Чи обійшлися б Ви без мобілки? - Про все на світі - Інше - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Форум » Інше » Про все на світі » Чи обійшлися б Ви без мобілки?
Чи обійшлися б Ви без мобілки?
Дельфініус Дата: Субота, 29.11.2008, 21:21 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Ще років так з десять назад про мобільні телефони практично ніхто не знав smile , вони не були такі доступні як зараз. А зараз навіть першокласник може йти собі і балакати по мобільному телефону. Мобілки це прекрасний винахід, який дуже допомагає людям(я б навіть сказав дуже-дуже smile ), але десятиліття назад люди якось обходилися без них. І от зараз, в час такого бурхливого розвитку всякої техніки чи Ви змогли б обійтися без тієї маленької "залізячки"?

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Владик Дата: Субота, 29.11.2008, 21:29 | Повідомлення # 2
Група: Радники
Повідомлень: 166
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Я думаю якшо би в мене небуло мобільного я би сильно не розчарувався(може тому що купили мені його рік тому biggrin )
Просто є такі випадки,коли телефон просто необхідний,але є такі дні що ніхто із твох друзів ні одної смс-ки не напише cry sad Вот і приходиться з оператором розмовляти або собі смс-ки писати...

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
DNatiM Дата: Неділя, 30.11.2008, 11:46 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Цікаве питання . Я навіть незнаю що відповісти , можу сказати одне що телефон я свій використовую практично тільки як годинник . Бо мені дуже рідко хтось дзвонить , ой ні це ж один зв'язок з Андрійчиком . Так що напевне я б без телефона зараз не прожила biggrin

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Андрійко:) Дата: Неділя, 30.11.2008, 16:15 | Повідомлення # 4
Група: Радники
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Мабуть б дні 2-3 протягнув,але дальше не зміг. biggrin

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
 
DNatiM Дата: Неділя, 30.11.2008, 16:30 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Я думаю всі і тільки на це і згодились wink

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Vova Дата: Понеділок, 01.12.2008, 16:11 | Повідомлення # 6
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 255
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Мабуть таки б вже не зміг. Як не як, а вже користуюсь цим винаходом більше 5 років cool , і він серйозно зжився зі мною. Пам'ятаю випадок, коли в мене поцупили нехороші люди телефон і 2 тижні довелось бути без цього апарату. То було таке відчуття, ніби мені руки відрубали biggrin Так що зараз важко собі уявляю життя беж мобілки smile

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
Nafanja Дата: Понеділок, 01.12.2008, 16:40 | Повідомлення # 7
Група: Радники
Повідомлень: 67
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Гм, Цікава тема... smile Навіть незнаю шо відповісти.... Бувають такі дні, коли хочеться викинути той телефон, але і бувають моменти, коли він просто необхідний. Телефон потрібен для підтримання зв'язку з рідними, близькими, друзями..... Хочеться сказати, шо можу обійтись без нього, але це буде неправда. Так, я визнаю - це залежність!!! tongue

Тільки тому, що хтось не любить тебе так, як тобі хочеться, не означає, що він не любить тебе всією душею
 
Stiopik Дата: Понеділок, 01.12.2008, 22:27 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
На мою думку мобільний телефон в теперішньому часі необхідна річ. Ще пару років назад можна було б обійтися без телефону, але не зараз. Я б міг обійтися без телефону близько 3-5 днів, але нехочу. no
 
Наталька Дата: Вівторок, 02.12.2008, 14:11 | Повідомлення # 9
Група: Модератори
Повідомлень: 241
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Чесно кажучи. ні. Не змогла б обійтися, бо з сьогоднішнім шаленим темпом життя, а встигати треба всюди, це дуже важко. Коли вдень ти на роботі чи на парах, ввечері тобі треба на Марійську та ще й принести якийсь сценарій, а для того всім треба сказати, шоб щось пошукали, але ще й все це треба зробити за 2 годинки, то без телефона ніяк...
 
Endry Дата: Вівторок, 02.12.2008, 22:06 | Повідомлення # 10
Група: Радники
Повідомлень: 92
Нагороди: 2
Статус: Офлайн
Я недавно носив свій телефон на ремонт. Лишив телефон і пішов. А номера абонентів (як я з'ясував потім) лишились в памяті самого телефону. Картку я вставив в свій старий, але то було капєц, особливо, коли хтось дзвонив, то я оприділяв хто то тільки пло голосу. Хоч був з телефоном, але то було трудно. А зовсім без того маленького пульта я б довго не протянув.

Пости, бо згрішив, і пости, щоб не згрішити.
 
musia_79 Дата: Середа, 03.12.2008, 00:22 | Повідомлення # 11
Група: Модератори
Повідомлень: 289
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Думаю, що я б змогла прожити без мобільного, якби була така потреба. Інколи він мене так дістає, що хочеться відкрити вікно і викинути його з 9-го поверха. Особливо, коли дзвонять по роботі по 30 раз в день, а інколи й ще частіше.

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Sj@f@ Дата: Понеділок, 12.01.2009, 23:11 | Повідомлення # 12
Група: Радники
Повідомлень: 34
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
Ой,якщо б вже всі відмовились,то сенсу його мати вже не було б ,але так-не змогла,бо якщо його забуваю і згадую про це ,не відійшовши далеко від квартири,повертаюсь за ним,бо якщо мені не прийдеться комусь дзвонити ,то думаю,а що,якщо хтось захоче мені подзвонити....було б дуже складно cry

Тільки даючи,можна одержати=)))))
 
Sjava Дата: Вівторок, 13.01.2009, 20:49 | Повідомлення # 13
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Нагороди: 1
Статус: Офлайн
НІ!!! без цієї маленької штучки я б точно не обійшовся, бо дуже сильно до неї прив'язався.

Як думаєш, так і живеш
 
Soloveyko Дата: Середа, 21.01.2009, 04:58 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Статус: Офлайн
biggrin Мобільного телефону немаю... то неможу казати lol
 
DNatiM Дата: Середа, 21.01.2009, 08:54 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлень: 287
Нагороди: 6
Статус: Офлайн
Розкажу вам одну історію . Здавали ми сесію після 3-го курсу екзамен з баз даних . Ну написали ми той екзамен і викладач сказав що до 2 год дня перевірить чекати потрібно було 1,5 год ось ніхто з наших додому не їхав , а ось наш Стасік якому додому потрібно було іти 20 хв пішов . А ми всі десь 13:30 були вже біля кафедри і викладач сказав що вже перевірив ну і всім поставив екзамен . А Стасік прийшов до кафедри 14:10 чи в 14:15 , а викладач в 14:00 закрив відомості тай поїхав додому . І ось нашому Стасіку не хватило 2 бали до 5 , ще й телефону він немає , що б якось можна було з ним звязатись sad
Так що це доказує тільки те , що в теперішній час без телефона дуже важко , хоч як він інколи і нервує

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
Форум » Інше » Про все на світі » Чи обійшлися б Ви без мобілки?
Сторінка 1 з 2 1 2 »
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі