Become a real knight   [ Courage in battle and skill with your sword - not every fighter can become a knight. Find your place at the Round Table. ]
Музика - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Інше » Про все на світі » Музика
Музика
Андрійко:) Дата: Неділя, 04.01.2009, 00:54 | Повідомлення # 1
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Яку музику ви слухаєте?Які ваші улюблені виконавці та пісні? smile І чому саме вони вам подобаються?

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
Дельфініус Дата: Неділя, 04.01.2009, 01:12 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я люблю всяку музику, будь то попса, чи метал, головне, шоб якість виконання була гарною і пісня була милозвучною smile . А на першому місці в мене українські народні пісні(і сам люблю поспівати biggrin ), бо в них є гарні слова і прекрасні мелодії, які глибоко зачіпають. А виконавців важко назвати, бо українські народні пісні багато хто співає smile . Під настрій можу шансончик послухати tongue (Круг, "Бутирка", Петлюра, Нагавіцин)

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Андрійко:) Дата: Неділя, 04.01.2009, 01:44 | Повідомлення # 3
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Quote (Дельфініус)
А на першому місці в мене українські народні пісні(і сам люблю поспівати ),

Це точно,особливо пісня про волошки в нас з тобою виходить добре biggrin

А я люблю метал та рок різний,ну і всьо шо повязане з важким гітарним звучаннями :newrus:(груп багато слухаю)А ще люблю релігійні пісні,студитів,українські люблю("Плач Єремії","Тостер","Фліт") А з російської музики "Любе". smile


In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
soldy Дата: Неділя, 04.01.2009, 16:30 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Ого! оце поєднання:) студити з роком:)
Доречі я дуже люблю студитів, і якби обирав монастир, до мабуть це були б саме вони, васильяни гарно співають, але трохи латиньщики, редемптористи класні, але також носять білий стоячок - латиньська традиція:)
Мало не забув, то ж про музику тема... як каже мій тато: " я не знаю шо означає слухати музику, грати і співати треба а не слухати" то я і люблю виконувати всякі пісеньки, часто власні, але якщо співаю з людьми малознайомими, то трохи проблематично виходить, воно з моїм репертуаром не знайомі, добре шо є народні пісні, і ше шось з поп року, попси, шансону також знаю.
Музика - найкраща штука для заспокоєння, коли займаєш руки, наприклад , гітарою, а голову уважністю !
 
Владик Дата: Понеділок, 12.01.2009, 01:40 | Повідомлення # 5
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Quote (soldy)
коли займаєш руки, наприклад , гітарою, а голову уважністю !

А ти граєш на гітарі???Якшо так,то пиши...

А я люблю Metallica,напевно так сильно тому,що можу зіграти на гітарі їхні пісні cool
А також інші групи у такому напрямку....
Десь зо 2 добрих роки з гаком люблю акапельний спів.від Студитів до Пікардійської Терції...


Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
DNatiM Дата: Понеділок, 12.01.2009, 09:19 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Мені музика дуже різна подобається , виконавці яких більшість пісень подобається - це Ані Лорак , Кожному своє , Скрябін , Лама , K-Maro , Enrique Iglesias
Дуже люблю українські пісні , Студитів ну і ще окремі пісні різних виконавців.
Люблю дуже як грають на гітарі - це супер . Сама мрію навчитися хоча б щось зіграти smile
І музику взагалі дуже дуже люблю .

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Sj@f@ Дата: Понеділок, 12.01.2009, 21:56 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 34
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Ооо,з музикою пов"язана велика частина мого життя=)я під неї роблю все:навчаюсь,сплю.....дуже люблю засинати під музику,але це впливає на психіку,тому я трохи....а виконавці залежать від настрою:інколи хочеться запального драйву-РОК,іноді щоб заспокоїти внутрішній стан-il divo(зачаровуючі чоловічі голоси=)),а іноді щось таке,що потім думаю:"невже я це слухаю",але чого не слухаю,так шансону,хіба що по телевізору рекламують,то вже нема куди діватись=)))))) wink wacko

Тільки даючи,можна одержати=)))))
 
BANDERA Дата: Четвер, 22.01.2009, 21:41 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
2 - Sj@f@
А чому ти неслухаєш шансону там багато гарних пісень одна моя знайома мені сказала "як ти можеш слухати шансон цеж російська музика , а ти націоналіст входиш в Конгрес Українських Націоналістів , який ти оді націоналіст ?" от нерозумію тої логіки хоть стріляйте з гармати в мене !!!! wacko музику я слухаю різну і під настрій -----> наприклад на даний час я слухаю В. Цоя - звезда по імені сонце . хороша пісенька .
Sj@f@ . хочеш перекину декілька гарних , спокійних пісень в стилі шансону які торкають струни серця ??
 
Наталька Дата: П'ятниця, 23.01.2009, 17:39 | Повідомлення # 9
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Останнім часом майже зовсім не слухаю попси. А російські пісні і зовсі не слухаю і не тому щоя така страшна патріотка (хоч дуже люблю свою мову), просто нема в тій російській естраді нічого достойного (як на мене). Шансон, це взагалі!!! Як тільки його чую - вуха в'януть smile Люблю український рок, аренбі... З іноземних також в таких напрямках. Але останнім часом найбільше слухаю просто музику якусь інструменталку щоб розслабитися, відпочити... На рахунок народних пісень -однозначно люблю і слухати і співати!!! А студити - це просто неймовірно!!! Я коли їх слухаю, просто в якийсь транс впадаю, страшенно люблю.
 
Vova Дата: П'ятниця, 30.01.2009, 10:56 | Повідомлення # 10
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Останнім часом почав слухати музику 70-их і 80-их років. От це я вважаю справжньою музикою, бо там нема ні співу під фонограму, ні інструментів, які заміняють цілий оркестр. Все чисто, справжньо. Також подобається слухати релігійну музику - студитів, сестер Милосердя святого Вікентія, Саврана, монахів ЧСВВ. Ну і українські деякі виконавці теж подобаються: Скрябін, Плач Єремії, Пікардійську Терцію, Мандри. Ось smile

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
benedikta Дата: Вівторок, 22.11.2011, 22:16 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 384
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Мені подобаються пісні Фелічіта, Енія, Сільвер, пісні Павла Саврана.

І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)


Повідомлення відредагував benedikta - Середа, 23.11.2011, 12:24
 
Форум » Інше » Про все на світі » Музика
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі