Free web-hosting with CMS   [ create your web-site within 10 minutes... ]
Розлучення... - Церква і суспільство - Духовність - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Розлучення...
Розлучення...
Дельфініус Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 23:45 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Познайомилися хлопець з дівчиною, позустрічалися якийсь час, вирішили одружитися! Ніби все добре, і тут бах, за короткий час розлучення... Чому...? Що це таке? Любов? Ні це просто егоїзм, невміння дарувати себе один одному! Навіщо було тоді одружуватися, обіцяти перед Богом вірність до смерті? В Україні дуже сумна статиска шлюбів-розлучень, тут можна побачити результати досліджень. Тішить, хоч ,що в нас на Західній Україні більш-менш небагато розлучень. Але не може не тішити, шо розлучення всетаки є sad . Чомусь років 100 назад про розлучення практично не було чути, це було як великий сором, коли люди розлучалися. А чому зараз так не є? Як запобігати утворенню таких короткочасних шлюбів?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
DNatiM Дата: Субота, 29.11.2008, 10:53 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Я досвіду не маю , але на мою думку просто люди розівчились любити . Тому , що любов - це пожертвування себе іншій людині . А зараз людина хоче щоб було добре тільки їй , а не ближнім які біля неї . Одну яку я спостерігаю більш - менш справжню любов - це любов мами до своєї дитини , ось це є зразком справжньої любові якої потрібно вчитися застосовувати до ближніх . Я думаю якщо б люди цього навчилися то б розлучень не було smile

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Vova Дата: Понеділок, 01.12.2008, 17:09 | Повідомлення # 3
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (DNatiM)
А чому зараз так не є?

Тому що це впершу чергу вплив Америки з своєю вседозволеністю. Через вплив ЗМІ в люди почали втрачати моральні цінності, які ще навіть 10-20 років тому вважались майже святими.

Quote (Дельфініус)
Як запобігати утворенню таких короткочасних шлюбів?

В першу чергу треба використовувати серйозний вишкіл молоді, яка готується стати на весільний рушник. Можливо навіть впроваджувати систему здачі іспиту перед одруженням.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Natik Дата: Понеділок, 01.12.2008, 17:35 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
О, ви знаєте одруження - це дуже серйозно! Думаю, щоб було менше розлучень треба запровадити нову дисципліну ще в школі і назвати: "Мистецтво одруження", де б все докладно пояснювали і вчили!

natik
 
Андрійко:) Дата: Понеділок, 01.12.2008, 23:34 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Мені здається,що треба починати із науки молодять.Хоч і незавжди це допомагає,але якщо людина серйозно сприйме ці речі,то все буде добре.А не так як в Голівуді одружуються по 5 разів на місяць biggrin

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Наталька Дата: Вівторок, 02.12.2008, 14:04 | Повідомлення # 6
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Я цілком згодна з Андрійком і з Вовою. Дуже вагомий вплив чинить ще й телебачення, зокрема той самий Голівуд із своїми так званими зірками. В голові простих людей, дивлячись на такий приклад, виникає думка, що не модно і вже зовсім не сучасно прожити все життя з однією людиною. Треба шось попробувати ще з тим , і з тією, або й з обома, адже вони також вроді такі нічьо. Отака-от страшна мораль і жахливий приклад sad Звичайно, коли люди справді люблять одне одного, вони не звертатимуть уваги на таке, але ж ми такі слабенькі і нас так легко звести з правильної дороги...

Повідомлення відредагував Наталька - Вівторок, 02.12.2008, 14:05
 
musia_79 Дата: Середа, 03.12.2008, 00:03 | Повідомлення # 7
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Quote (DNatiM)
просто люди розівчились любити

Повністю згідна; думаю, що це головна причина всіх розлучень. Люди перестали шукати Бога у своєму житті, перестали бачити Його один в одному, перестали свято жити і прагнути бути святими...


Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Наталька Дата: Понеділок, 08.12.2008, 15:32 | Повідомлення # 8
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (DNatiM)
люди розівчились любити

Люди сьогодні просто навіть і не розуміють що таке справжня любов. Та людина мені подобається і я хочу її мати - оце для людей і є вся любов sad
 
маряшка Дата: П'ятниця, 12.06.2009, 16:20 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Я також з цим погоджуюсь. Багато шлюбів тепер укладаються не на духовній основі, а на матеріальній основі - бажанні покращити свій матеріальний стан, чи просто страху залишитись самому.

Радість, що плине від давання, сильніша за життя. Справжнім бідняком є той, хто ніколи її непережив.
 
soldy Дата: П'ятниця, 12.06.2009, 23:30 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Першопричиною розлучення є відсутність самої тайни подружжя у більшості випадків!!! Тобто розлучаються восновному люди які не брали церковного шлюбу!!! Тут державний шлюб не знаю чи можна вважати оправданням, і разом із цим розлучення не є таким страшним фактом, це якщо дивитися із т/з законів як державних так і Божих, хоча на рахунок законів Божих - "Люби ближнього як себе самого", звичайно якшо люди розлучуються навіть лише після державного шлюбу, мова про любов тут не йде....
Православна церква МП дає розлученя мабуть спираючись на Святе Псьмо, як І
сус сказав "..хіба у випадку розпусти.."
ну це вже їхня справа. Наша церква розлучення не дає!!! Є таке поняття як уневажнення шлюбу, правда це поняття з логічної точки зору неправильне, так вважають деякі богослови, я з ними погоджуюсь, але про це не буду.
Оскільки наша церква не дає розлучення, то людина котра брала шлюб несе відповідальність за свою присягу перед людьми і Богом аж на страшний суд!!!
Що робити щоб знизити рівень розлучуваності (хоча люди можуть брати розлучення і з соціальних міркувань, наприклад для одержання квартири, а фактично далі живуть в шлюбі) - варто церкві пропагувати тайну подружжя, так як пропагується євхаристія і сповідь! Варто робити не лише передшлюбні науки, а й післяшлюбні зібрання людей що вступили в подружжя....

Повідомлення відредагував soldy - П'ятниця, 12.06.2009, 23:31
 
kristik Дата: Неділя, 14.06.2009, 12:07 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Quote (soldy)
Першопричиною розлучення є відсутність самої тайни подружжя у більшості випадків!!! Тобто розлучаються восновному люди які не брали церковного шлюбу!!! Тут державний шлюб не знаю чи можна вважати оправданням, і разом із цим розлучення не є таким страшним фактом, це якщо дивитися із т/з законів як державних так і Божих, хоча на рахунок законів Божих - "Люби ближнього як себе самого", звичайно якшо люди розлучуються навіть лише після державного шлюбу, мова про любов тут не йде....

Та ні soldy, тут я з тобою не згідна, тобто не повністю згідна

Тобто розлучаються восновному люди які не брали церковного шлюбу!!! [color=green]

Розлучаються люди в яких Першопричиною розлучення є відсутність самої тайни подружжя !!! Бо навіть не у всіх, що беруть шлюб в Церкві є присутні ці Тайни, присутні традиції, обов'язки, страх: А, що люди скажуть!!!!!! і таке інше...
Мені дуже часто закидають, що я ніби то " переросла ", а буває, що ставлять мене до списку "Старих Дєв". Я намагаюсь їм пояснити, що для мене Вінчання то не галочку поставити, а важливий крок, який має бути обдуманим і виваженим. Так, щоб слова:"[b]В радості і горі, в багатстві і бідності, поки смерть не розлучить нас" Виходили з мого серця, а не звучали як завчена фраза!
Ось, що є причиною розводу- нерозуміння того, що робимо!!!!!


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
soldy Дата: Неділя, 14.06.2009, 13:48 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Ну не можна казати, що тайна не є присутня...тайна відбулась....її людина може не усвідомлювати, але сама тайна відбулась!
Доречі "в радості і в горі......" це трошки не з нашого обряду фраза, так вінчають за кордоном, в нас шлюбують щось таке: " Обіцяю тобі любов, вірність чесність, а дружина ще й послух, подружні і що не залишу тебе аж до смерті....."
Священник вінчає, одягає обручки і т.д.
Хіба в РАЦСі оголошують чоловіком і дружиною:) ну менше з тим, але погоджуюсь, що люди часто одружуються і беруть шлюб не усвідомлюючи що це свята тайна!
 
kristik Дата: Неділя, 14.06.2009, 20:55 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Quote (soldy)
в нас шлюбують щось таке: " Обіцяю тобі любов, вірність чесність, а дружина ще й послух, подружні і що не залишу тебе аж до смерті....."

smile Перепрошую!!! Я ж написала, що ще не заміжня, тому й дослівно не знаю ( та й на весіллі давненько була wink ) Я то так написала, щоб легше було думку виразити!


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Olya Дата: Понеділок, 15.06.2009, 11:22 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Розлучень багато, тому що люди почали ставити вище матеріальне над духовним. На даний час дуже багато спокус, які вводять людей в оману. Ви правильно написали, що телебачення і преса відіграє дуже важливу роль. Люди перестали боятися Бога, виникло багато релігійних навіть не християнських течій, які пропагують, що людина і є богом і їй потрібно робити те, що вона вважає за потрібне. Також люди перестали один одному поступатися, пробачати.Таке відчуття ,що любов у світі замінюється тільки прагненням багато жити і без проблем, а натомість створюються інші гірші проблеми - віддалення від Господа.
Колись часто батьки насилу одружували дітей і вони з плачем погоджувалися, але потім жили і цінували своє подружжя (я ні в якому разі не хочу сказати, що це правильно, просто хочу навести приклад терплячості).
Молоді люди мають знати, що спочатку приходить закоханість, потім кохання, яке протягом життя подружжя повинно крокувати разом з ПОВАГОЮ!! Якої чомусь часто в родинах немає.
Дуже велика помилка, що в багатьох школах не викладається Християнська етика, де б мали з шкільної парти пояснювати про всі чесноти життя, а особливо про шлюб.
Я трохи старша за вас, тому прошу вибачення, якщо забагато понаписувала, просто я вже одружена 12 років і думаю, що трохи знаю "вроді" wink

P/S/ В мене з чоловіком також, коли ми тільки одружилися були якісь притирання, але слава Богу ми витримали і витерпіли з чоловіком недоліки один одного. Тепер повертаючись подумки назад я роздумую скільки б я зараз дурниць не зробила і не сказала б. Тепер я розвинула в собі більшу терплячість . А найголовніше в родині має панувати любов і повага.


Давайте будем добрішими
 
musia_79 Дата: Понеділок, 15.06.2009, 23:24 | Повідомлення # 15
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Quote (soldy)
Ну не можна казати, що тайна не є присутня...тайна відбулась....її людина може не усвідомлювати, але сама тайна відбулась!

На жаль, далеко не завжди відбувається сама Тайна і не завжди Бог благословляє подружжя (є цілий ряд передшлюбних перешкод, таких як прихована важка хвороба або безпліддя, одруження з примусу чи матеріальних причин і багато інших). Якщо існує така перешкода, то шлюб не є благословенним Богом. Відбувається тільки обряд вінчання (накладання обручок, присяга, обхід тетраподу і т.д.), але не Тайна. А в наш час передшлюбні перешкоди, на жаль, не рідкість... sad


Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Розлучення...
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі