Play for free   [ Hellbreed is an exciting browser game with sinister Hack and Slash action and fantastic graphics - no download necessary! ]
Вплив важкої музики на людей! (3) - Церква і суспільство - Духовність - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 4 « 1 2 3 4 »
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Вплив важкої музики на людей!
Вплив важкої музики на людей!
Дельфініус Дата: Вівторок, 04.11.2008, 23:35 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я оце трохи досліджував цю тему. Результати шокуючі. Найгіршою в цьому плані є музика стилю "Хеві метал", яка зародилася в кінці 60-х і яскравими представниками цього стилю є групи "Блек саббат", "Ролінг стоунз", "АС/DC"... Ці групи і не тільки ці, в своїх текстах оспівують зло, сатану, війни, насилля. І що цікаво, що в багатьох піснях є так звані приховані повідомлення, зі злим змістом, які людське вухо не чує, а вловлює підсвідомість, і це так би мовити зомбує людей. Також на людину дуже впливають спалахи світла на концертах. Досліджено, що при більше 25 спалахів за секунду, людина втрачає здатність до концентрації уваги і перебуває ніби в сомнамбулічному стані, і в цьому стані її підсвідомістю можна керувати, нав'язувати свою думку, тобто зомбувати. Відомі випадки, коли підлітки, наслухавшись важкої музики, чинили жахливі вчинки. Отже що ви думаєте стосовно важкої музики і її впливу на людей?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
_Елл_ Дата: Субота, 04.09.2010, 22:38 | Повідомлення # 31
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Достойна відповідь. Але я незасуджую вас і явно не очорняю, я просто хочу показати що ви засуджуєте і очорняєте тяжку музику.
Християнство побудувала церква, не самими добрими методами. Вони знищували все що їм мішало. Новий завіт вони склали з тих євангелій яких хотіли. Я нехочу сліпо вірити в те що вони нам дають вірити.

Иисус сказал: Пусть тот, кто ищет, не перестает искать до тех пор, пока не найдет, и, когда он найдет, он будет потрясен, и, если он потрясен, он будет удивлен, и он будет царствовать над всем.
 
Крик Дата: Середа, 22.09.2010, 21:23 | Повідомлення # 32
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
випадково попав на ваш форум і так як"Елл" просто не зміг пройти мимо, хочу висловитись.
немаю на меті нікого і "нічого" ображати.

Quote (Дельфініус)
Відомі випадки, коли підлітки, наслухавшись важкої музики, чинили жахливі вчинки.

звичайно вам всім дуже прикро розуміти, що деяким людям на Землі не знадобилась ніяка музика, щоб здійснювати найжахливіші та найхолоднокровніші вбивства. В день, коли Каїн вбив свого брата Авеля єдиним спонуканням якого він потребував була його власна людська схильність до насилля.

Quote (Дельфініус)
акож на людину дуже впливають спалахи світла на концертах. Досліджено, що при більше 25 спалахів за секунду, людина втрачає здатність до концентрації уваги і перебуває ніби в сомнамбулічному стані, і в цьому стані її підсвідомістю можна керувати, нав'язувати свою думку, тобто зомбувати.

Дельфініус, ви коли небудь були в нічному клубі на дискотеці? якщо ні, то раджу вам туди сходити та поглянути на світломузику яка є там, це світло яскравіше та швидше ніж на рок концертах.
То може це не страшні патлаті дядьки зомбують людей? а хтось інший...на кого церква не звертає уваги бо це зомбування не спрямоване проти неї? можливо навіть вигідне їй?

p.s. будь-ласка не пишіть мені в відповідь якісь надто мудрі цитати з біблії, мені важлива лише ваша думка.


Єдина церква, яка несе світло - це та, яка горить. (Варг Вікернес)
 
kristik Дата: П'ятниця, 24.09.2010, 00:42 | Повідомлення # 33
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Quote (_Елл_)
Достойна відповідь. Але я незасуджую вас і явно не очорняю, я просто хочу показати що ви засуджуєте і очорняєте тяжку музику.
Християнство побудувала церква, не самими добрими методами. Вони знищували все що їм мішало. Новий завіт вони склали з тих євангелій яких хотіли. Я нехочу сліпо вірити в те що вони нам дають вірити.


В вас є свобідна воля і ви маєте право слухати те, що вам подобається.
Щодо ваших дописів то ви глибоко помиляєтесь. Все інше без коментарів - ви всерівно все перекрутите на свій лад. Але залишається одне - я буду молитись за вас.
Бог є любов!!!! І Він любить вас і чекає на вас!!!!!

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
kristik Дата: П'ятниця, 24.09.2010, 01:01 | Повідомлення # 34
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Quote (Крик)
То може це не страшні патлаті дядьки зомбують людей? а хтось інший...на кого церква не звертає уваги бо це зомбування не спрямоване проти неї? можливо навіть вигідне їй?
p.s. будь-ласка не пишіть мені в відповідь якісь надто мудрі цитати з біблії, мені важлива лише ваша думка.

Хто інший??? Наприклад???

Я вам відповім "на хлопский розум": Церква на концерти не ходить, для того щоб Її зомбували. І ніхто інший замбувати не може. Церква - це місце, в якому людина стає ближча до Бога, вона приходить туди молитися, тобто, розмовляти з своїм Отцем Небесним, щоб перепросити Його за провини і отримати прощення!!! Так як добрий син приходить до люблячого батька!!!!


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза


Повідомлення відредагував kristik - П'ятниця, 24.09.2010, 01:01
 
Крик Дата: П'ятниця, 24.09.2010, 18:26 | Повідомлення # 35
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Quote (kristik)
Церква - це місце, в якому людина стає ближча до Бога, вона приходить туди молитися, тобто, розмовляти з своїм Отцем Небесним,

під словом "церква" я мав наувазі не будівлю, а цю всю систему влади яка там є....від священників до папи римського


Єдина церква, яка несе світло - це та, яка горить. (Варг Вікернес)
 
kristik Дата: П'ятниця, 24.09.2010, 19:03 | Повідомлення # 36
Група: Користувачі
Повідомлень: 185
Нагороди: 12
Статус: Офлайн
Quote (Крик)
Церква - це місце, в якому людина стає ближча до Бога, вона приходить туди молитися, тобто, розмовляти з своїм Отцем Небесним,
під словом "церква" я мав наувазі не будівлю, а цю всю систему влади яка там є....від священників до папи римського

І я також. Священнослужителів треба не очорняти і шукати їхні хиби, і тільки чекати, щоб часом зробили щось не так (до речі гріх осквернення священника називається "святотацтво" - важкий гріх ), а молитися за них.
Ви так і не відповіли на моє питання: хто ж зомбує людей, на кого не звертається увага?


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Крик Дата: П'ятниця, 24.09.2010, 22:02 | Повідомлення # 37
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Quote (Крик)
ви коли небудь були в нічному клубі на дискотеці? якщо ні, то раджу вам туди сходити та поглянути на світломузику яка є там, це світло яскравіше та швидше ніж на рок концертах.

я все нормально написав, читайте уважніше


Єдина церква, яка несе світло - це та, яка горить. (Варг Вікернес)
 
BBKing Дата: Субота, 01.01.2011, 20:12 | Повідомлення # 38
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Я також чисто випадково потрапив на ваш форум як і Елл,і повністю з ним згідний...
Особисто я нічого проти церкви не маю,але ваші погляди є не дуже об"єктивними...
Ви дивитесь на цю проблему з однієї точки зору, і ніяких інших не сприймаєте...
Загалом я не є великим паломником,але закони моралі які дає церква,річ потрібна.
Хоча ці закони моралі і фанатизм можна розділити...
Рок музика зародилася в 60-х роках,і до вашого відома,перший фестиваль рок музики
який відбувувся у 1969 році як масова акця протесту проти війни в Вєтнамі,
називався "Три дні миру і музики"...
Так,люди які туди прийшли не були тогочасною елітою,але вони не розділяли
всіх інших на чужих і на своїх (а ви ж розділяєте).
Це були люди які прийшли з любов"ю в серці,вони не були нічим зазомбовані (як ви висловлюєтесь),
їх просто не влаштовував тогочасний стан речей,війни,і т.д...
Це була своєрідна акція протесту,а музика просто об"єднала людей ))
Напишу вам ще на рахунок групи The Beatles,які ж там можуть бути послання?
Послухайте пісню Hey Jude,Yellow Submarine,Yesterday.
Ці пісні просякнуті любов"ю...
Загалом сприйняття музики залежить не тільки від композиції,
а й від морального складу самої людини...
Кожен знаходить в музиці те що сам хоче знайти,
тому ви і знаходите в рок музиці зло...
На рахунок концертів,так,це музика енергічна,
і її фанати ведуть себе по різному...
Знову ж таки,винна не музика,а особистість кожного з них ось і все,
і не треба шукати ніяких посланнь сатани і таке інше...
І ще одне,дуже багато рок музикантів так само займаються благодійністю,
будують дитячі будинки,і загалом роблять добро...
Тому постарайтесь прослухавши Бітлів, трошки змінити свою ТОЧКУ зору,
і розширити свій кругозір))
 
lived_daed Дата: Вівторок, 29.03.2011, 21:58 | Повідомлення # 39
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
benedikta
Ах, християнство... Ідея хороша, приклади часто негативні, історія кривава
Християни - фарисеї

Я вірю, що над нами ХТОСЬ(?????) є.
Світ збудований у гармонії двох сил - добра і зла. "Будь-що" є добрим, і боганим. Будь-що (-кого) можна трактувати з хорошої і поганої сторони.
"Ви" погано чинити. Чому говорити про таку "важку" музику погане. Давайте зробимо світ кращим, давайте постараємося знайти хороші аспекти. Я слухав "таке", але лиш тому, що мене цікавило ""ГАРМОНІЯ" цих пісень"". В середньовіччі церква критикувала багато музичних "побудов", за певні музичні інтервали, акорди, могли спалити. На ЦИХ акордах композитори творили літургії, які зараз є в репертуарі КОЖНОЇ церкви.
Що означає "Benedikta"?!

 
benedikta Дата: Неділя, 03.04.2011, 23:52 | Повідомлення # 40
Група: Користувачі
Повідомлень: 383
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Всемогутній Творець Господь Бог у Трійці єдиний: Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий створив все в гармонії. Вінцем всього створіння була жінка. Тобто на завершення створіння Господь створив чоловіка - Адама, а з ребра його - жінку Єву. Саме жінка була вінцем творіння, вона була остання у завершенні творіння Божого.
Але через хитрість і спокусу диявола людина (Єва і Адам) вибрала гріх - бунт проти Бога, а через це втратила гармонію з природою і всім створінням Божим. Через гріх людина втратила союз з Богом, гармонію з природою. Цей союз людини з Богом прийшов відновити Ісус Христос Син Божий. Саме через Божого Сина ми отримуємо спасіння, саме Він є джерелом повноти щастя і добра.

Щоб краще зрозуміти все, раджу перечитати Вам цитати з Біблії (Старого Завіту).

1. Сотворення всесвіту: світло й небозвід 1-8; земля 9-13; небесні світила 14-19; птахи та водяні єства 20-23; суходіл, тварини, люди 24-31
1. На початку сотворив Бог небо й землю.
2. Земля ж була пуста й порожня та й темрява була над безоднею, а дух Божий ширяв над водами.
3. І сказав Бог: "Нехай буде світло!" І настало світло.
4. І побачив Бог світло, що воно добре та й відділив Бог світло від темряви.
5. Назвав же Бог світло - день, а темряву назвав ніч. І був вечір і був ранок - день перший.
6. Тоді сказав Бог: "Нехай посеред вод буде твердь і нехай вона відділяє води від вод!"
7. І зробив Бог твердь і відділив води, що під твердю, від вод, що над твердю. Тож сталося так.
8. І назвав Бог твердь - небо. І був вечір і був ранок - день другий.
9. Тоді сказав Бог: "Нехай зберуться води, що під небом, в одне місце і нехай з'явиться суша." І так сталося.
10. І назвав Бог сушу - земля, а збір вод назвав морями. І побачив Бог, що воно добре.
11. Бог сказав: "Нехай земля зростить рослини: траву, що розсіває насіння, і плодові дерева, що родять плоди з насінням, за їхнім родом на землі." І так сталося.
12. І вивела земля з себе рослини: траву, що розсіває насіння за своїм родом, і дерева, що родять плоди з насінням у них, за їхнім родом. І побачив Бог, що воно добре.
13. І був вечір і був ранок - день третій.
14. Тоді сказав Бог: "Нехай будуть світила на тверді небесній, щоб відділяти день від ночі й нехай вони будуть знаками для пір (року), для днів і років;
15. нехай будуть світила на тверді небесній, щоб освітлювати землю." І так сталося.
16. І зробив Бог два великі світила: світило більше - правити днем, а світило менше - правити ніччю, і зорі.
17. І примістив їх Бог на тверді небесній, щоб освітлювати землю,
18. та правити днем і ніччю і відділяти світло від темряви. І побачив Бог, що воно добре.
19. І був вечір і був ранок - день четвертий.
20. Тоді сказав Бог: "Нехай закишать води живими створіннями й нехай птаство літає над землею попід твердю небесною."
21. І сотворив Бог великих морських потвор і всілякі живі створіння, що повзають та кишать у воді, за їхнім родом, і всіляке птаство крилате за його родом. І побачив Бог, що воно добре;
22. і благословив їх Бог, кажучи: "Будьте плідні і множтеся та наповняйте воду в морях, і птаство нехай множиться на землі."
23. І був вечір і був ранок - день п'ятий.
24. Тоді сказав Бог: "Нехай земля виведе з себе живі створіння за їхнім родом: скотину, плазунів і диких звірів за їхнім родом." І сталося так.
25. І сотворив Бог диких звірів за їхнім родом, скотину за родом її, і всіх земних плазунів за їхнім родом. І побачив Бог, що воно добре.
26. Тож сказав Бог: "Сотворімо людину на наш образ і на нашу подобу, і нехай вона панує над рибою морською, над птаством небесним, над скотиною, над усіма дикими звірями й над усіма плазунами, що повзають на землі."
27. І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх.
28. І благословив їх Бог і сказав їм: "Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю та підпорядковуйте її собі; пануйте над рибою морською, над птаством небесним і над усяким звірем, що рухається по землі."
29. По тому сказав Бог: "Ось я даю вам усяку траву, що розсіває насіння по всій землі, та всяке дерево, що приносить плоди з насінням: вони будуть вам на поживу.

30. Всякому ж дикому звіреві, всякому небесному птаству, всьому, що повзає по землі й має в собі живу душу, я даю на поживу всяку зелень трав." І так сталося.
31. І побачив Бог усе, що створив: і воно було дуже добре. І був вечір і був ранок - день шостий.
2. Суботній відпочинок 1-3; Едем 4-9; джерела та ріки 10-14; доручення людині 15-17; людина й тварини 18-20; жінка 21-25
1. Так закінчено небо й землю з усіма її оздобами.
2. Бог закінчив сьомого дня своє діло, що його творив був, і спочив сьомого дня від усього свого діла, що творив був.
3. І благословив Бог сьомий день і освятив його; того бо дня спочив Бог від усього свого діла, що творячи зробив був.
4. Таке було походження неба й землі, коли сотворено їх. - Коли Господь Бог творив небо й землю,
5. не було ще на землі ніякої польової рослини й не росла ще ніяка трава на полі, бо Господь Бог не посилав дощу на землю, і не було людини, щоб порати землю.
6. Але виходила волога з землі й напувала всю поверхню землі.
7. Тоді Господь Бог утворив чоловіка з земного пороху та вдихнув йому в ніздрі віддих життя, і чоловік став живою істотою.
8. Господь Бог насадив сад у Едемі, на сході, й оселив там чоловіка, що його був утворив.
9. І виростив Господь Бог із землі всяке дерево, принадне на погляд і добре для поживи, і дерево життя посеред саду та й дерево пізнання добра й зла.
10. З Едему ж виходила ріка, щоб зрошувати сад, і звідти розділялась вона на чотири течії.
11. Ім'я першої - Пішон; це та, що обтікає ввесь Хавіла-край, де є золото.
12. А золото цього ж краю добре. Там же є пахуча смола й онікс-камінь.
13. Ім'я другої ріки - Гіхон; вона обтікає ввесь Куш-край.
14. Ім'я третьої ріки - Тигр; вона тече на схід від Ашшуру. Четверта ж ріка - Ефрат.
15. Узяв Господь Бог чоловіка й осадив його в Едемському саді порати його й доглядати його.
16. Та й дав Господь Бог чоловікові таку заповідь: "З усякого дерева в саду їстимеш;
17. з дерева ж пізнання добра й зла не їстимеш, бо того самого дня, коли з нього скуштуєш, напевно вмреш."
18. Тоді сказав Господь Бог: "Не добре чоловікові бути самому; сотворю йому поміч, відповідну для нього."

19. І сотворив Господь Бог з землі всіляких польових звірів і всіляких птахів піднебесних і привів їх до чоловіка побачити, як він назве їх; як саме чоловік назве кожне живе сотворіння, щоб воно так і звалось.
20. І дав чоловік назви всякій скотині, всякому птаству піднебесному і всякому звіреві польовому, але для чоловіка не знайшлося помочі, йому придатної.
21. Тоді Господь Бог навів глибокий сон на чоловіка, і коли він заснув, узяв одне з його ребер і затулив те місце тілом.
2. Потім з ребра, що його взяв від чоловіка, утворив Господь Бог жінку і привів її до чоловіка.
23. І чоловік сказав: "Це справді кість від моїх костей і тіло від мого тіла. Вона зватиметься жінкою, бо її взято від чоловіка."
24. Так то полишає чоловік свого батька й матір і пристає до своєї жінки, і стануть вони одним тілом.
25. А були вони обоє, чоловік і його жінка, нагі, та (одне одного) не соромилися.
3. Спокуса та падіння 1-7; викриття провини 8-13; кари 14-20; вигнання з раю 21-24
1. З усіх же польових звірів, що їх сотворив Господь Бог, найхитріший був змій. Він і сказав до жінки: "Чи справді Господь Бог велів вам не їсти ні з якого дерева, що в саді?"
2. Жінка відповіла змієві: "Нам дозволено їсти плоди з дерев, що в саді.
3. Тільки плід з дерева, що посеред саду, Бог наказав нам: "не їжте його, ані не доторкайтесь, а то помрете"."
4. І сказав змій до жінки: "Ні, напевно не помрете!
5. Бо знає Бог, що коли скуштуєте його, то відкриються у вас очі, і ви станете, як Бог, що знає добро й зло."
6. Тож побачила жінка, що дерево було добре для поживи й гарне для очей і приманювало, щоб усе знати; і взяла з нього плід та й скуштувала й дала чоловікові, що був з нею, і він теж скуштував.
7. Тоді відкрилися їм обом очі, й вони пізнали, що вони нагі; тим то позшивали смоківне листя і поробили собі пояси.
8. Але почули вони луну від Господа Бога, що ходив собі садом під час денної прохолоди, і сховався чоловік із своєю жінкою від Господа Бога серед дерев саду.

9. Тоді Господь Бог покликав чоловіка і спитав його: "Де ти?"
10. Той відповів: "Я чув твою луну у саді й злякався, бо я нагий, тож і сховався."
11. Він же сказав: "Хто тобі сказав, що ти нагий? Чи не їв ти з дерева, що я наказав тобі не їсти?"
12. Чоловік відповів: "Жінка, яку ти дав мені, щоб була зо мною, дала мені з дерева, і я їв."
13. Тоді Господь Бог сказав до жінки: "Що ти це наробила?" Жінка відповіла: "Змій обманув мене, і я їла."
14. Отож Господь Бог сказав до змія: "За те, що ти вчинив це, будь проклятий з-поміж; усякої скотини та з-поміж усіх диких звірів. На череві твоїм будеш повзати і їстимеш землю по всі дні життя твого.
15. Я покладу ворожнечу між тобою і жінкою і між твоїм потомством та її потомством. Воно розчавить тобі голову, а ти будеш намагатися ввіп'ястися йому в п'яту."
16. А жінці сказав: "Помножу вельми болі твої і твою вагітність, в болях будеш народжувати дітей. І тягти буде тебе до твого чоловіка, а він буде панувати над тобою."
17. Адамові ж сказав: "За те, що ти послухав голос твоєї жінки і їв з дерева, з якого я наказав тобі не їсти, проклята земля через тебе. В тяжкім труді живитимешся з неї по всі дні життя твого.
18. Терня й будяки буде вона тобі родити, і їстимеш польові рослини.
19. В поті лиця твого їстимеш хліб твій, доки не вернешся в землю, що з неї тебе взято; бо ти є порох і вернешся в порох."
20. Тоді Адам дав своїй жінці ім'я Ева, бо вона була мати всіх живих.
21. Та й зробив Господь Бог Адамові та його жінці одежу з шкури і одягнув їх.

22. І сказав Господь Бог: "Оце чоловік став, як один з нас, знаючи добро і зло. Тож тепер, аби лишень він не простяг своєї руки й не взяв ще й з дерева життя, а з'ївши, не став жити повіки!"
23. Тому вислав його Господь Бог з Едемського саду порати землю, що з неї був він узятий.
24. І вигнав він Адама й поставив від сходу до Едемського саду херувима з полум'яним миготливим мечем, щоб стерегти дорогу до дерева життя.

Щодо значення ім'я Бенедикта - воно означає в перекладі з латині благословенна. Мені подобається це ім'я через почитання одного святого ченця Бенедикта Нурсійського.
Про Св.Бенедикта є інформація на сайті: http://www.promin-lubovi.narod.ru/public/6/pub6st8.htm
Близько 5-6 років назад я дізналась про Св.Бенедикта, про чудодійну силу носіння посвяченого медальйона Св.Бенедикта, захисту від злих духів і всякого впливу і дії духів нечистих. Носіння медальйона є тим самим екзорцизмом, тобто прогнання злого духа від себе. Будь-які спокуси, негативні думки і різний негативний вплив походить від диявола і злих духів. Носіння посвяченого Хрестика, медальйону Св.Бенедикта, Пресвятої Богородиці є важливими для християнина.


І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
benedikta Дата: Неділя, 03.04.2011, 23:57 | Повідомлення # 41
Група: Користувачі
Повідомлень: 383
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Походження і зміст медальйону

Св. Бенедикт (нар. в Нурсії, Італія, у 480 р.) з особливістю почитав святий хрест і нашого розп'ятого Спасителя. Знаком хреста він здійснив багато чудес і перемагав злих духів. У честь його діяльності був викарбуваний медальйон. З однієї його сторони зображено Бенедикта, який тримає у руках хрест і Правило чину, а на краях є напис латинською, що мовою українців звучить: "Нехай його присутність хоронить нас в час смерті". (Святий Бенедикт завжди був патроном умираючих, бо він сам помер славно, молячись перед Найсвятішими Тайнами). На звороті медальйону зображений хрест. На краях є перші букви латинських слів з вірша, написаного св. Бенедиктом: "Забирайся геть, сатано! Не підказуй мені своїх марних речей. Кубок, який мені підсовуєш, є лихий; пий сам свою отруту". В кутах хреста латинські слова повідомляють: "Хрест святого ченця Бенедикта", на самому хресті: "Нехай святий хрест буде мені легкий. Не допусти, щоб дракон став моїм провідником".

Надписи та їх значення на чудотворному медальйоні

При образі святого:
Crux sancti Patris Benedict!
Хрест святого ченця Бенедикта

На обручі медальйона:
Eius in obitu nostro praesentia muniamur.
Нехай його присутність нас хоронить в часі смерті.
CSPB — Crux sancti Patris Benedict!
Хрест святого ченця Бенедикта

Букви на хресті:
CSSML — Crux sancta sit mihi lux.
Хрест святий нехай мені буде світлом.
NDSMD — Non draco sit mihi dux.
Нехай сатана не буде мені провідником.

На обручу медальйона:
VRSNSMV — Vade retro satana non suade mihi vana
Іди геть, сатано, не спокушай мене до злого
SMQLIVB — Sunt mala quae libas, ipse venena bibas
Злі діла робиш, сам пий свою отруту

До почитання медальйона дуже причинився Папа Лев IX у XI ст., котрий в юності був оздоровлений із смертельної недуги через надприродне посередництво св. Бенедикта. У видінні він бачив, як праведний Бенедикт у чернечій одежі сходив з Неба по світляній драбині, несучи в руці сіяючий хрест. Він доторкнувся хрестом до спухлого обличчя майбутнього Папи і відразу його оздоровив.

Римський Архієрей Бенедикт XIV у 1742 р. урочисто схвалив і дорадив вірним носити медальйон. Медальйон св. Бенедикта мусить бути благословенний отцем-бенедиктинцем або спеціально уповноваженим до цього священиком. Церква має три урочисті молитви для благословення медальйону.

Перша молитва — екзорцизм (вигнання) злого духа, щоб знешкодити його лихий вплив, разом з ревним проханням, аби медальйон при носінні служив для добробуту тіла і душі. (Ця молитва може бути опублікована тільки з спеціального дозволу Церковної Влади).

Друга молитва є гарячим проханням і читається так: О, Всемогутній Боже, Подателю усіх добрих дарів! Ми покірно благаемо Тебе, щоб Ти уділив через посередництво святого Бенедикта Твое благословення на ці медальйони, їх букви і знаки, задумані Тобою, щоб усі, хто носитиме їх і старатиметься виконувати добру працю, могли дістати здоров'я для душі й тіла, ласку спасіння, відпусти, признані для нас, і щоб при помочі Твого милосердя уникнули пасток і підступів диявола, і виявились святими і бездоганними в Твоїх очах. Амінь.

Третя молитва є дуже зворушлива, бо пригадує нам передсмертні муки, страждання і смерть нашого Господа. (Право на публікацію цієї молитви належить, виключно, ордену Святого Бенедикта). Після благословення медальйон не можна продавати.

Сила і діяння медальйону

Кожен, хто носить його з побожністю, довіряючи життєдайним силам хреста Господнього і заслугам праведного Бенедикта, може надіятись на його допомогу в духовних і дочасних потребах. Від того, хто з вірою та побожністю носитиме цей медальйон, він відвертатиме усі небезпеки для тіла і душі, що походять від злого духа.

Медальйон у віруючої людини матиме силу: нищити заклинання чарівників, нечестивих і злобних осіб; охороняти від спокус, обману; осягати навернення грішників, особливо — в час смерті; захищати від немочей; охороняти від бурі, блискавок та інших стихійних лих. Його можна одягати на шию, чіпляти до шкапуляра (інакше — параману) чи Вервиці, або носити якось інакше. Для хворого — класти на рани, занурювати в ліки чи у воду, яку дають йому пити.

Молитва до св. Бенедикта Нурсійського

О, праведний Бенедикте! Ти — високий взірець усіх чеснот, невинна посудина Божої ласки! Споглянь на мене, покірно прихиляю чого коліна перед Твоїм образом. Я благаю Твоє серце помолитись за мене перед троном Бога. До Тебе я звертаюсь у всіх небезпеках, котрі щодня довкола мене. Оборони мене від моїх ворогів. Дай мені натхнення, аби я наслідував Тебе у всьому. Нехай Твоє благословення буде зі мною завжди, аби я відвертався від злого, що Бог забороняє, і уникав нагоди до гріха. Ласкаво випроси для мене від Господа ті милості й ласки, яких я найбільше потребую у всіх переживаннях, терпіннях і нещастях на землі. Твоє серце завжди було повне любові, співчуття і милосердя до тих, що опинились у будь-яких клопотах чи нещастях. Ти ніколи не відкидав без потіхи і помочі тих, хто звертався до Тебе. Тому я прикликаю Твоє могутнє посередництво в твердій надії, що почуєш мої молитви і одержиш для мене особливу ласку й милість, за яку я так сердечно молю (скажіть, про що просите), коли це буде на Божу славу і добро для моєї душі. Допоможи мені, о великий святий Бенедикте, прожити і вмерти вірною Божою дитиною, завжди бути покірним Господній волі й осягнути вічне щастя у Небі.
Амінь.

Медальйон часто закладають у підвалини будинків чи в стіни, вішають на дверях, чи прикріпляють на хлівах і стайнях, щоб прикликати Божий захист і благословення. Немає жодних спеціальних молитов при вживанні медальйону. Вже саме одягання і його вживання вважається мовчазною молитвою до Бога, щоб дарував нам задля заслуг св. Бенедикта ті ласки, про які ми просимо. Однак для одержання надзвичайних ласк є спеціальні набожності в честь св. Бенедикта. У день смерті праведника, 14 березня — рекомендується також Хресну дорогу до св. Бенедикта. У день св. Бенедикта, 27 березня, просімо про його опіку цією молитвою:

25 липня 1979 р. Пречиста Діва Марія, об'явившись у Бейсайді (Нью-Йорк), просила щоб чин бенедиктинців зосередився на розсиланні повідомлень про свого засновника, включаючи багатотисячне відливання медальйона зі зображенням праведного Бенедикта.
Є також Хрестик з медальйоном Св.Бенедикта.

Від теми важкої музики я перейшла до Святого Бенедикта, але це через те, щоб докладніше дати відповідь на Ваше питання і подану інформацію.


І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)


Повідомлення відредагував benedikta - Понеділок, 04.04.2011, 00:00
 
lived_daed Дата: Середа, 06.04.2011, 16:05 | Повідомлення # 42
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
Сапсибі, Benedicta, за відповідь на моє питання!
З рештою тверджень Ви згідні?!
 
benedikta Дата: Понеділок, 11.04.2011, 20:35 | Повідомлення # 43
Група: Користувачі
Повідомлень: 383
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Називати християн фарисеями - це всеодно, що брати на себе роль судді, а суд належить тільки Богу. Маємо розуміти, що душа - це образ Божий у кожній людині, а диявол всіма методами і силами намагається спотворити цей образ Божий. Диявол перемагає людину тоді, коли вона йому не противиться і піддається. А зброя проти диявола - це виконання 10 Заповідей Божих, і 2 головних заповідей любові до Бога і ближніх. Важливо всім і все пробачати і не мати претензії і нарікання ні до кого і ні до чого, всім чинити добро і виявляти милосердя - ці речі свідчитимуть про дійсного християнина.

Ісус Христос — центральна постать християнства.
Центром християнства є особа Ісуса Христа, який є однією з Осіб Пресвятої Трійці (Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий) — одночасно Сином Божим та Сином Людським.
Головне у християнстві вчення про Ісуса Христа, який прийняв страждання і смерть заради спокутування первородного гріха (гріха Адама і Єви).
Є чисельна група людей, які звуть себе християнами лише формально, без будь-якої глибокої віри в християнські догмати, без дотримання 10 Заповідей Божих і приписів Церковних, а також не беруть участі у житті Церкви, трактуючи християнство скоріш, як традицію, в якій вони народились, і до якої вони формально належать. Правдивими християнами є досить мала кількість людей у парафіях. В більшості випадків це залежить від зіпсутої гріхом природи людини, яка скоріше шукає користі та вигоди у всьому, ніж власної безкорисливості та самопожертви свого часу, праці для потреби Церкви і ближніх. Через те, праведних людей зустрічається менше. Це вже залежить від самої людини. Але ми не повинні звертати увагу на вчинки людей, які викликають у нас осуд і відкинення. Ми повинні мати за авторитет для себе 10 Божих Заповідей, 2 головні заповіді любові, тобто науку Ісуса Христа, яка подана в Новому Завіті, а також брати приклад зі Святих Божих угодників, про Яких можемо дізнатись з літератури релігійної, духовної.

Якщо Вас зацікавить життя Святих і повчання, пропоную скористатись сайтами:
http://www.teolib.h1.ru/SvOtci/index.html
http://www.teolib.h1.ru/SvOtci/dorotej.html
http://www.teolib.h1.ru/Teo/index.html
http://ave-maria.comyr.com/lib.htm
http://www.sdbua.net/materiale/index.php?idalbum=66

У Новому Завіті Святого Письма я не знайшла жодного негативного прикладу. А щодо кривавої історії... Сам Ісус Христос Син Божий через досконалу Божу любов до грішних людей віддав Себе на страждання і смерть, не маючи жодної провини.
Ісус Христос не навчав людей бути фарисеями, а навпаки багато притч і наук Він подавав про те, як потрібно наслідувати Його, дотримуючи Заповідей любові до Бога і ближнього.

Євангеліє від Матея (7:23)
Mat 7:1 Не судіть, щоб і вас не судили;
Mat 7:2 бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам.
Mat 7:3 І чого в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш?
Mat 7:4 Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці?
Mat 7:5 Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого.
Mat 7:6 Не давайте святого псам, і не розсипайте перел своїх перед свиньми, щоб вони не потоптали їх ногами своїми, і, обернувшись, щоб не розшматували й вас...
Mat 7:7 Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам;
Mat 7:8 бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому.
Mat 7:9 Чи ж то серед вас є людина, що подасть своєму синові каменя, коли хліба проситиме він?
Mat 7:10 Або коли риби проситиме, то подасть йому гадину?
Mat 7:11 Тож як ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Отець ваш Небесний подасть добра тим, хто проситиме в Нього!
Mat 7:12 Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Бо в цьому Закон і Пророки.
Mat 7:13 Увіходьте тісними ворітьми, бо просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять.
Mat 7:14 Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її!
Mat 7:15 Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас ув одежі овечій, а всередині хижі вовки.
Mat 7:16 По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіґи із будяків?
Mat 7:17 Так ото родить добрі плоди кожне дерево добре, а дерево зле плоди родить лихі.
Mat 7:18 Не може родить добре дерево плоду лихого, ані дерево зле плодів добрих родити.
Mat 7:19 Усяке ж дерево, що доброго плоду не родить, зрубується та в огонь укидається.
Mat 7:20 Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх!
Mat 7:21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.
Mat 7:22 Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили?
Mat 7:23 І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!

Євангеліє від Івана (8:12)
1 Ісус же на гору Оливну пішов.
2 А над ранком прийшов знов у храм, і всі люди збігались до Нього. А Він сів і навчав їх.
3 І ось книжники та фарисеї приводять до Нього в перелюбі схоплену жінку, і посередині ставлять її,
4 та й говорять Йому: Оцю жінку, Учителю, зловлено на гарячому вчинку перелюбу...
5 Мойсей же в Законі звелів нам таких побивати камінням. А Ти що говориш?
6 Це ж казали вони, Його спокушуючи, та щоб мати на Нього оскарження. А Ісус, нахилившись додолу, по землі писав пальцем...
7 А коли ті не переставали питати Його, Він підвівся й промовив до них: Хто з вас без гріха, нехай перший на неї той каменем кине!...
8 І Він знов нахилився додолу, і писав по землі...
9 А вони, це почувши й сумлінням докорені, стали один по одному виходити, почавши з найстарших та аж до останніх. І зоставсь Сам Ісус і та жінка, що стояла всередині...
10 І підвівся Ісус, і нікого, крім жінки, не бачивши, промовив до неї: Де ж ті, жінко, що тебе оскаржали? Чи ніхто тебе не засудив?
11 А вона відказала: Ніхто, Господи... І сказав їй Ісус: Не засуджую й Я тебе. Іди собі, але більш не гріши!
12 І знову Ісус промовляв до них, кажучи: Я Світло для світу. Хто йде вслід за Мною, не буде ходити у темряві той, але матиме світло життя.

Бог не запитає
1. Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але скількох людей ти підвіз…
2. Бог не запитає тебе, яку площу мав твій дім, а скількох подорожніх ти в ньому прийняв…
3. Бог не запитає тебе, як ти одягався, а запитає, скількох людей ти зодягнув…
4. Бог не запитає тебе скільки грошей ти заробляв, але яким способом…
5. Бог не запитає тебе яку посаду ти займав, але чи ти працював чесно і сумлінно...
6. Бог не запитає тебе, скільки ти мав приятелів, але для кого з них був приятелем ти…
7. Бог не запитає тебе, в якому оточенні ти жив, але як ти ставився до своїх сусідів…
8. Бог не запитає тебе, скільки разів ти говорив правду, але запитає скільки разів ти збрехав...
9. Бог не запитає тебе, чому ти так довго зволікав з покаянням і виправленням. Він з любов'ю запровадить тебе до твого небесного житла.

Чому ми нещасні
Я - Світло, а ви не бачите Мене.
Я - Шлях, а ви не йдете за Мною.
Я - Істина, а ви не вірите Мені.
Я - Життя, а ви не шукаєте Мене.
Я - Учитель, а ви не слухаєте Мене.
Я - Господь, а ви не коритесь Мені.
Я - ваш Бог, а ви не молитесь Мені.
Я - Ваш найкращий Друг, а ви не любите Мене
Якщо ви нещасні, то не звинувачуйте Мене.

Світ і людей створив Господь Бог.

Все було створене для добра, і зла не було у ньому. Гріх приніс зло, нещастя і тлінність.
Не маю звички говорити погане про щось або про когось, але намагаюсь наводити аргументи і факти для застороги від зла. Не буду повторювати те, що наводила на попередніх сторінках цієї теми: Вплив важкої музики на людей. Якщо буде мати бажання то перечитайте ще раз самі, або скористайтесь сайтом:
http://www.banderivets.org.ua/index.php?page=pages/zmistc/zmistc49
http://www.youtube.com/watch?v=VvIb8VvfESo&feature=related

Буває гарна музика, яка людину наповнює миром, чимось добрим і спокійним.
Потрібно вміти розрізняти її.


І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)


Повідомлення відредагував benedikta - Понеділок, 11.04.2011, 20:43
 
lived_daed Дата: Вівторок, 12.04.2011, 16:18 | Повідомлення # 44
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
ВenediСta, Життя у людей - як у тварин. Бувають екстренні ситуації. Повинен бути якийсь адреналін (важка музика?). Серце не б'ється монотонною пульсацією. Щодо музики... Думаю, що за "важкі напрямки" зараз не слід переживати.
Добра і зла не існує... окремо.
 
benedikta Дата: Вівторок, 12.04.2011, 18:48 | Повідомлення # 45
Група: Користувачі
Повідомлень: 383
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Шановний lived_daed. Скажу Вам таке, є дві категорії людей:
1 категорія - люди, які вірять в Бога, Який створив світ і все, що в ньому для добра.
2 категорія - люди, які не вірять в Бога, і вважають, що вони згідно теорії Ч.Дарвіна походять від мавпи.
Можливо 2 категорія людей і живе життям тварин, оскільки вони себе не вважають за людей, створених на образ та подобу Божу, і в цьому випадку можливо їм слухання важкої музики дійсно допомагає уподібнитись тваринному рівню. smile
Щодо теорії дарвінізму, можу сказати тільки те, що концепція Дарвіна абсурдна і безглузда. Усе створив Бог, а також мавпу. Подивіться на мавп, вони не вміють читати, писати, розмовляти, малювати картини, співати, грати на музикальних інструментах, будувати будинки, вони не вміють придумувати і виготовляти телевізори, комп'ютери, пральні машини, велосипеди, автомобілі, літаки, кораблі і перелік можна дуже великий продовжити. Тварини мають інстинкти і також розумні. Наприклад деякі папугаї, вони вміють повторювати слова і речення, але суть їхню вони не розуміють.

Можливо тварини деколи менш жорстокі ніж люди. Гріх дуже спотворив людей і через те, багато людей стають гіршими від тварин тоді, коли стають залежними від алкоголю, куріння, наркотиків, а також учасниками абортів, вбивцями ненароджених дітей чи інших негативних впливів.
Добро нічого спільного не має зі злом. Йде між ними боротьба. Тільки добром можна знищити зло.



І як бажаєте, щоб вам люди чинили, чиніть їм і ви так само.
(Лк.6, 31)
 
Форум » Духовність » Церква і суспільство » Вплив важкої музики на людей!
Сторінка 3 з 4 « 1 2 3 4 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі