Єдина церква! - Церква і суспільство - Духовність - Форум
[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Єдина церква!
Єдина церква!
Дельфініус Дата: Понеділок, 01.12.2008, 22:51 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Чи хотіли б Ви об'єднання греко-католицької церкви і православної? І що б змінилося на Вашу думку, якби церкви об'єдналися?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Понеділок, 01.12.2008, 23:28 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 457
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Я б хотів,але як казав наш отець Володимир:"Що це практично неможливо,бо люди не пргнуть до святості".Я теж так вважаю,адже є дуже важко перейти такій великій кількості населенню на інший обряд sad

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: Вівторок, 02.12.2008, 16:16 | Повідомлення # 3
Група: Радники
Повідомлень: 240
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Хотілося б, щоб була одна єдина церква, дуже хотілося б. Але я також думаю, що зараз це не можливо. А люди ж просто роблять із цього ще одну причину для сварки. І навіть тут диявол попрацював, страшно...
 
Nafanja Дата: Вівторок, 02.12.2008, 16:23 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Звичайно хочеться. Все в Божих руках.... Для цього потрібна наша щоденна молитва wink

Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
Vova Дата: Четвер, 04.12.2008, 10:19 | Повідомлення # 5
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 242
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Так, дуже хочеться цього. Але для того потрібно докласти ще дуже багато зусиль з боку провідників всіх конфесій. Ну і звичайно, що потрібно дуже багато молитись в цьому намірі, і тоді Бог вислухає наші молитви і зрушить з місця цю проблему.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
soldy Дата: Неділя, 04.01.2009, 00:30 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Та навіть протестанти і сектанти вірять шо буде єдина церква, адже так написано в Св. Письмі, наша частка в екуменічному поступі може хіба бути вкладеною у вигляді молитви за єдність, а також варто бути в житті братом чи то православному (і не забувати шо ми також православні), чи то не православному протестанту, чи сектанту, хоч я їх страшно не долюблюю, бо вони відкидають всі істори чні факти а Св. Письмо трактують однобічно і нелогічно.
 
kristik Дата: Понеділок, 21.09.2009, 19:11 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Мені б хотілось, щоб об'єднались не тільки Греко-Католицька і Православна, а й щоб взагалі ніяких релігій більше не існувало. Бо ж Бог Один, то як можна ділити релігію? Нажаль вірувань зараз стільки, що люди й самі не знають в кого чи в що вірять!!!

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Єдина церква!
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі