День Валентина! - Про все на світі - Інше - Форум
[ Головна · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2 « 1 2
Форум » Інше » Про все на світі » День Валентина! (Кохаймося, бо ми того варті))))
День Валентина!
Дельфініус Дата: Вівторок, 10.02.2009, 08:39 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 415
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Наближається такий собі "неписаний" празник-день святого Валентина або як інакше його називають День всіх закоханих. Це свято прийшло до нас недавно, але нібито вже помаленьку прижилося, бо ми, українці любимо святкувати будь-що tongue . Як Ви ставитеся до цього свята, чи потрібне воно в українському календарі, чи варто його святкувати? І розкажіть, можливо якісь історії, пов'язані з днем Валентина. smile

Покажи своїм життям, що на землі не відпочивають)))
 
Наталька Дата: Середа, 25.02.2009, 21:13 | Повідомлення # 16
Група: Радники
Повідомлень: 240
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (Vova)
Угу, значить для того щоб зробити приємне коханій людині треба завжди знаходити якийсь привід, бо без приводу це не буде приємно. Шось тут не те...

Якщо подумати, то виходить що будь-яке свято - це привід для того, щоб подарувати радість винуватцеві свята (чи то іменини, чи день народження чи якесь професійне свято). І виходить, що всіх цих свят не потрібно, бо ми ітак мусимо любити своїх ближніх і приносити їм радість! Але що поганого в тому, що один раз в рік - це все робиться в особливіший спосіб?

Quote (Vova)
І на закінчення, я просто наведу один абзац з статті про походження цього свята:
"Разом зі святом, здеформованим та перекрученим, нам пропагується така ж зде­формована любов, звернена тільки на себе, на задоволення своїх пристрастей, а інша особа є для цього просто засобом. В цей день відкрито і широко пропагується порушення шостої Божої Заповіді. То як це торжество може бути сумісним з тими людьми, що називають себе християнами?"

Vova, ну ти ж сам розумієш, що ця заповідь мільйони разів порушується і не тільки в цей день. А для справжніх християн, це не зовсім виправдано. Для прикладу як ти думаєш, ті хто тут висловились позитивно про це свято хоч раз в цей день порушили цю заповідь? Сам знаєш, що кожна людина має СВОЮ голову на плечах і поведеться, як вона вважає правильно. Скільки людей на Різдво і на Паску напивається до чортиків і переїдає і потім хто знає ще що твориться, то що може не будемо ці свята святкувати, бо якісь там... чинять гріх?
Quote (Дельфініус)
Ага, бачив я дуже багато "посмішок і радості" в цей день, особливо в хлопців, які всі як один бігають табуном в пошуках якоїсь м'якої іграшки, або з однією трояндою в руках (бо в цей день купити більше квітів - це мало не пів зарплати витратити). І не дай Боже щоб хтось хлопців з певних причин (не важливо яких, може навіть і дуже поважних) не подарував нічого на це "свято", тоді образи буде на все життя.

Та ну не говори дурниць!!! Не всі дівчата однакові (ясно, що є й такі, але не варто підписувати всіх, бо більшість все-таки мають трохи совісті і розуміють дорогих їм людей. Невже для тебе всі дівчата такі монстри???) і головне в цей день не доргий подарунок, а просто увага :)))
Quote (DNatiM)
А ось , що до дня Валентина то ми одного року з однією людиною святкуєм і кажемо як її любим , а наступного року з іншою . А тепер питання невже це справжня ЛЮБОВ одна на все житття ? І чому ми розкидуємося такими словами якщо далеко цього не відчуваємо (в плані кохання яке можем відчувати до однієї людини) ???

Тим, хто не розуміє справжнього значення любові не поможе якщо відмінити це свято. Бо все-одно вони будуть розкидуватися цими словами в будь-який інший час.
Мені здається, що не варто робити зі свята щось страшне, бо на справді нічого поганого в ньому нема (як наприклад в тому ж Хелоувіні, про який згадувала musia_79, це свято звичайно суцільне зло!).

Повідомлення відредагував Наталька - Середа, 25.02.2009, 21:52
 
musia_79 Дата: Середа, 25.02.2009, 21:59 | Повідомлення # 17
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Quote (Vova)
Ага, бачив я дуже багато "посмішок і радості" в цей день, особливо в хлопців, які всі як один бігають табуном в пошуках якоїсь м'якої іграшки, або з однією трояндою в руках (бо в цей день купити більше квітів - це мало не пів зарплати витратити). І не дай Боже щоб хтось хлопців з певних причин (не важливо яких, може навіть і дуже поважних) не подарував нічого на це "свято", тоді образи буде на все життя.

Бігають хлопці, в яких нема фантазії. Є ще море інших способів зробити коханій людині щось приємне, не обов'язково вдаватись до такої банальності, як піти в магазин і щось купити. Хоча навіть купівля подарунка коханій людині повинна викликати тільки позитивні емоції, інакше чого вартий цей подарунок? А якщо дівчина ображається на те, що подарунка в цей день нема, то їй варто зробити переоцінку цінностей.
А щодо самого святкування, то кожен святкує по-своєму. Хто звик зловживати алкоголем, той робить це на всі свята і не тільки... То що, може тоді всі свята відмінити, бо люди в ці дні особливо напиваються? І при чому тут християни? Правдиві християни стараються взагалі Заповідей не порушувати ні в свята, ні в будні.


Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Владик Дата: П'ятниця, 06.03.2009, 14:56 | Повідомлення # 18
Група: Радники
Повідомлень: 165
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
Ого! Ви тут стіко всього написали, шо аж нема шо добавити! Як я ставлюсь до цього свята? Та якось не з особливим захопленням і увагою...ну такий звичайний день, але трошкі відрізняється від інших.

Бо що роблю - не розумію... Я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу те роблю...
 
kristik Дата: Середа, 01.07.2009, 20:16 | Повідомлення # 19
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Quote (DNatiM)
День Валентина одне з найгірших свят на мою думку . І воно абсолютно не потрібне , бо коли ти кохось любиш то свою любов повинний показувати кожний день а не в один день на рік . Така моя думка =)

I моя така сама!!! Може тому, що на День Валентина завжди самотня cry якось так виходило. То нашо чекати на 14 лютого,якщо можна розказати про любов love i подарувати подарунок kiss 6 жовтня, наприклад?


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
musia_79 Дата: Четвер, 02.07.2009, 01:10 | Повідомлення # 20
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Ніхто не каже, що потрібно дарувати подарунок і говорити про любов тільки 14 лютого... Але що поганого в тому, що крім 6 жовтня, 10 січня і 25 липня, ти це зробиш ще й 14 лютого, в день, коли весь світ в особливий спосіб святкує кохання?

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
kristik Дата: Субота, 04.07.2009, 18:17 | Повідомлення # 21
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
нічого поганого якби люди не робили з того свята нового культу, бо враження таке, що свят більше не існує тільки день Валентина. Щось я не помітила, щоб, наприклад, на свято церковне Божого Тіла хтось регавував напевно багато є таких. що й не чули про таке cry . Та що там говорити про якесь таке мало відоме, якщо вже на Різдво люди до Церкви не ідуть ( бо нічого в цей день не святиться ) колядок не колядують і не знають, бо "не модно" і взагалі зробили це ВАЖЛИВЕ для всього людства свято, привід набити шлунки і дарувати подарунки sad sad sad . Так і день Валентина - навіть ті ж закохані не так чекають цього дня, щоб в особливий спосіб ще раз признатись коханій людині в почуттях, а думаючи вже місяць на перед що то він/вона мені подарує, куди поведе, що придумає?! А хіба то є суть почуттів в подарунках чи їх кількості???
musia_79, ми з тобою дискутуєм з різних причин!!! Я не проти цього свята, я проти того, що його перетворюєм в "божка" якому щорічно покланяємось не усвідомлюючи, що діємо невірно!!!!!

Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
musia_79 Дата: Неділя, 05.07.2009, 00:34 | Повідомлення # 22
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Кожен святкує по-своєму...

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
musia_79 Дата: Вівторок, 11.08.2009, 14:50 | Повідомлення # 23
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Знайшла цікаву інформацію про святого Валентина. Знаєте де знаходяться його мощі??? В Україні, при чому недалеко від Львова - у Самборі.
Противники св.Валентина, полюбуйтесь wink
Ось інформація: http://gazeta.ua/index.php?id=104077eid=67
http://zik.com.ua/ua/news/2006/02/13/32243
http://www.risu.org.ua/ukr/kaleidoscope/digest/article%3B20700/

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...

Повідомлення відредагував musia_79 - Вівторок, 11.08.2009, 14:52
 
Vova Дата: Вівторок, 11.08.2009, 15:36 | Повідомлення # 24
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 242
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
musia_79, стоп-стоп, я не сказав, що я маю щось проти святого Валентина.

Цікавий факт прочитав за посиланням http://zik.com.ua/ua/news/2006/02/13/32243:
"Слід сказати, що св. Валентин є ще й покровителем хворих на епілепсію." Класне поєднання: покровитель закоханих і хворих на епілепсію lol

А по-друге, я чомусь більше вірю статтям з християнського часопису "Пізнай правду" (одна з яких є в нашому розділі "Варто почитати" саме про день святого Валентина) ніж з якихось сайтів, які тільки і шукають, яку б то сенсацію придумати, щоб в них зросла відвідуваність, прибутки і т.д.


Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
musia_79 Дата: Середа, 12.08.2009, 11:34 | Повідомлення # 25
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Тут справа не в тому, з яких сайтів інформація, а сам факт, що вона правдива, що св.Валентин все таки жив, і мало того - він ще й причетний до України, і що його мощі справді допомагають людям. Не варто закривати очі на такі речі. І кому ж тоді почитати цього святого, якщо не нам, що маємо його мощі на теренах нашої держави?
Інша справа - хто як це сприймає... і святкує... кожен це робить по-своєму, думаю, тут не варто узагальнювати...

Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...
 
Vova Дата: Середа, 12.08.2009, 12:47 | Повідомлення # 26
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 242
Нагороди: 3
Статус: Офлайн
musia_79, ще раз повторю, що я не маю нічого проти святого Валентина, і вірю, що він жив і що він святий.
Але він не має ЖОДНОГО відношення до свята, яке назвали його іменем і в цій статті це досліджено від і до: День святого Валентина - християнський празник?.
А саме свято... Та хай собі буде, тільки хай носить правильну назву - "День закоханих", і хай не згадують ім'я святого Валентина.

Сила і велич людини не в тому, що вона має, а в тому, ким вона є
 
musia_79 Дата: Середа, 12.08.2009, 13:49 | Повідомлення # 27
Група: Модератори
Повідомлень: 288
Нагороди: 10
Статус: Офлайн
Quote (Vova)
Та хай собі буде, тільки хай носить правильну назву - "День закоханих", і хай не згадують ім'я святого Валентина

Ось тут я згідна з тобою, тільки поїзд вже поїхав... по всьому світу...


Приймай себе таким, яким ти є, але не забувай - яким маєш стати...

Повідомлення відредагував musia_79 - Середа, 12.08.2009, 13:50
 
DNatiM Дата: П'ятниця, 14.08.2009, 11:30 | Повідомлення # 28
Група: Користувачі
Повідомлень: 270
Нагороди: 5
Статус: Офлайн
Нарешті musia_79 зрозуміла проти чого ми . Я вважаю не правильно прикриватись іменем святого , "свято" , яке практично ніякого відношення до нього не має (ну принаймі так як його в теперішній час святкують) . Для мене свято - це коли насправді всюди панує дух того свята . От Миколая - зранку просинаєшся і зразу під подушку , а там цукерки , мандаринки , потім до церкви і куди не глянеш у всіх піднесений настрій , усмішка на обличчі , в такі дні здається , що щастя таке близьке , але ми його усвідомлюємо тільки по такий святах як Різдво , Новий рік , Великдень . Я ще в святі найбільше ціную , те що воно приносить радість всім , а не якомусь певному колі людей smile

Потрібно вірити в досконалість і мати відвагу бути недосконалим!
 
kristik Дата: Субота, 15.08.2009, 00:46 | Повідомлення # 29
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Нагороди: 11
Статус: Офлайн
Quote (Vova)
Класне поєднання: покровитель закоханих і хворих на епілепсію lol

Вова ти знаєш, а мені здається признаки ті самі smile Жарт!!!!


Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть:
не зважай, віддай найкраще з себе.
Матір Тереза
 
Наталька Дата: Середа, 23.09.2009, 13:09 | Повідомлення # 30
Група: Радники
Повідомлень: 240
Нагороди: 4
Статус: Офлайн
Quote (DNatiM)
День Валентина одне з найгірших свят на мою думку . І воно абсолютно не потрібне , бо коли ти кохось любиш то свою любов повинний показувати кожний день а не в один день на рік . Така моя думка =)

Наталь, ти по-моєму, протестувала не зовсім з приводу назви свята. Ти чітко кажеш, що саме свято погане і не потрібне!!! І тут наводились купу аргументів з приводу того, що саме в собі свято не є поганим, навіть навпаки. Інша справа як кожен сприймає і святкує його!!!
 
Форум » Інше » Про все на світі » День Валентина! (Кохаймося, бо ми того варті))))
Сторінка 2 з 2 « 1 2
Пошук:

Статистика форуму
Теми з новими дописами Популярні теми Найбільші писаки Нові користувачі