії на цю тему? Поділіться smile

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Дельфініус Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 13:46 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Даааа, то актуальна тема smile ! Наші люди є настільки марновірними, шо іноді просто смішно smile , через поріг не вітатися, чорний кіт дорогу перебіг, чи з порожніми відрами дорогу перейшли, то буде якась прикрість..., але я шось трішки відхилився від теми :), хоча і ті всі бантики і нитки з тієї ж парафії. Якшо люди вперто вірять в шось подібне, то їм і стається по їхній вірі. А щодо реальних історій, то як я був малий, то мені, було таке, "скидали вроки"-запалені сірники(9 шт.) кидали в склянку з водою, і якшо вони тонули, то значить є вроки biggrin , і то все тре повторити, поки сірники перестануть тонути(то значить, шо вроки скинуті smile ). І нитку червону прив'язували на руку, і булавку smile Ось таке. Тепер я розумію, шо то все безглузде, і ображає Бога. Але є багато людей, які в це вірять, і їх дуже важко переконати в тому, що це можна сказати шарлатанство, і робиться воно на радість диявола, а не Бога.

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
musia_79 Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 13:48 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
lol lol lol А чому саме 9 штук? То порахували кількість врок?

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Дельфініус Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 13:56 | Повідомлення # 4
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Не знаю чо так biggrin (бурна людська фантазія). І до речі, при тому всьому процесі треба рахувати сірники, кидаючи їх в воду, але в зворотньому порядку, тобто 9, 8, 7, ...

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Vova Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 14:01 | Повідомлення # 5
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Мені теж в дитинстві скидали вроки подібним способом як розказав Дельфініус, тільки замість сірників використовували шматочки хліба. А потім мили обличчя тою водою і треба було витертись чимось з одягу, що на тобі. Зараз як згадую, то валаюсь від сміху lol

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Дельфініус Дата: П'ятниця, 14.11.2008, 14:11 | Повідомлення # 6
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (Vova)
Мені теж в дитинстві скидали вроки подібним способом як розказав Дельфініус, тільки замість сірників використовували шматочки хліба. А потім мили обличчя тою водою і треба було витертись чимось з одягу, що на тобі. Зараз як згадую, то валаюсь від сміху

Оце прікол biggrin biggrin biggrin !
Пам'ятаю, шо мене(також малолітнього) повезли до якоїсь бабки віск зливати. Я так смутно то всьо пам'ятаю, шо там бабка робила, але в результаті сказала, шо я настрашився якогось чоловіка, свого тата biggrin biggrin biggrin (брєд).
Ше зі мною пригадую проводили якусь процедуру з сирим яйцем здається. Шось там над головою вибивали, виливали... biggrin

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
DNatiM Дата: Субота, 15.11.2008, 01:14 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Те про що ви тут пишете цікава річ тим що дуже є потрібна , ось наприклад є такі хвороби які не лікуються теперішніми методами ( це для прикладу рожа , її тільки спалюють і ті бабці які вміють скидати вроки і виливати віск ). А ось що скажу про себе мене в дитинстві дуже часто врікали , тай навіть не давно прийшла з роботи і була якась не така дуже погано себе почувала і не могла зрозуміти чому , а це мене хтось врік , просто люди не хотячи кажуть або думають ой яка гарна дитинка її врікають. Але я думаю що просто в дітей є слабке біополе чи щось таке . Як на мене вроки допомагають за інше незнаю , правда моїй мамі і татові спалювали рожу - це теж допомагає так самі лікарі казали робити smile

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
musia_79 Дата: Субота, 15.11.2008, 01:23 | Повідомлення # 8
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Мені здається, що коли людина просто не розуміє справжньої причини того, що з нею відбувається, чому на приклад погіршилось самопочуття чи ще щось подібне, починає пов'язувати це з вроками. Я думаю, що вроки - це втеча від того, чого не можеш пояснити логічно. Проте логічне пояснення завжди існує, тільки знайти його буває складно. Легше сказати, що то вроки і не напрягатись.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Nafanja Дата: Четвер, 27.11.2008, 16:05 | Повідомлення # 9
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Якщо людина вірить в ті вроки, так їй і стається. Мені в дитинстві також зливали віск, скидали вроки. Мама моя в це вірить. Я тоді нічого не розуміла. Ше з дитинства боюсь залишатись ввечері вдома сама, боюсь висоти, всяких "бабайків". Тоді моя мама вірила в те, що це мені допоможе. І шо.... мені 21 рік і я дальше боюсь залишатись вдома сама, ше більше боюсь висоти і ше багато чого.
І скільки би разів не зімали ті вроки чи не займалиь ше там якоюсь магією, це не допоможе. НАКРАЩИЙ ЛІКАР - це БОГ.

Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
Владик Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 14:25 | Повідомлення # 10
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Мені здається,що це серйозна тема.Маю одну знайому,то вона мені розказувала дивні речі surprised Казала шо біля її дому(вона живе у Винниках) постійно хтось розкидає (може вже перестали) якесь волосся або шкарлупу на порозі.Ше казала шо одного разу вона їхала в маршрутці і собі просто подумала,а шо би було якшо б у маршрутки відлетіло колесо?І уявляєте,чи це збіг,чи ше шось,але колесо в маршрутки таки дійсно відвалилось surprised shok
Думаю дійсно:якшо сильно вірити у всякі врокі то вони до тебе причепляться надовго cry
Моя порада-Їхати в Колодіївку!

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
musia_79 Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 15:03 | Повідомлення # 11
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Негативна енергія є і її дуже багато в світі. Є люди, які мають її в собі велику кількість і цілеспрмовано скеровують в бік інших людей.
Тільки питання в тому - у чий бік...
Якщо людина відкрита на таку енергію і вірить у те, що вона може її зачіпити, то обов'язково зачіпить і завдасть їй шкоди. Якщо людина живе в Бозі і вірить, що Він захистить її у будь-якому випадку, то ніщо і ніхто не вплине на неї негативно, як би не старався - "Впаде побіч тебе тисяча і десять тисяч, до тебе ж не приблизиться" (Пс.90) smile

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Андрійко:) Дата: Вівторок, 02.12.2008, 00:00 | Повідомлення # 12
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (DNatiM)
ось наприклад є такі хвороби які не лікуються теперішніми методами ( це для прикладу рожа , її тільки спалюють і ті бабці які вміють скидати вроки і виливати віск ).

А мені таке навіть робили,я думав шо то якісь чари-бари,але в кінцевому результаті помогло smile

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: Вівторок, 02.12.2008, 16:13 | Повідомлення # 13
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
На мою думку у що людина вірить і на що надіється, те до неї і чіпляється. Тільки не варто думати, що все це "ворожіння-приворожування-замовляння" і т. д. є чимось добрим.
 
musia_79 Дата: Вівторок, 09.12.2008, 02:20 | Повідомлення # 14
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
А якого польоту у фантазії досягли всякі там "амулети" проти вроків biggrin Мені здається, що булавки, червоні нитки і всякі інші такі предмети, які люди чіпляють на себе проти вроків, це просто самообман. Ну чим булавка може допомогти? Це ж просто неживий предмет. І людина, замість того, щоб молитися і просити в Бога захисту, замість того, щоб довірити себе в Божі руки, займається всякими дурницями. Ніщо не допоможе краще, ніж молитва і віра в добро.
Згадала один помічний рецепт проти вроків: проти злого ока треба носити з собою ножиці, щоб те зле око виколоти при нагоді biggrin biggrin biggrin

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Андрійко:) Дата: Неділя, 04.01.2009, 02:06 | Повідомлення # 15
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Ну незнаю,в мене в дитинстві таке часто бувало sad От казали шо хтось якось не так подивиться на тебе і всьо тобі вже погано стає.І я пам'ятаю,як я блід зразу і ставало мені погано в одну мить sad І казали шо то вроки,хоч я тоді взагалі незнав шо то таке.

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Чіпляються вроки
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі